سينما و تلویزیون (بازدید: 269)
پنج شنبه 1/2/1390 - 15:27 -0 تشکر 310250
فتوای خانم کارگردان برای رابطه دختر و پسر!!

کارگردان فیلم سینمایی "یکی از ما دو نفر" با حضور در برنامه هفت سخنان جالب و البته عجیبی را در این برنامه بیان کرد.به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران، این کارگردان که معمولا سمت و سوی فیلم های خود را با نگاه های فمنیستی اتخاذ می کند در این برنامه به توضیحاتی در مورد علت ساخت فیلم سینمایی جدید خود پرداخت.


این کارگردان در موضع گیری عجیب خواستار عادی و متعارف شدن رابطه ی بین دختر و پسر شد.


وی در این برنامه گفت: "متاسفانه سیاست‌های فرهنگی غلط در این چند دهه موجب شده تا لذت آهستگی ارتباط در میان جوانان از بین برود و روابطی که در حد یک سینما رفتن و پارک رفتن بوده به سرعت خانگی شود و بر خلاف جوامع غرب که هر دو طرف، زن و مرد بدون هیچ قضاوتی وارد ارتباط می‌شوند، پسران جوان به دلیل تربیت سنتی خود با دید کاملا مصرفی به جنس مخالف نگاه کرده و ارزشی برای آنها قائل نیستند."


این کارگردان همچنین ادامه داد که همچنان که رابطه ای به اسم برادر و خواهری داریم که متعارف است باید دوستی بین دختر و پسر هم عادی و متعارف شود.


میلانی که به شدت از نبودن این ارتباط بین دخترها و پسرها شاکی بود ، نبودن این ارتباط را موجب عقده ای شدن جوانان دانست و اینگونه گفت که مگر می شود در ایران کسی زندگی کند و عقده ای هم نباشد!!


گفتنی است در این برنامه که فراستی منتقد سینما نیز حضور داشت به بررسی و نقد فیلم تهمینه میلانی پرداخت که میلانی نیز در بین این تحلیل ها حرفی برای گفتن نداشت.


وی نیز در این برنامه در حالی به استقبال زیاد مردم به فیلمی چون اخراجی های ۳ و تبلیغات برای آن توسط سینما داران اعتراض می کرد که در مقابل فروش ۴ میلیاردی اخراجی های ۳ ، فیلم یکی از ما دو نفر فقط در حدود ۳۰۰ میلیون تومان فروش داشته است.


سخنان عجیب تهمینه میلانی و تحلیل های عجیب تر وی در این برنامه به گونه ای رقم خورد که وی در قبال نقدهای میهمانان برنامه چیزی برای گفتن نداشت تا جایی که خود را اصولگرا خواند!

يکشنبه 4/2/1390 - 1:11 - 0 تشکر 311181

من حرف هاشو گوش کردم به این تندی که شما نوشتید نبود. نگفت که دخترا و پسرا به این شکل رابطه داشته باشند

به سایت وبلاگ سیتی بیاید و تجربیات وبلاگ نویسی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

www.weblogcity.ir

 

يکشنبه 4/2/1390 - 1:33 - 0 تشکر 311185

ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭﮔﺮﺩﺍﻥ ﺳﯿﻨﻤﺎ ﺑﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﺑﻪ ﺑﺨﺸﯽ
ﺍﺯ ﻓﯿﻠﻤﺶ ﮐﻪ ﺩﻭ ﺷﺨﺼﯿﺖ ﺍﺻﻠﯽ ﻓﯿﻠﻢ
ﺍﻗﺮﺍﺭ ﺑﻪ ﻋﻘﺪﻩ ﺍﯼ ﺑﻮﺩﻥ ﺧﻮﺩ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﻧﺪ
ﮔﻔﺖ: ﻫﻤﻪ ﯼ ﻣﺮﺩﻡ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﻋﻘﺪﻩ ﺍﯼ
ﻫﺴﺘﻨﺪ!
ﻭﯼ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﺩﺍﺩ: ﻣﮕﺮ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﮐﺴﯽ ﺩﺭ
ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻨﺪ ﻭ ﻋﻘﺪﻩ ﺍﯼ ﻧﺒﺎﺷﺪ. ﺩﺭ
ﺍﯾﻦ ﻟﺤﻈﻪ ﻓﺮﺍﺳﺘﯽ ﺳﺨﻨﺎﻥ ﻭﯼ ﺭﺍ ﻗﻄﻊ
ﮐﺮﺩﻭ ﮔﻔﺖ: ﭼﻨﯿﻦ ﻣﺴﺎﺋﻠﯽ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﯼ
ﻣﺮﺩﻡ ﻧﺴﺒﺖ ﻧﺪﻫﯿﺪ

يکشنبه 4/2/1390 - 8:32 - 0 تشکر 311194

سلام
بی خود کرده این حرفا را زده نخیر مردم ایران و فرهنگ و تمدنی را که دارن هیچ جای جهان ندارد به نظر من ایرانیان جزء با فرهنگ ترین مردم جهان هستند و به هیچ وجه عقده ای نیستند این دختر و پسرهایی هم که این رفتارها را انجام می دهند از تربیت غلطشونه ، البته به نظر من بیشتر فسادی که در جامعه کنونی ما حکمفرماست از همین سینما و بازیگرانشونه که خیلی عادین و اصلا از مسلمان بودن فقط اسمش و یدک می کشن. کشور ما اسلامی است و روابط هم باید بر اساس اسلام و شرع باشد ، بلاخره دختر و پسر با هم که رابطه داشته باشند وقتی از حدش بگذره بر اساس فطرتشونه که سر از خونه و مسائل بعدش در بیارن.

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

يکشنبه 4/2/1390 - 11:56 - 0 تشکر 311236

نباید از چنین افراد بی ظرفیتی در برنامه های زنده تلویزیونی استفاده شود و نتیجه ورود شبکه های ماهوارهای در خانواده است که کم کم فرهنگ ما را از بین می برد و این چنین افراد اجازه نظر دادن  را پیدا می کنند.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی