انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 292)
پنج شنبه 19/3/1390 - 11:44 -0 تشکر 329062
سیمای منافقان در کلام حضرت علی ع

ای بندگان خدا! شما را به ترس از خدا سفارش می کنم، و شما را از منافقان می ترسانم، زیرا انها گمراه و گمراه کننده اند، خطاکارند و به خطاکاری تشویق می کنند به رنگ های گوناگون ظاهر می شوند ، از ترفندهای گوناگون استفاده می کنند برای شکستن شما از هر پناهگاهی استفاده می کنند،و در هر کمینگاهی به شکار شما می نشینند. قلب هایشان بیمار، ظاهرشان اراسته است، در پنهانی راه می روند،ا حرکت می کنند وصفشان دارو، و گفتارشان درمان،اما کردارشان دردی است بی درمان. بر رفاه و اسایش مردم حسد می ورزند، و بربلا و گرفتاری مردم می افزایند، و امیدواران را ناامید می کنند. انها در هر راهی کشته ای، و در هر دلی راهی، و بر هر اندوهی اشک ها می ریزند مدح و ستایش را به یکدیگر قرض می دهند ،و انتظار پاداش می کشند. اگر چیزی را بخواهند اصرار می کنند و اگر ملامت شوند، پرده دری می کنند، واگر داوری کنند اسراف می ورزند انها در برابر هر حقّی باطلی، و برابر هر دلیلی شبهه ای، و برای هر زنده ای قاتلی،و برای هر دری کلیدی،و برای هر شبی چراغی تهیه کرده اند با اظهار یاس می خواهند به مطامع خویش برسند،و بازار خود را گرم سازند، و کالای خود را بفروشند. سخن می گویند،امّا به اشتباه و تردید می اندازند،وصف می کنند امّا فریب می دهند، در اغاز، راه را اسان و سپس در تنگنا ها به بن بست می کشانند، انها یاوران شیطان و زبانه های اتش جهنم می باشند : « انان پیروان شیطانند و بدانید که پیروان شیطان زیانکارانند»مجادله ایه ی 9

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی