بهداشت و سلامت (بازدید: 437)
پنج شنبه 19/3/1390 - 20:24 -0 تشکر 329263
سلام به همه به اين مطلب که ميذارم توجه کنيد

سلام به همه به اين مطلب که ميذارم توجه کنيد و لطفا سعي کنيدهميشه  اجرا کنيدتا سلامت باشيد. ساعت 11 شب بدنمان در چه وضعي است؟؟؟ 12   شب يا 3 نيمه شب چطور؟؟؟ براي سالم زيستن، بايد خواب راحت و آرامي داشته باشيم.     به موارد زير دقت کنيد تا اهميت خوابيدن براي شما روشن گردد: ساعت 9 تا 11 شب: زماني است براي از بين بردن مواد سمي و غير ضروري که اين عمليات توسط آنتي اکسيدان ها انجام مي شود. در اين ساعت بهتر است بدن در حال آرامش باشد.   در غير اين صورت اثر منفي بر روي سلامتي خود گذاشته ايد. ساعت 11 تا 1 شب: عمليات از بين بردن مواد سمي در کبد ادامه دارد و شما بايد در خواب عميق باشيد. ساعت 1 تا 3 نيمه شب: عمليات سم زدايي در کيسه صفرا ، در طي يک خواب عميق به طور مناسب انجام مي شود. ساعت 3 تا 5 صبح: عمليات از بين بردن مواد سمي در ريه اتفاق مي افتد. بعضي مواقع ديده شده که افراد در اين زمان، سرفه شديد يا عطسه مي کنند. ساعت 5 تا 7 صبح: اين عمليات در روده بزرگ صورت مي گيرد، لذا مي توانيد آن را دفع کنيد. ساعت 7 تا 9 صبح:   جذب مواد مغذي صورت مي گيرد، پس بهتر است صبحانه بخوريد.     افرادي که بيمار مي باشند، بهتر است صبحانه را در ساعت 6 و 30 دقيقه ميل کنند.   کساني که مي خواهند تناسب اندام داشته باشند، بهترين ساعت صرف صبحانه براي آنها،     ساعت 7 و 30 دقيقه مي باشد و کساني که اصلا صبحانه نمي خورند، بهتر است عادت خود راتغيير دهند و در ساعت     9 تا 10 صبح صبحانه بخورند. دير خوابيدن و دير بلند شدن از خواب، باعث مي شود مواد سمي از بدن دفع نشوند. از نصفه هاي شب تا ساعت 4 صبح، مغز استخوان عمليات خون سازي را انجام مي دهد. در ايام تعطيل، بسياري افراد تا دير وقت بيدار مي مانند و بعد از اتمام تعطيلات، با خستگي به   سر کار مي روند، چون اعمال بدنشان دچار سردرگمي شده است و نمي داند چه بايد انجام دهد. پس هميشه، زود بخوابيد و خواب آرامي داشته باشيد .

   IF I KNEW WHERE HEARTS WOULD CALM DOWN WITH YOUr EMERSIOn

         خدایا توآنی توانی به آنی تپانی جهانی ته استکانی     

   

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی