انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 419)
دوشنبه 13/4/1390 - 11:23 -0 تشکر 324856
مركز فوق سری اسرائیل برای ترورهای خاموش

 

رژیم صهیونیستی در یك آكادمی فوق محرمانه خود سلاح های بیولوژیكی پیشرفته ای را برای انجام ترورهای خاموش در تمام نقاط جهان تولید می كند.

به گزارش گروه دفاع و امنیت مشرق، پایگاه خبری فلسطین الیوم در گزارشی به قلم صالح النعامی ، از مؤسسه ای بیولوژیك خبر داد كه رژیم صهیونیستی در آن انواع سلاحهای بیولوژیك غیرمتعارف را تولید و مورد آزمایش قرار می دهد و از آنها برای ترورهای خاموش از جمله ترور رهبران مقاومت بهره می برد.

 


خدا در همین نزدیکی است
دوشنبه 13/4/1390 - 11:26 - 0 تشکر 324857

* مؤسسه بیولوژیك اسراییل یكی از مخفیانه ترین تأسیسات امنیتی رژیم صهیونیستی

مؤسسه بیولوژیك رژیم صهیونیستی واقع در شهر «ریشون لیژن» جنوب شرق تل آویو، از مخفیانه ترین تأسیسات امنیتی اسرائیل است كه این رژیم مراقبت نظامی شدیدی را در قبال هرگونه خبر مرتبط با این مؤسسه اعمال می كند تا آنجا كه حتی رسانه های صهیونیستی اطلاعات مربوط به آن را از رسانه های غربی كه وابسته به منابعی خاص در درون این سازمان هستند، آن هم با فاصله زمانی طولانی به دست می آورند.


تنها باری كه رسانه های صهیونیستی اجازه بررسی اتفاقات این مؤسسه را پیدا كردند، ماه گذشته بود كه یكی از كارگران این مركز بنام "اویشای كلاین " علیه مدیریت این مؤسسه به یكی از دادگاه های اسرائیل شكایت كرد؛ در ضمنِ شكایت كلاین آمده این مؤسسه دارویی تولید می كند كه در محافظت از پوست در برابر گاز خردل مؤثر است. از محتوای شكایت و واكنش های مؤسسه جزئیات بسیاری پیرامون فعالیت مؤسسه و زمینه های فعالیت آن مشخص شده است.* پیشنهاد شماری از دانشمندان یهود و دستور بن گوریون برای تاسیس این موسسهگفته می شود كه "دیوید بن گورین " نخست وزیر اول رژیم صهیونیستی بنا بر پیشنهاد شماری از دانشمندان یهود و طی سالهای 1948 تا 1963 دستور تأسیس این مؤسسه بیولوژیكی را داد، به استثنای فاصله زمانی 1953- 1955 كه "موشیه شاریت " نخست وزیری اسرائیل را بر عهده داشت، بن گورین مسئول مستقیم این مؤسسه بیولوژیك و تنها فردی بود كه از ریز و درشت آن خبر داشت، تا آنجا كه كاركنان بدون اطلاع بن گورین اجازه دستیابی به اطلاعات را به احدی نمی دادند. حتی طی دوره زمانی 1953 و 1955 كه بن گورین نخست وزیر نبود نیز كاركنان برای بازدید وی از برنامه های در حال انجام این مركز در سال 1954، شاریت را مطلع نساختند.


با وجود آنكه دانشمندان زیادی از آغاز دهه پنجاه قرن گذشته تاكنون عهده دار ریاست مؤسسه شدند، اما اعتقاد گسترده بر این است كه مؤثرترین آنها "آویگدور شفرمن " رئیس كنونی مؤسسه است كه بیشترین تأثیر را بر روی فعالیت مؤسسه داشته و به شكلی محكم با نخست وزیران، وزرای جنگ و رهبران سرویسهای اطلاعاتی ارتباط دارد. وی شخصیتی جدی است كه در اخراج دانشمندان بنا بر مشكلات انضباطی تردید نمی كند.خدا در همین نزدیکی است
دوشنبه 13/4/1390 - 11:28 - 0 تشکر 324858

سم بكار رفته در ترور "خالد مشعل " از تولیدات این مؤسسه است

در این مؤسسه 300 دانشمند و متخصص فعالیت می كنند و مؤسسه شامل چند بخش می باشد؛ هر بخش خط تولید مشخصی برای تولید سلاح های شیمیایی و بیولوژیكی دارد. طبق گزارش روزنامه صهیونیستی هاآرتص، بیشتر این بخشها ویژه تولید مواد بیولوژیكی با كاربرد جنگی هستند، مانند سموم بكار رفته در ترورها؛ در همین بخش، سمی بنام «كیدون» تولید و در سال 1997 توسط گروه ترور موساد، طی عملیاتی ناموفق جهت ترور "خالد مشعل " رئیس دفتر سیاسی حماس بكار برده شد. البته نخستین بار در اواخر سال 1977 بود كه تولیدات این مؤسسه در عملیات ترور بكار برده شد.* ترور با شكلات های بلژیكیدر آن زمان "مناخیم بگین " نخست وزیر پیشین رژیم صهیونیستی به دستگاه موساد اجازه داد، "ودیع حداد " یكی از فرماندهان جبهه ملی آزادیبخش فلسطین را از سر راه بردارند؛ رژیم صهیونیستی وی را متهم به دست داشتن در شماری از عملیاتها علیه این رژیم كرد؛ بنا بر آنچه در كتاب اخیر آهارون كلاین روزنامه نگار صهیونیست آمده، اسرائیل دریافته بود حداد كه ساكن عراق بوده به شكلات بلژیكی علاقمند است، لذا موساد سعی كرد از طریق آلوده كردن این نوع شكلات حداد را از میان بردارد؛ فردی عراقی از عوامل موساد كه با حداد هم در ارتباط بود، مسئولیت انتقال این شكلاتها را برعهده داشت.


نویسنده اشاره می كند كه این ماده بیولوژیكی یا سمی برای نخستین بار در مؤسسه بیولوژیك تولید شد و عملكرد آن بدین شكل بود كه به صورت تدریجی بر سلامت حداد تأثیر می گذاشت تا جائیكه حداد ناگهانی نمرده و هویت عامل موساد و روش بكار رفته مشخص نگردد. عملا نیز وخامت سلامتی حداد به وقوع پیوست و وی به یكی از بیمارستانهای آلمان شرقی منتقل و در آنجا بیماری وی سرطان خون تشخیص داده شد؛ حداد 28 مارس 1978 درگذشت.

خدا در همین نزدیکی است
دوشنبه 13/4/1390 - 11:31 - 0 تشکر 324859

* سمی كه به المبحوح تزریق شد


اما بعد از 32 سال مشخص شد علت فوت وی همان سمی بوده كه در این مؤسسه بیولوژیك تولید شده است. می توان گفت بسیاری از عملیات تروری كه موساد نمی خواسته در آنها اثری از خود بر جای بگذارد به همین روش انجام می شده، بنابراین فوت بسیاری از افرادی كه برای اسرائیل خطر داشته اند، ناشی از تأثیرات یكی از تولیدات این مؤسسه بوده است. لذا می توان نتیجه گرفت ماده ای سمی كه عوامل موساد فوریه 2010 به "محمود المبحوح " رهبر جنبش حماس تزریق كردند و منجر به فوت او شد، در این مؤسسه تولید شده بود.


* بخش ویژه تولید واكسن ضد سلاح بیولوژیك برای تهدید احتمالیجزئیات منتشر شده جدید پیرامون این مؤسسه نشان می دهد كه این مؤسسه شامل بخش ویژه تولید واكسن ضد سلاح بیولوژیك و به طور مشخص میكروب «انتراكس» (سیاه زخم) است چرا كه رژیم صهیونیستی بیم آن را دارد، اعراب و سازمانهای مقاومت در درگیریهای آتی خود با این رژیم از این میكروب استفاده كنند.


این مؤسسه به پیشرفت توان پیشگیرانه رژیم صهیونیستی در رویارویی با جنگهایی كه در آنها سلاحهای شیمیایی و بیولوژیكی بكار می رود توجه دارد تا جائیكه بخشی ویژه تولید داروهایی جهت كاهش عواقب ناشی از سلاح های شیمیایی در نظر گرفته است. این مؤسسه بیولوژیك در همكاری و هماهنگی كامل با مؤسسات امنیتی ارتش و سرویس های اطلاعاتی عمل كرده و تعیین اولویت تولیدات آن بنا بر نیاز ارتش و سرویس های اطلاعاتی مشخص می شود كه این مسأله بر اساس پیش بینی های استراتژیك از خطرهای آتی مشخص می گردد.


خدا در همین نزدیکی است
دوشنبه 13/4/1390 - 11:35 - 0 تشکر 324860

 تلاش برای مقابله با گازهای سمی


تاكنون مشخص شده كه این مؤسسه كه احتمال بكارگیری گازهایی همچون خردل را توسط اعراب در حمله علیه این رژیم پیش بینی كرده از مدتها پیش اقدام به تولید موادی شیمیایی نموده كه قادر است تأثیرات این گاز را كاهش دهد. می توان گفت رژیم صهیونیستی برای واكنش علیه گازهای دیگر نیز تلاش كرده است. این مؤسسه در هماهنگی كامل با بخش پزشكی ارتش صهیونیستی است، به گونه ای كه این بخش مسئول برآورد تولیدات این مؤسسه بوده و بر اساس تقاضا، آنها را در دسترس واحدهای نظامی قرار می دهد.
این مؤسسه همچنین در هماهنگی كامل با دستگاه های جاسوسی موساد و شاباك است، چرا كه این دو دستگاه مسئول اصلی اغلب عملیات ترور علیه اهداف عربی و اسلامی هستند. با توجه به اینكه موساد و بخش اطلاعات نظامی «امان» مسئول جمع آوری اطلاعات هستند، احتمال می رود برنامه های تسلیحاتی غیرمتعارفی همچون برنامه های بیولوژیكی و شیمیایی را علیه اعراب به كار گرفته و در نتیجه تقاضا از این مؤسسه برای توسعه بخشی جهت پاسخگویی به این برنامه ها افزایش یابد.* آمریكا صدها میلیون دلار برای توسعه واكسن سیاه زخم به این مركز پرداخت كرده است

نقش این مؤسسه تنها محدود به فراهم نمودن ابزارهای جنگی بیولوژیكی و شیمیایی یا واكسن و داروی لازم برای كاهش خسارتهای ناشی از بكارگیری سلاح شیمیایی یا بیولوژیكی اعراب نیست، بلكه شامل افزایش ذخایر ارزی رژیم صهیونیستی نیز می باشد، تا جائیكه بخش عبری زبان پایگاه اینترنتی روزنامه هاآرتص اعلام كرد ایالات متحده صدها میلیون دلار جهت توسعه واكسن ضد میكروب انتراكس به این مركز پرداخت نموده و گروههای داخلی آمریكایی اقدام به توسعه و بكارگیری آن بصورت محدود در آمریكا نموده اند. جالب توجه آن است كه برخی آزمایش های قبلی این واكسن بر روی سربازان صهیونیستی موجب معلولیت این سربازان شده و همین امر سبب شده بسیاری در اسرائیل نسبت به انگیزه های اخلاقی این مؤسسه مشكوك شوند، چرا كه فقط به خاطر سود در ازای تأمین امنیت برای آمریكایی ها جان سربازان را به خطر انداخته است.* آزمایش روی خوكها، خرگوشها و سربازان اسراییلی

این مؤسسه همچنین بخشی ویژه آزمایش بر روی حیوانات دارد كه در آن آزمایشاتی بر روی خوكها و خرگوشها به شكلی خاص انجام می شود. بسیاری از اوقات آزمایشها بر روی انسان علی الخصوص سربازان صورت می پذیرد. سربازان صهیونیستی پس از آنكه مشخص شد فرمانده ارتش اجازه آزمایش واكسن ضد سیاه زخم را بر روی ایشان داده و این سربازان مبتلا به بیماریهایی شده اند به وزارت جنگ رژیم صهیونیستی شكایت كردند و از ارتش خواستند آنها را بعنوان قربانیان جنگ پذیرفته و خسارتهای مالی قابل توجهی بپردازد. ارتش اسرائیل اما اخیرا و تحت فشار خانواده های سربازان و افكار عمومی تصمیم گرفته این قبیل آزمایشات را بر روی سربازان انجام ندهد.

خدا در همین نزدیکی است
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی