سينما و تلویزیون (بازدید: 3413)
سه شنبه 20/2/1390 - 14:49 -0 تشکر 316553
عکسهای بازیگران در لباس احرام

 
 
 فریبا کوثری، الهام حمیدی، مهناز افشار، ملیکا شریفی‌نیا، رز رضوی، حدیث میرامینی
 
محمدرضا گلزار - محمدرضا شریفی‌نیا - حسام نواب صفوی 
 

سه شنبه 20/2/1390 - 14:51 - 0 تشکر 316556

سلام
زیارتشون قبول انشاءالله خدا قسمت نرفته های عاشقش کنه.

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

سه شنبه 20/2/1390 - 22:48 - 0 تشکر 316673

اینم ی مدلشه!

خدا هست، غصه چرا؟
چهارشنبه 21/2/1390 - 15:42 - 0 تشکر 316820

با نام خدا و سلام
اللهم ارزقنی حج بیتک الحرام فی عامی هذا و فی کل عام
البته اول خدا بهمون شناخت بده بعد توفیق زیارت که وقتی اونجا رفتیم بامعرفت باشیم و وقتی برگشتیم قدردون اون زیارت.

«اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم» 

رواق منظر چشم من آشیانه توست         کرم نما و فرود آ که خانه خانه توست

انجمن تعلیم و تربیتیها 

چهارشنبه 21/2/1390 - 17:11 - 0 تشکر 316848

سلام :

جالب بود و دیدنی ...

 

thank you for attention

پنج شنبه 22/2/1390 - 14:38 - 0 تشکر 317045

مجید سوزوکی حاجی شد! 
کامبیز دیرباز که این روزها در سفر حج عمره به سر می‌برد گفت: زمانی که در پروژه‌ی سینمایی «اخراجی‌ها» بودم از آقای ده‌نمکی قول گرفتم که شرایط سفر به حج را برایم فراهم کند که خوشبختانه این توفیق فراهم شد.
این بازیگر سینما و تلویزیون در ادامه با بیان این‌که اکنون به اتفاق مسعود ده‌نمکی در مکه به سر می‌بریم، گفت: تا قبل از این‌که پایم به مکه و مدینه برسد تصور می‌کردم می‌شود به این مکان‌ها از زاویه‌ی هنری نگاه کرد، اما وقتی به این مکان‌ها رسیدیم، از خود بی‌خود و متوجه شدم که هنرمند، سیاستمدار و هر حرفه‌ی دیگری داشته باشی در این جا فراموش می‌شود و هیبت انسان در لباس احرام چیز دیگری است.

دیرباز با بیان این‌که کامل‌ترین مرجعی که تاکنون از این مکان در تصور داشته، سینمایی «حضرت محمد رسول‌الله» ساخته‌ی مصطفی عقاد بوده‌است، ادامه داد: تمام مراجع مکتوب و غیره در برابر زمانی که خود آدم خانه‌ی خدا و هیبت این مکان‌ها را می‌بیند متفاوت است و تمام کسانی که به حج آمده‌اند حرف مرا درک می‌کنند؛ چرا که در هیچ کجای عالم نمی‌توان در چند ثانیه نماز و نیایش هزاران انسان دور خانه خدا را دید.
وی گفت: من در این سفر در جمعیت ذوب شدم.
کامبیز دیرباز که در سریال «نابرده رنج» بذرافشان مشغول ایفای نقش است، ضمن تشکر از تهیه‌کننده، کارگردان و مدیر تولید این پروژه که فرصت آمدن او به مکه را فراهم کرده‌اند، گفت: در اوج کاری، این دوستان به من اجازه دادند تا به سفر معنوی حج نائل شوم که بسیار سپاسگزارم.

پنج شنبه 22/2/1390 - 15:23 - 0 تشکر 317059

با نام خدا و سلام خوش به حالشون خدا توفیق به ما هم بدهد.

«اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم» 

رواق منظر چشم من آشیانه توست         کرم نما و فرود آ که خانه خانه توست

انجمن تعلیم و تربیتیها 

پنج شنبه 22/2/1390 - 17:12 - 0 تشکر 317090

 مهناز افشار و گفته های او در مورد عمره

مهناز افشار که این روز‌ها در سفر حج عمره به سرمی‌برد، با عنوان «بیایید در کنار هم باشیم نه رو به روی هم»، یادداشتی را در اختیار کافه سینما و دیگر خبرگزاری‌های مهم کشور گذاشت

سلام هم‌وطنان عزیزم. می‌خواهم از خانهٔ خدا با شما حرف بزنم.

سال‌ها گذشته از روزی که رو به شما توی آینهٔ سینما آمدم و باهم زندگی نویی را آغاز کردیم. خندیدیم و گریستیم. شاد و غمگین بودیم. در همهٔ این سال‌ها همیشه عشق به شما باعث می‌شد از همهٔ حاشیه‌هایی که برایم ساخته می‌شد جان سالم به در ببرم. دعای خیر خانواده‌ام و دل‌های پاک شما پشت سرم بود. حالا هم از خانهٔ خدا با شما سخن می‌گویم، که از شما هستم و در کنارتان، پس حرف هم را بهتر می‌فهمیم.

آمده‌ام به خانهٔ خدا، به جایی که نزدیک‌تر حسش می‌کنم. خدا همیشه کنار من بوده، اما این فرصت که بتوانی در خانه‌اش را بزنی و چند کلمه خصوصی با او حرف بزنی، درد دل کنی و غر بزنی، آن‌قدر نزدیک باشی که حس کنی خدا تو را آغوش گرفته، این حس، حس نابی‌ست. متاسفم که مجبورم وسط این‌همه حال خوب از حاشیه‌هایی بنویسم که همه‌اش ساخته ذهن‌های بیماری‌ست که نه در متن چیزی هستند و نه از متن باخبرند. بعید می‌دانم هم‌وطنی که آمده اینجا تا به خدا نزدیک‌تر شود، با دروغ‌پردازی و شایعه سازی حاضر باشد به جای کاستن از گناهانش، بر آن‌ها بیفزاید. برای همین فکر می‌کنم این هجمهٔ رسانه‌ای دروغ‌پراکنی، باز هم کار آن کوته نظرانی‌ست که خداوند مهری بر قلب و چشمشان زده است.

من، مهناز افشار، همهٔ شایعات و خبرهایی را که از زبان من در رسانه‌ها منتشر شده بود، تکذیب می‌کنم و باز هم از رسانه‌هایی که عادت به خواب‌نما شدن دارند خواهش می‌کنم در کنار هنرمندان و مردمشان باشند و هم‌صدای آن‌ها، نه رو به تاریکی و پلیدی و دروغ. خدا را شاکرم توانایی مالی‌ام آن‌قدر هست که هزینه سفری را که آرزویم بود را خودم بدهم. گذشته از این باور و سلیقه‌ام را پیش از این هربار احساس کردم لازم بوده است از تریبون‌های رسمی اعلام کرده‌ام و بعد از این هم همین خواهد بود.

پس به این شایعه‌سازی‌ها بی‌اعتنا هستم و از شما هم‌می‌خواهم بی‌اعتنا باشید. شما که می‌شناسیدم، پس قرار نبود بنویسم تا اعلام برائت کنم پیش شما. این‌ها را نوشتم که از همین‌جا حلال کنم، همهٔ آن‌هایی را که هم‌چنان به بدی مشغولند.»

منبع: کافه سینما

پنج شنبه 22/2/1390 - 19:32 - 0 تشکر 317108

اعتراض به پوشش نامناسب بازیگران به حج رفته 
پس از خروج بازیگران سفر کرده به مکه از احرام آنان با پوشش های عجیبی وارد معابر و اماکن مکه شده اند…

پوشیدن لباسهای بدن نما توسط برخی از هنرمندان مرد از جمله مواردی است که مورد اعتراض و واکنش منفی عمره گذاران ایرانی به این بازیگران شده است .

گروهی از هنرمندان که به سفر عمره اعزام شده اند با نماینده بعثه مقام معظم رهبری مدینه منوره دیدار کردند.
وی در ادامه به جنگ احد و درس های آن پرداخت و نیز به برخی از مسائل معرفتی اعمال عمره اشاره نمود.

به گزارش البرز پس از خروج بازیگران سفر کرده به مکه از احرام آنان با پوشش های غیرمعمول وارد معابر و اماکن مکه شده اند که همین امر موجب واکنش های متفاوتی در میان ایرانیان حاضر درسرزمین وحی شده است .

خبرنگار البرز گزارش داد پوشیدن لباسهای بدن نما توسط برخی از هنرمندان مرد از جمله مواردی است که مورد اعتراض و واکنش منفی عمره گذاران ایرانی به این بازیگران شده است .

برخی از آنها با پوشیدن لباسهای عربی نیز با واکنش های مشابهی روبرو شده اند.
حجت الاسلام نجفی روحانی در این دیدار گفت: هنر تجلی اندیشه است و هر اندازه اندیشه رفیع و مطهّر باشد جلوه آن نیز برتر و زیباتر خواهد بود.

وی در قسمتی دیگر از سخنان خود سرزمین وحی را دریایی از اسرار و معارف دانست و گفت این سفر بی نظیر، فرصتی بزرگ برای تامل و اندیشه است.

وی افزود: نخبگان رسالت پیام رسانی و بیان عبرت های تاریخ را بر عهده دارند.آنها باید عمق و گستره، تحول آفرینی و بصیرت افزایی این سفر معنوی را برای مردم بیان کنند.
نماینده بعثه مدینه در مورد نشانه های تاریخی گفت ستون توبه یک نشان و در واقع عنوان مشیری است به تحول و انقلاب درونی انسان، که زائر با دیدن آن به سوی دگرگونی در زندگی حرکت می کند.

نماینده بعثه مدینه منوره در ادامه گفت: رفتن به مسجد قبا برای درک ثواب نماز در آن، حداقل بهره برداری است و باید علاوه بر این در جریان ماجرای تاریخی مسجد قبا و مسجد ضرار که در مقابل هم قرار دارند تامل کرد. باید دید چرا پیامبر اکرم یکی را از بین برد و دیگری را مورد تمجید قرار داد؟ شناخت این نکات درس آموز و بصیرت بخش بسیار مهم و مفید است.
دراین میان استفاده از عبای ویژه سلفی ها توسط حسام نواب صفوی بیشترین واکنش منفی را بهمراه داشته است .این درحالیست که بجز شریفی نیا و داریوش فرضیایی(عموپورنگ) دیگر بازیگران حاضر در مکه مکرمه از لباسهای معمولی استفاده نمیکنند.


علیرغم انتظار عمومی زنان بازیگرحاضر در سرزمین وحی از حجاب مناسبی در معابر استفاده میکنند.

گفته میشود تاثیر این سفر درمیان بازیگران زن تاکنون نمود بیشتری داشته تا مردان حاضر در میان سفرکرده گان به مکه مکرمه .

پنج شنبه 22/2/1390 - 20:32 - 0 تشکر 317133

با نام خدا و سلام
همیشه که نمیشه زنان بدحجاب باشن یه بارهم مردا!!!!!!

«اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم» 

رواق منظر چشم من آشیانه توست         کرم نما و فرود آ که خانه خانه توست

انجمن تعلیم و تربیتیها 

دوشنبه 26/2/1390 - 2:3 - 0 تشکر 318038

همین طوری پیش بره معلوم نیست تو حج بعدی چه درخواستی داشته باشن

لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی