سينما و تلویزیون (بازدید: 390)
جمعه 6/3/1390 - 18:18 -0 تشکر 322342
بغض فردوسی پور

بغض فردوسی پور

فردوسی‌پور با بیان این که پس از اینکه بزرگان را از دست می‌دهیم به یاد آنها می‌افتیم، بیان کرد:« ما استاد چنین کارهایی هستیم، وقتی کسی مرحوم می‌شود برای ما عزیز می‌شود، باید زمانی که آنها زنده هستند قدرشان را بدانیم. امیدوار هستم که این مسئله درسی برای ما بشود.
ناصر حجازی شخصیت کاریزماتیک و خاص داشت و این به دلیل خصوصیات فردی او بود. خصوصیات فردی او باعث شد که به چنین جایگاهی برسد.فکر می‌کنم نیازی به گفتن نباشد که حجازی چقدر محبوب بود. حضور این همه آدم که از فاصله‌های دور خود را به ورزشگاه آزادی رسانده‌اند و این همه شور و شوق نشان دهنده محبوبیت بالا و جایگاه حجازی در میان مردم است.»

وی در پاسخ به این سوال که آیا فکر می‌کردید که در برنامه این هفته ۹۰ حدود ۵ میلیون نفر برای ناصر حجازی پیامک بفرستند، با چشمانی اشکبار گفت:« بله، فکرش را می‌کردم.»

جمعه 6/3/1390 - 18:57 - 0 تشکر 322350

معلوم بود که خیلی طرفدار نا صر حجازی بود برنامه دوشنبه شب هفته پیش رو دیدید خیلی ناراحت بود.

شاید تقدیر قابل تغییرنباشد،اما تغییر قابل تقدیر است.
شنبه 7/3/1390 - 12:33 - 0 تشکر 322606

سلام
واقعا به نظر من ناصر حجازی ارزششو داشت و خوشحالم که افرادی مثل فردوسی پور اینقدر برایش ارزش قائل اند

 

غرق نعمتیم ؛ حالیمون نیست ...

الهی رضا برضائک!

 
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی