انجمن ها > انجمن حوزه علميه > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
حوزه علميه (بازدید: 347)
يکشنبه 25/2/1390 - 8:57 -0 تشکر 317752
اقدام بازداشت علمای بحرینی از طرف حزب الله لبنان محکوم شد

ز بازداشت علمای بحرینی را به شدت محكوم كرد
بیروت - حزب الله با صدور بیانیه ای اقدام نظام بحرین در بازداشت عده ای از علما،شخصیت های جامعه پزشكی و حرفه ای بحرین را به شدت محكوم كرد.
به گزارش ایرنا از بیروت ، در بیانیه حزب الله آمده است:ما بازداشت ظالمانه برخی علمای بحرین مانند شیخ "محمدعلی المحفوظ" از شخصیت های بارز سیاسی و اجتماعی بحرین توسط نظام این كشور را به شدت محكوم می كنیم و این بازداشت را به منزله اصرار و تأكید نظام بحرین در ادامه برخورد ظالمانه با شهروندان بحرینی می دانیم.
حزب الله در این بیانیه آورده است : این نوع بازداشت ها در ادامه همان سلسله حمله های ظالمانه نظام بحرین در هتك حرمت به قرآن كریم، مساجد و ضریح علمای بحرین است؛ ما از مؤسسه های حقوق بشر و تمامی افراد آزاده جهان كه خود را در جایگاه دفاع از حقوق انسان به خصوص آزادی بیان قرار داده اند، می خواهیم تا نسبت به این اقدامات ظالمانه نظام بحرین احساس مسؤولیت كنند.
حزب الله در بیانیه خود سكوت مرگ بار جوامع بین المللی دربرابر اقدامات ظالمانه نظام بحرین علیه شهروندان بحرینی را نیز به شدت محكوم كرد.
پیش ازاین نیز حزب الله با ابراز نگرانی از صدورحكم اعدام چهارشهروند بحرینی ازسوی دادگاه های تشریفاتی حكومت آل خلیفه،این احكام را سیاسی و نه قضایی ارزیابی و اعلام كرده بود:درخصوص تحولات سریعی كه وضعیت بحرین را به سمت بحران روز افزون به پیش می برد، به شدت نگران است.
حزب الله تأكید كرد:از واقعیت امور می توان فهمید كه این احكام سیاسی بوده و قضایی نیست و مقامات بحرینی با این اقدامات خود هرگز نخواهند توانست حقیقت ظلم و ستم شدیدی كه علیه مردم خود به خاطر درخواست حقوق قانونی شان روا می دارند، كتمان كنند.
مقامات بحرینی اخیرا چهار تن از شهروندان این كشور را كه در تظاهرات علیه دولت حضور داشتند به اعدام و چند تن دیگر را به چند سال زندان و حبس ابد محكوم كردند.
در ناآرامی های بحرین نیروهای نظامی برخی كشورهای حاشیه خلیج فارس از جمله عربستان، امارات و كویت نیز حضور دارند و در كشتار مردم بحرین با مقامات این كشور همكاری می كنند و مجامع بین المللی نیز تاكنون هیچ اقدامی در این خصوص انجام نداده اند.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی