ورزش و تندرستی (بازدید: 311)
جمعه 9/2/1390 - 1:30 -0 تشکر 312844
چرا فیلم حجازی از برنامه نود پخش نشد؟

خبرآنلاین:
عوامل برنامه ۹۰ یکشنبه گذشته به منزل ناصر حجازی رفتند تا از او که این روزها مراحل سخت رادیوگرافی را سپری می کند ، گزارشی تهیه کنند اما حرف های ناصر حجازی به عوامل برنامه ۹۰ اجازه پخش پیدا نکرد. هرچند فردوسی پور این جمله را به صراحت نگفت اما دربخشی از حرفهایش اینچنین آورد:« بخش عکس های قدیمی را تقدیم می کنیم به ناصر حجازی عزیز و از مردم می خواهیم تا برایش دعا کنند. مصاحبه ای با او داشتیم که نشد پخش کنیم.»

بعد از این اتفاق هم وبسایت شخصی حجازی در خبری کوتاه نوشت بنا بر دلایلی ، مصاحبه حجازی پخش نشده اما فردوسی پور در برنامه به آن اشاره داشته است.

حجازی چند روز پیشتر در مصاحبه ای صریح از دولت به دلیل طرح هدفمندی یارانه ها انتقاد کرده بود. او دلیل این مصاحبه اش را هزینه های بالای درمان و همچنین گرانی حامل های انرژی اعلام کرده بود. همین حرف هایش سبب شده بود تا احتمالا مدیران سیما به حرف های او اجازه پخش را ندهند.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی