انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 437)
سه شنبه 24/3/1390 - 10:27 -0 تشکر 331244
بدل سيد حسن نصرالله دستگير شد ار

بدل سيد حسن نصرالله دستگير شد ارتش لبنان يک "روحاني شيعه" را كه سعي داشت خود را به جاي سيد حسن نصرالله جا بزند، به جرم جاسوسي براي اسرائيل بازداشت كرده است/ حسيني همچنين يد طولايي در موضع‌گيري عليه جمهوري اسلامي ايران در لباس يك روحاني شيعه داشت صراط - ارتش لبنان يک "روحاني شيعه" را كه سعي داشت خود را به جاي سيد حسن نصرالله رهبر شيعيان جنوب لبنان جا بزند، به جرم جاسوسي براي اسرائيل بازداشت كرده است وي   که "سيد محمد علي حسيني" نام دارد طي ماه‌هاي اخير خوراك مناسبي براي رسانه‌هاي غربي فراهم كرده بود و سعي در القاي فضاي تشتت در جامعه شيعي لبنان را داشت . به گزارش صراط نيوز ، سيد محمد علي حسيني که به علت مواضع تند عليه حزب الله لبنان و ايران، به شدت مورد علاقه رسانه‌هاي غربي بود، اعلام كرده بود در مقابل حزب‌الله نيروي "مقاومت اسلامي عربي" را براي مقابله با اسرائيل تشکيل داده که 1500 نفر نيروي مسلح دارد در صورتي که تصاوير منتشر شده از او بيش از ? نفر نيرو با ژست‌هاي مختلف را نشان نمي‌داد !   نيروهاي چند نفره ي تحت امرش براي اينکه جدي بودن خود در مواجهه با اسرائيل را به نمايش بگذارند، اوائل سال ???? چند موشك کاتيوشا به خاک فلسطين اشغالي پرتاب كردند كه هيچ هدفي را مورد اصابت قرار نداد .         براساس گزارش شبکه خبري BBC ، چيزي که شک و ترديدها را نسبت به اقدامان او افزايش داده است   سفري است که طي هفته هاي گذشته به عربستان سعودي داشته و ديدارش با ملک عبدالله است .     حسيني همچنين يد طولايي در موضع‌گيري عليه جمهوري اسلامي ايران در لباس يك روحاني شيعه داشت و اين مواضع وي با سرعت و حدت زيادي از سوي رسانه‌هاي غربي مورد استفاده رسانه‌اي قرار مي‌گرفت .   اين جاسوس رژيم صهيونيستي همچنين حمله دولت عراق به اردوگاه اشرف به عنوان مرکز تجمع گروهك تروريستي منافقين را محکوم کرد و کساني را که در اين حمله کشته شدند شهيد خواند و خواهان حمايت از جدايي‌طلبان خوزستان شد .           " سيد محمد علي حسيني" سه‌شنبه هفته گذشته در گفتگو با "کويتي الوطن" ايران را متهم به دخالت در امور داخلي بحرين کرده و گفت که ايران تهديدي براي کشورهاي عربي است و مسئله فلسطين تا وقتي ايران دست از دخالت برندارد حل نخواهد شد !   مطبوعات لبنان به نقل از منابع امنيتي گزارش دادند: سفرهاي متعدد حسيني به کشورهاي اروپايي و تماس‌هاي تلفني مشکوک او، شک نهادهاي امنيتي اين کشور را برانگيخته و اداره امنيت لبنان، اطلاعات ارتش و اطلاعات حزب الله از يک سال پيش او را تحت نظر داشته‌اند تا اينکه سرانجام نيروهاي اطلاعات ارتش به آپارتمانش واقع در "صور" حمله و دستگيرش کردند و نيز در منزلش مقاديري سلاح کشف نمودند .     در سايت اين جاسوس اسرائيل از او به عنوان مرجع شيعه ياد شده! همچنين تصاويري از اجازه نامه‌هايي براي روايت حديث از چند تن از مراجع قم و نجف نيز در اين سايت درج شده است. همچنين دست نوشته‌هايي از چند تن ديگر از مراجع قم و نجف که محتواي يکي از کتاب‌هايش را -درباره احکام روزه- تأييد کرده‌اند، در صورتي که هيچ اجازه‌نامه ي اجتهادي در اين سايت ديده نمي شود !   تنها مدرك تحصيلي که از اين جاسوس وجود دارد، تقديرنامه‌اي است که نشان از اين دارد که وي در سال تحصيلي ?? – ?? از طلبه‌هاي ممتاز مدرسه عالي فقه و معارف اسلامي در قم بوده است .     پيش‌تر نيز شبکه‌هاي جاسوسي متعدد رژيم صهيونيستي در لبنان کشف و نابود شده بود .

___________________________________________________________________________________________________
یا امام حـــــــــــــین
مهدی جــــــــــــــان بیا
سه شنبه 24/3/1390 - 18:37 - 0 تشکر 331480

سلام اگه واقعيت داشته باشه خيلي جالبه

 

غرق نعمتیم ؛ حالیمون نیست ...

الهی رضا برضائک!

 
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی