فرهنگ پایداری (بازدید: 196)
جمعه 6/3/1390 - 13:38 -0 تشکر 322173
وادی شهادت از دید شهدا

شهید همچو شمعی است كه می‌سوزد و روشنایی می‌بخشد تا راه را برای دیگران روشن سازد. /محمود كرمی ****************** جهاد رحمت الهی است كه فقط بر روی بندگان خاص باز می‌شود. /رضا اختیاری ****************** این شهدا هستند كه به پیكر اجتماع و در رگهای اجتماع خون وارد می‌كنند. /مهدی پوراسفندیاری ****************** امروز این تحوّل فكری را در تمام اقشار ببینید كه برای «شهادت» صف بسته‌اند. دنیایی كه در اسارت زندگی ماشینی بسر می‌برد در این بنیان مرصوص می‌بینی كه عاشقان الله برای «شهادت» صف بسته‌اند. /علی مسیحی ****************** بنابراین، بعد از رفتن یاران و «شهادتشان» ما مسئولیتی سنگین بر دوش می‌كشیم. /حمید خسروی‌هزاره ****************** علی بن ابی‌طالب(ع) می‌فرماید: همانند كسی كه در شب در جستجوی آب در صحرای بی‌پایان بگردد و ناگاه چاه آب و یا چشمه‌ای پیدا كند، و همانند آنكه گمشده‌ای دارد كه مدتها در جستجوی اوست و ناگاه گمشدة خود را بیابد، «شهادت» برایم دوست داشتنی و شورانگیز است. من نیز در قله‌های بلند سعادت به جستجوی «شهادت»‌ پرداخته و همانند سرور شهیدان حسین(ع) مرگ با عزت را بر زندگی ننگین ترجیح می‌دهم. /علیرضا فرخ ****************** راستی چه بیم از شهادتها؟ مزدوران ماهی را از آب می‌ترسانند. چه خوب گفت امام خمینی مكتبی كه «شهادت» دارد اسارت ندارد. /حمید رمضانعلی ****************** مردم، شما مدیون خون شهدایید. وظیفة شما در مقابل این خونهای پاك بندگی خدا و عمل به اسلام و حفظ وجهة اسلامی انقلاب است. /محمدهادی رفیعی ****************** تشیّع مكتب خون و «شهادت» است و این فیض عظیم شرط سنّی نمی‌شناسد. //سیدهادی بلاغی ****************** * واعتصموا بحبل الله جمیعا و لا تفرقوا...

                                                                                                   ما همان نسل جوانیم که ثابت کردیم / در ره عشق جگر دار تر از صد مردیم
هر زمان عطر خمینی به سر افتد ما را / دور سید علی خامنه ای میگردیم

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی