مقاومت اسلامی (بازدید: 909)
دوشنبه 13/4/1390 - 11:43 -0 تشکر 324864
رژیم صهیونیستی، شکنجه و تجاوز به کودکان

 

رژیم صهیونیستی تنها رژیم در جهان است که شکنجه های ممنوعه و غیر قانونی بین المللی را با تمام شکل هایش اعم از شکنجه بدنی و روانی اسرا را قانونمند کرده است ودر موسسات امنیتی و قضائی به این نوع شکنجه ها مشروعیت بخشیده و وجهه قانونی به آن داده است.

 

به گزارش ندای قدس، اقدامات هدفمند و برنامه ریزی شده تل آویو که موسسات امنیتی رژیم صهیونیستی در آن حضوری فعال دارند ، کاملا مشخص است از جمله گروه پزشکانی که به وظایف شغلی و پزشکی خویش نسبت به اسیران نه تنها عمل نمی کنند بلکه اسرا را در بیمارستان ها شکنجه می کنند و یا در برابر شکنجه اسیران بیمار فلسطینی سکوت اختیار می کنند و در بسیاری از مواقع مکان های ملاقات در زندان ها به اماکن بازجویی، باج خواهی و سازش تبدیل می شود.

 

بی شک دستگاه امنیتی رژیم صهیونیستی بیش از ۷۰ نوع شکنج بدنی و روانی علیه اسیران فلسطینی در بند انجام می دهد که از جمله آنها عبارتند از: ضرب و شتم ، قرار دادن اسیر در یخچال ، قرار دادن در برابر شبح ، تکان های شدید، ایستادن روی پا برای مدت طولانی ، محرومیت از خواب ، محرومیت از خوردن، سلول انفرادی ، وارد کردن فشار بر ران ها، شکستن دندها ، زدن بر جای زخم ها، بازداشت نزدیکان و شکنجه آنها دربازداشتگاهها ، انداختن آب دهان بر روی صورت ، بستن اعضای بدن، واردن کردن ضربات مشت و لگد بر سرو دیگر اعضای بدن و موارد بسیار زیاد دیگر.

 

 

خدا در همین نزدیکی است
دوشنبه 13/4/1390 - 11:46 - 0 تشکر 324866

آمارهای رسمی نشان می دهد که بین بازداشت ها و شکنجه نوعی همسویی وجود دارد و همه کسانی که تجربه بازداشت در زندان های رژیم صهیونیستی را چشیده اند به یکی از اشکال فجیع شکنجه روانی شده اند و یا مورد اذیت و آزار روحی یا بدنی یا اهانت به توده آنها و افراد خانواده قرار گرفته اند .

درحالی که اکثر اسیران فلسطینی با هدف از بین بردن سلامتی شان ، شخصیت بازداشت شده ، نابودی ذات و ملیت فلسطینی ، نابود کردن و حذف فیزیکی و یا شکستن روح و اراده اش و یا خرد کردن شخصیت شان و تغییر رفتارشان بیشتر در معرض انواع شکنجه قرار گرفته اند به طوریکه این اسیر اینگونه تصور کند به سرباری برای خانواده یا جامعه اش تبدیل شده است.

طی ۵ سال اخیر ، شکنجه بازداشت شدگان فلسطینی نه تنها با هدف گرفتن اعترافات از آنها تبدیل شده است بلکه برای به ذلت کشاندن و توهین به کرامت و انسانیت اسیران صورت گرفته است و این مسئله در تصاویر منتشر شده از سوی سربازان صهیونیستی و نظامیان زن اسرائیلی با اسیران دست و چشم بسته در وضعیت بسیار دشوار آشکار است درحالی که نیروهای ارتش اشغالگر به این رفتار خشونت آمیز با اسیران فلسطینی افتخار می کنند و با پخش این صحنه های فجیع و چنین اعمال زشتی لذت می برند.( خدا لعنتشون کنه)

نیروهای ارتش اشغالگر و بازجویان صهیونیستی برای بازجویی از اسیران بویژه کودکان شیوه های غیر اخلاقی و جنسی مختلفی بکار می برند ازجمله عریان کردن اسرا و تجاوز جنسی به آنها و یا تهدید به تجاوز به عنف .

نظامیان صهیونیست با بیش از ۹۰ درصد کودکان رفتاری بسیار خشونت آمیز و غیر انسانی دارند و آنها را به زیر باد کتک می گیرند درحالی که تلاش صهیونیستها برای تهدید کودکان بازداشت شده به اعمال زشت جنسی به ۱۶ درصد می رسد.

درحالی که شهرکهای صهیونیست به مراکز شکنجه و باج خواهی و سازش علیه اسیران بویژه کودکان تبدیل شده است و این پدیده در سال های اخیر بطرز بی سابقه ای گسترش یافته است.

خدا در همین نزدیکی است
دوشنبه 13/4/1390 - 11:49 - 0 تشکر 324867

نظامیان رژیم صهیونیستی به خانواده های اسرای فلسطینی هم رحم نکرده اند و آنها را هم مانند فرزندانشان شکنجه کردند.خانواده اسیران فلسطینی در راه ملاقات با فرزندانشان و یا در پشت درهای زندان صهیونیست ها و یا به هنگام ورود به محل های ملاقات در معرض شکنجه و بازجویی بصورت عریان و احیانا تجاوز جنسی ، به ذلت کشاندن ، و اهانت به کرامت قرار گرفتند.

علاوه بر این نوع مشکلات و دردهای خانواده و بستگان اسیران این امر نشان می دهد که شکنجه هر دو طرف یعنی خود اسیر و خانواده اش را هدف قرار داده است.

همه ما حادثه عبیر السکافی کودک فلسطینی را به یاد داریم که چگونه زندانبان صهیونیست وی را حتی از درآغوش گرفتن والدین اسیرش محروم کردند و می دانیم که این کودک در نهایت به بیماری عصبی و فلج متبلا شد و بعد از فلج شدن در نهایت سه ماه قبل درگذشت.

همچنین حادثه مادر منیف ابو عطوان از اهالی الخلیل را به یاد داریم که به هنگام بازگشت از ملاقات با فرزند اسیرش در مارس گذشته خون ریزی شدید و سکته قلبی کرد. فرزند منیف هم درمعرض اهانت و شکنجه صهیونیست ها قرار گرفت و بعد از چند روز درزیر شکنجه دار فانی را وداع گفت.

آمارهای ۵ ساله گذشته می دهد که همه فلسطینیانی که بازداشت شده اند به شکلی از اشکال در معرض شکنجه های مختلف قرار گرفته اند یعنی ۱۰۰ درصد اسیران فلسطینی شکنجه شده اند و ۹۱ درصد آنها ضرب و جرح شدند و ۸۲ درصد از خواب محروم شدند و ۸۵ درصد هم مجبور به ایستادن بر روی پا به مدت طولانی شده اند.


۶۸ درصد در معرض شبح قرار گرفته اند و ۹۵ درصد در زمان مناسب غذای مناسب یا آب بهداشتی دریافت نکره اند و ۵۷ درصد هم در معرض سرما یا حرارت شدید قرار گرفته اند و ۴۸ درصد اسیران هم برای چند ساعت و یا چند روز در یخچال نگهداری شده اند و بیشتر از ۶۳ درصد اسیران در معرض شکنجه و یا فشار بر رانها قرار گرفته اند.

البته شکل های دیگری از شکنجه وجود دارد که برخی از اسیران به نسبت کمتری با آن مواجه شدند مانند، تکان های شدید ، تجاوز جنسی ، مجبور کردن آنها به عریان شدن، ضرب زدن به محل های زخم ، متصل کردن سیم برق به آنها ، ضرب و جرح وحشیانه بواسطه قنداق های تفنگ در تمامی قسمت های بدن و احضار کردن یکی از نزدیکان مانند همسر ، خواهر یا مادر و غیرو.

از سال ۱۹۶۷ میلادی تاکنون ۷۰ درصد اسیران فلسطینی در بند رژیم صهیونیستی بر اثر این نوع شکنجه های درد آور و سخت به شهادت رسیده اند و دهها تن دیگر بعد از آزادیشان از بند تحت تاثیر عواقب و پیامدهای شکنجه در زندان های رژیم صهیونیستی قرار گرفته اند که این باعث ناتوانیها و از کار افتادگی های دائمی و ابتلا به بیماریهای مزمن هزاران اسیر شده است.

خدا در همین نزدیکی است
دوشنبه 13/4/1390 - 11:51 - 0 تشکر 324868


ااسرائیلیها واقعا وحشی اند.اینهایی که دم از حقوق بشر میزنند چرا در مقابل این حرکات ساکتند!


خدا در همین نزدیکی است
پنج شنبه 21/7/1390 - 11:13 - 0 تشکر 374067

خدا لعنتشون کنه .

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی