انجمن ها > انجمن خراسان > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
خراسان (بازدید: 565)
پنج شنبه 19/3/1390 - 9:47 -0 تشکر 329012
اعلام فراخوان همايش بين المللي «گردشگر

اعلام فراخوان همايش بين المللي «گردشگري ديني و توسعه زيارت»   فراخوان مقاله اولين همايش بين المللي گردشگري ديني و توسعه فرهنگ زيارت از سوي اداره ارتباطات اسلامي و امور زائران غيرايراني معاونت تبليغات و ارتباطات اسلامي آستان قدس رضوي اعلام شد.اين فراخوان با همکاري مجمع جهاني اهل بيت(ع) و سازمان فرهنگ ارتباطات اسلامي در مشهد مقدس اعلام شده است.      فراخوان مقاله «گردشگري ديني و توسعه فرهنگ زيارت» با دو محور نظري و پژوهشي و محور کاربردي برگزار مي شود.   از محورهاي نظري و پژوهشي مي توان به موضوعات گردشگري ديني در آيينه آيات و روايات، گردشگري ديني از نظر سيره نويسان و جهان گردان مسلمان، شناخت و تبيين آثار و ماهيت زيارت و گردشگري ديني با توجه به اهميت روزافزون در جهان اسلام، احکام فقهي و حقوقي گردشگري از ديدگاه مذاهب اسلامي، تبيين فلسفه حقيقي ترويج و تعميق فرهنگ زيارت با توجه به نقش آن در همگرايي اسلامي، نقش زيارت و گردشگري اسلامي در ارائه چهره حقيقي اسلام به جهان و مقابله با خرافه تحريف و تخريب آن توسط قدرت ها اشاره کرد.     شرکت کنندگان براي تهيه و تنظيم مقالات بايد به نکاتي از قبيل، نگارش مقاله به زبان فارسي يا يکي از زبان هاي عربي، انگليسي، اردو، روسي و فرانسوي توجه کنند همچنين مقاله بايد داراي عنوان، چکيده کلمات کليدي، متن اصلي(شامل روش کار، بحث و نتيجه گيري) و فهرست منابع و مقالات ارسالي در راستاي محورها و موضوعات همايش باشد.ذکر مشخصات ارائه دهنده مقاله در برگه ضميمه با ذکر مشخصات نويسنده اعم از نام، نام خانوادگي، نام پدر، ميزان تحصيلات، سن، نشاني دقيق محل سکونت، کدپستي، شماره تلفن براي تماس ضروري و نشاني الکترونيکي الزامي است.     آخرين مهلت ارسال اصل مقالات در صورت پذيرش خلاصه توسط هيئت علمي ? مرداد ماه است.نتيجه بررسي خلاصه مقالات حداکثر تا تاريخ ?? تيرماه به صورت کتبي و درج در پايگاه اطلاع رساني www.imamreazashrine.com اعلام خواهد شد.شرکت کنندگان مي توانند مقالات خود را به دو صورت، پست الکترونيکي E-mail:Denigardeshgari.yahoo.com و يا يک نسخه از چکيده و اصل مقاله همراه با لوح فشرده(حاوي فايل با پسوند .( Doc را به نشاني مشهد حرم مطهررضوي، صحن جمهوري اسلامي، اداره ارتباطات اسلامي و امور زائران غيرايراني، صندوق پستي 91375-3131 دبيرخانه همايش بين المللي گردشگري ديني ارسال کنند.

جهانی فکر کن    با استفاده از امکانات محلی تولید کن    جهانی توزیع کن

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی