• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن اجتماعي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
اجتماعي (بازدید: 518)
سه شنبه 17/3/1390 - 12:52 -0 تشکر 328342
جراحت شدید امام جماعت دانشگاه به خاطر ...

امام جماعت دانشگاه علوم پزشكی تهران به دلیل اقدام برای نجات یك دختر جوان از چنگال اراذل و اوباش در خیابان شریعتی تهران، در آستانه نابینایی از یك چشم قرار گرفت.

 

  به گزارش رجانیوز به نقل از فارس، حجت‌الاسلام فرزاد فروزش امام جماعت دانشگاه علوم پزشكی تهران كه شب گذشته برای نجات یك دختر جوان از چنگال 2 نفر از اراذل و اوباش از جان‌گذشتگی كرده و هم‌اكنون در پی نجات دادن این دختر، در آستانه نابینایی چشم راست خود قرار گرفته است، در بخش اورژانس بیمارستان فارابی تهران و در حالی كه خون چشم وی تمام لباس‌های وی را پوشانده بود، در تشریح این واقعه به خبرنگار خبرگزاری فارس گفت: ساعت 22 شب سه‌شنبه در خیابان شریعتی، پائین‌تر از خیابان ملك به همراه 2 نفر همراه داخل خودروی خود در حال عبور بودیم كه ناگهان صدای فریادهای دختر جوان را شنیدیم. وی افزود: بلافاصله پس از شنیدن این فریادها به سمت صدا حركت كرده و مشاهده كردیم كه 2 نفر از اراذل و اوباش سوار بر یك موتور برای ربایش یك دختر جوان اقدام كرده‌اند. این اراذل و اوباش قصد داشتند به زور، دختر جوان را سوار بر موتور كرده و با خود ببرند اما این دختر با فریادهای خود درخواست كمك كرده و از سوار شدن خودداری می‌كرد و 2 پسر جوان نیز وی را ضرب و شتم كرده و مورد هتاكی قرار می‌دادند.

 

 حجت‌الاسلام فروزش ادامه داد: با مشاهده این صحنه برای نجات دادن دختر به سمت اراذل و اوباش مهاجم یورش بردیم، اما با مقاومت این مهاجمان روبرو شده و درگیر شدیم. در هنگام درگیری، یكی از آنها كه شیشه نوشابه‌ای در دست داشت، این شیشه را با زدن به بدنه موتور شكست و سپس با آن چندین ضربه به چشم راست من وارد كرد كه نتیجه‌اش را مشاهده می‌كنید. ضربات وارد شده بر چشم راست حجت‌الاسلام فروزش بسیار شدید بوده و به گفته یكی از پزشكان حاضر در اورژانس بیمارستان فارابی احتمال تخلیه شدن چشم راست این روحانی از خودگذشته و ایثارگر بسیار زیاد است.

 

 

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

سه شنبه 17/3/1390 - 13:57 - 0 تشکر 328402

سلام آفرين بر اين روحاني انشاا..مسببين به اشد مجازات برسند

                          این نیز بگذرد.....
سه شنبه 17/3/1390 - 18:24 - 0 تشکر 328473

اين نشون ميده هنوز غيرت تو جامعه نمرده....براي سلامتي اين مرد شريف و غيور همگي يه صلوات بفرستيم

 

 

يه سري به خدا بزنيم

خيلي زود

بي بهانه...

سه شنبه 17/3/1390 - 22:6 - 0 تشکر 328520

به نام خدا خوشا به غيرتش جز پروردگار کسي نميتونه جواب کار اين بزرگ مرد روحاني را بدهد نميدونم اون دختر خانم با حجاب بوده يا نه ولي اگه اين اتفاق بخاطر بيحجابي اون دختر خانم بوده آيا ميتونه تو روي اين روحاني نگاه کنه؟ در هر صورت کار اين روحاني تلنگوري به هممون يا علي در پناه حق

همیشه دلیل شادی کسی باش نه قسمتی از شادی او
و همیشه قسمتی از غم کسی باش نه دلیل غم او
سه شنبه 17/3/1390 - 23:35 - 0 تشکر 328575

soroosh_dehkadeh_it گفته است :
با سلام  دقيقا منم همين و ميخواستم بگم  هنوز در بين برخي از اين آدم هايي که راه ميرن غيرت و مردانگي هست  آدم گاهي بعضي چيزا رو ميبينه و اميدوار ميشه .. انشالله که هر چه سرعت ايشون بهبود پيدا کنن و از اون اراذل هم تقاصش پس گرفته بشه  موفق باشيد.
vahidmiladi گفته است :
[quote=soroosh_dehkadeh_it;341704;327373] [quote=vahidmiladi;415987;327310]اين نشون ميده هنوز غيرت تو جامعه نمرده....براي سلامتي اين مرد شريف و غيور همگي يه صلوات بفرستيم
تو هشت سال جنگ هم مردايي مث همين مرد از خاک و ناموس ايران زمين دفاع کردن...خيلي خوشحالم که هنوز همچين مردايي هستن ايشالله خود شاه مردان علي ع شفاش بده

 

 

يه سري به خدا بزنيم

خيلي زود

بي بهانه...

چهارشنبه 18/3/1390 - 0:33 - 0 تشکر 328601

شناسايي عاملان حمله به روحاني تهراني جانشين فرماندهي نيروي انتظامي از شناسايي دو نفر از عاملان حمله به روحاني در خيابان شريعتي تهران خبر داد و افزود: تا چند روز آينده اين افراد دستگير مي‌شوند. به گزارش پايگاه خبري انصارحزب الله : سردار احمدرضا رادان در نشست خبري روز سه ‌شنبه در پاسخ به خبرنگار مهر در مورد حمله اراذل و اوباش به يک روحاني در خيابان شريعتي تهران که در حال امر به معروف و نهي از منکر بود، گفت: دو خانمي که در محل حادثه حضور داشتند به علت پوشش نامناسب مورد هجمه اراذل و اوباش قرار گرفته که اين دو خانم در اختيار پليس هستند. وي افزود: دو متهم پرونده که به روحاني حمله کرده و باعث نابينايي يکي از چشمهايش شده اند شناسايي شده و بزودي دستگير مي‌شوند. سردار رادان ، اين روحاني را جانباز امر به معروف و نهي از منکر خطاب کرد و افزود: ايکا ش خبرنگارها پوشش نامناسب اين خانمها را مي‌ديدند ولي نيروهاي اطلاعاتي و اداره آگاهي تيمهاي مشترکي براي پيگيري پرونده تشکيل داده و پرونده پس از تکميل به مقام قضائي داده مي‌شود. http://www.yalasarat.com/vdcf.edtiw6dvvgiaw.html

همیشه دلیل شادی کسی باش نه قسمتی از شادی او
و همیشه قسمتی از غم کسی باش نه دلیل غم او
چهارشنبه 18/3/1390 - 0:58 - 0 تشکر 328608

به نظرم اين خبر يه کم سانسور شده چون کسي با موتور نميتونه کسي رو بدزده....احتمالا بي شرف ها قصد کثيفي داشتن

 

 

يه سري به خدا بزنيم

خيلي زود

بي بهانه...

چهارشنبه 18/3/1390 - 8:16 - 0 تشکر 328622

سلام امروز صبح سردار رادان در برنامه صبحگاهي شبکه يک گفتند که خانمها با اون دو تا آقا از قبل رابطه داشتن و با هم مشکلي پيدا مي کنن که به دعوا ميرسه موقع دعوا اين روحاني ميرسه و با ديدن ماجرا به طرف آقايون ميره تا از خانمها دفاع کنه که اين اتفاق ميفته برا همينم خانمها را گرفتن.

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

چهارشنبه 18/3/1390 - 16:24 - 0 تشکر 328826

اميدوارم در ادامه اش صحبت هاي سردار رادان را خوانده باشيد که:جانشين فرماندهي نيروي انتظامي از شناسايي دو نفر از عاملان حمله به روحاني در خيابان شريعتي تهران خبر داد و افزود: تا چند روز آينده اين افراد دستگير مي‌شوند. به گزارش باشگاه خبرنگاران،سردار احمدرضا رادان در نشست خبري روز سه ‌شنبه در مورد حمله اراذل و اوباش به يک روحاني در خيابان شريعتي تهران که در حال امر به معروف و نهي از منکر بود، گفت: دو خانمي که در محل حادثه حضور داشتند به علت پوشش نامناسب مورد هجمه اراذل و اوباش قرار گرفته که اين دو خانم در اختيار پليس هستند. وي افزود: دو متهم پرونده که به روحاني حمله کرده و باعث نابينايي يکي از چشمهايش شده اند شناسايي شده و بزودي دستگير مي‌شوند. سردار رادان ، اين روحاني را جانباز امر به معروف و نهي از منکر خطاب کرد و افزود: ايکاش خبرنگارها پوشش نامناسب اين خانمها را مي‌ديدند ولي نيروهاي اطلاعاتي و اداره آگاهي تيمهاي مشترکي براي پيگيري پرونده تشکيل داده و پرونده پس از تکميل به مقام قضائي داده مي‌شود.

چهارشنبه 18/3/1390 - 17:44 - 0 تشکر 328868

جالبه به خانمها حمله ميشه اونوقت خانمها رو ميگيرن....پوشش نامناسبم يه ماله کشي رو بي کفايتي پليسه

 

 

يه سري به خدا بزنيم

خيلي زود

بي بهانه...

چهارشنبه 18/3/1390 - 20:5 - 0 تشکر 328888

vahidmiladi گفته است :
  تو هشت سال جنگ هم مردايي مث همين مرد از خاک و ناموس ايران زمين دفاع کردن...خيلي خوشحالم که هنوز همچين مردايي هستن
soroosh_dehkadeh_it گفته است :
  با سلام  دقيقا منم همين و ميخواستم بگم  هنوز در بين برخي از اين آدم هايي که راه ميرن غيرت و مردانگي هست  آدم گاهي بعضي چيزا رو ميبينه و اميدوار ميشه .. انشالله که هر چه سرعت ايشون بهبود پيدا کنن و از اون اراذل هم تقاصش پس گرفته بشه    موفق باشيد.
vahidmiladi گفته است :
[quote=vahidmiladi;415987;327421][quote=soroosh_dehkadeh_it;341704;327373] [quote=vahidmiladi;415987;327310]اين نشون ميده هنوز غيرت تو جامعه نمرده....براي سلامتي اين مرد شريف و غيور همگي يه صلوات بفرستيم
    با سلام  البته زمان جنگ هشت سال دفاع مقدس افرادي که بودن زمين تا آسمون با افراد الان فرق داشتن  هم از لحاظ معرفت هم دين هم عقيده و هر چيزي که فکرش رو بکنيد   موفق باشيد.

هرگز اين چهار چيز را در زندگيت نشكن

.......................اعتماد ، قول ، رابطه و قلب ؛

.....................................يرا اينها وقتي مي شكنند صدا ندارند ، اما درد بسياري دارند ...

...چارلز ديكنز ...
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی