انجمن ها > انجمن ادب و هنر > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
ادب و هنر (بازدید: 195)
پنج شنبه 19/3/1390 - 18:11 -0 تشکر 329209
نمايشگاه بين‌المللي صنايع دستي در مصلاي ت

  نمايشگاه بين‌المللي صنايع دستي در مصلاي تهران هفته بزرگداشت روز جهاني صنايع دستي امسال از امروز آغاز و تا 27 خرداد ادامه دارد. معاونت صنايع دستي برنامه‌هاي مختلفي را براي اين هفته در نظر گرفته است كه اين برنامه با برگزاري نمايشگاه بين‌ا لمللي صنايع دستي در مصلاي بزرگ تهران آغاز مي‌شود. بيش از 400 غرفه در مصلاي تهران به منظور نمايش توانمندي‌هاي هنرمندان صنايع دستاي و ه نرهاي سنتي تعريف شده است. بر همين اساس و بر مبناي برنامه‌هاي مختلفي كه براي اين هفته در نظر گرفته شده هر يك از روزها با يك عنوان نامگذاري شده است. صنايع دستي، هويت ايراني و مواريث فرهنگي عنوان نخستين روز از هفته بزرگداشت روز جهاني صنايع دستي است. دومين روز از اين هفته، بازاريابي و توسعه صنايع دستي نامگذاري شده ضمن اين كه صنايع دستي و سازمان‌هاي بين‌المللي نيز عنوان سومين روز خواهد بود. روز چهارم نيز صنايع دستي، هنرهاي سنتي، سلايق امروزي و كاربرد روزانه نام نهاده شده است. صنايع دستي، خلاقيت، نوآوري و هويت عنوان روز پنجم است، همچنين ششمين و هفتمين روز اين هفته تجلي انديشه‌هاي اسلامي در صنايع دستي، نخبگان و هنرمندان شاخص نام گرفته است. بر پايه اين گزارش، 26 و 27 خردادماه به عنوان روزهاي هشتم و نهم نيز روزهاي صنايع دستي، اشتغال، كارآفريني، صادرات و صنايع دستي و فناوري اطلاعات خواهند بود. منبع جام جم

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی