انجمن ها > انجمن خراسان > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
خراسان (بازدید: 244)
چهارشنبه 4/3/1390 - 11:9 -0 تشکر 321196
وعده جدید برای پروژه ای قدیمی

افتتاح بخش هایی از موزه بزرگ خراسان تا پایان امسال از همان سال ۸۴ که عملیات اجرایی موزه بزرگ خراسان در گوشه ای از بوستان کوهسنگی مشهد آغاز شد، همواره وعده هایی برای زمان افتتاح این پروژه مهم فرهنگی عنوان می شد. وعده هایی که گذشت زمان اثبات کننده محقق نشدن آن هاست.

 

اما این بار مدیرکل موزه های سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در این زمینه لب به سخن گشود و زمان جدیدی را برای افتتاح این موزه یا بخش هایی از آن اعلام کرد.  

 

«ابراهیم حجری» در حالی از افتتاح تمام یا بخشی از موزه بزرگ خراسان تا پایان سال ۹۰ سخن می گوید که لشکری مدیرکل سابق میراث فرهنگی خراسان رضوی شهریور سال ۸۹ گفته بود: «اگر مشکلی در روند کار پیش نیاید، شاید سازه موزه تا پایان سال ۱۳۹۰ به اتمام برسد، ولی بعید می دانم تا آن زمان موزه به بهره برداری برسد 

 

اولین روز اردیبهشت سال ۱۳۸۴ در گوشه ای از بوستان کوهسنگی مشهد، عملیات اجرایی پروژه ای آغاز شد که از آن به عنوان یکی از مهم ترین مجموعه های فرهنگی استان یاد و گفته می شد که افتتاح این موزه می تواند میزان ماندگاری زائران در مشهد را یک روز افزایش دهد.

جهانی فکر کن    با استفاده از امکانات محلی تولید کن    جهانی توزیع کن

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی