انجمن ها > انجمن ادب و هنر > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
ادب و هنر (بازدید: 153)
سه شنبه 24/3/1390 - 11:46 -0 تشکر 331295
سارقان 71 ساله نقاشي‌هاي پيكاسو

سارقان 71 ساله نقاشي‌هاي پيكاسو 271 اثر نقاشي از «پابلو پيكاسو» در پاركينگ خانه‌ يك پيرمرد و پيرزن 71 ساله پيدا شد و اين زوج به سرقت اين آثار هنري متهم شدند. به گزارش گدرنيوز، زماني راز اين زوج پير برملا شد كه آنها با موسسه‌ پيكاسو تماس گرفتند تا از اصل‌بودن اين نقاشي‌ها مطلع شوند. اين دو مدعي هستند كه پيكاسو و همسرش در زمان حيات اين نقاش بزرگ، اين آثار را به آنها هديه داده‌اند. اين در حالي است كه تعدادي نقاشي در ميان اين آثار هستند كه قبلا از مكاني ديگر به سرقت رفته‌اند.  منبع جام جم

سه شنبه 24/3/1390 - 12:16 - 0 تشکر 331310

چه پيرزن و پيرمرد فعالي!!

خدا در همین نزدیکی است
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی