بهداشت و سلامت (بازدید: 591)
يکشنبه 4/2/1390 - 19:39 -0 تشکر 311404
سرانجام ضرر تلفن همراه ثابت شد!

سرانجام ضرر تلفن همراه ثابت شد! از تلفن‌های همراه کمتر استفاده کنید!؟

محققان می‌گویند، تا حد امکان افراد در تماس‌های تلفنی خود از تلفن‌های ثابت به جای تلفن‌های همراه استفاده کنند.

مدت‌های طولانـــی اســـت کــه بــحث بـــر ســـر بی خطـــر یا خطرناک بودن تلفن های همراه برای ‌مغز یا دیگر اعضای بدن مطرح است ولی به تازگی سازمان جهانی بهداشت بعد از یک مطالعه گسترده که 30 میلیون دلار ‌هزینه برای این سازمان دربرداشت، اعلام کرد که تلفن های همراهی که امروزه بیشتر شهروندان دنیا از آن بهره می‌گیرند «ریز موج« و یا «مایکروویو« هایی را ایجاد می‌کنند که برای بدن مضر است.همچنین موارد ثبت شده ای وجود دارد که نشان می‌دهد، افرادی که بیش از 10 سال و به مدت طولانی از تلفن همراه استفاده کردند به سرطان مغز (تومور) مبتلا شده اند.
 
البته شمار افرادی که به دلیل استفاده از تلفن همراه مبتلا‌ به سرطان می‌شوند در مقابل میلیون ها نفری که از تلفن همراه استفاده می کنند قابل چشم پوشی است و این ‌گزارش نیز به این معنی نیست که باید تلفن های همراه را کنار گذاشت بلکه به این معنی می باشد که در استفاده از تلفن های ‌همراه، برخی موارد هشداری را باید جدی گرفت.محققان می‌گویند: امواجی که تلفن های بی سیم و همراه ایجاد می کنند به >DNA< بدن آسیب می‌زند.

يکشنبه 4/2/1390 - 23:32 - 0 تشکر 311463

سلام :

میشه کمی بیشتر رعایت کرد ، البته اگه واقعا خودمون به فکر خودمون باشیم لازم هم نیست کامل کنار بزاریم ..

 

thank you for attention

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی