انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 291)
شنبه 27/1/1390 - 13:10 -0 تشکر 308383
پیش بینی سه فنته سال 90

مدیرعامل خبرگزاری فارس و پیش بینی سه فنته سال 90

مدیرعامل خبرگزاری فارس با بیان اینکه پروژه جداسازی و ایجاد تفرقه و شکاف میان نیروهای اصیل انقلاب اسلامی مهم‌ترین راهبرد دشمنان در این زمینه است، اظهار داشت: جریان منحرفی که ‌امروز کانون‌های مهمی از نظام را در دست دارد مبدل به فتنه‌ای شده است که با گفتار و رفتار خود موجب آشفته شدن ذهن جامعه، تحریک و ایجاد نگرانی نهادهای معنوی جامعه مثل علما، روحانیت و مراجع معظم تقلید شده است


مدیرعامل خبرگزاری فارس گفت: فتنه جریان انحرافی در درون دولت، فتنه تحریک و ایجاد مسائل قومی و مذهبی و فتنه تخریب اقتصادی و فراهم کردن چالش‌های اجتماعی از قانون هدفمندی یارانه‌ها سه فتنه و پروژه جدید دشمنان در سال 90 است.


به گزارش فارس از اهواز، حمیدرضا مقدم‌فر در جمع اساتید، فضلا و طلاب حوزه علمیه امام خمینی(ره) اهواز با تشریح ماهیت انقلاب اسلامی و بیان این نکته که اساساً‌ انقلاب اسلامی ما با لیبرال دموکراسی غرب تعارض هستی‌شناسانه و ماهوی دارد، اظهار داشت: ظهور و بروز انقلاب اسلامی هویت، تفکر و اندیشه دست‌ساخت لیبرالی غرب را به چالش کشید.


وی با ذکر این نکته که انقلاب اسلامی به عنوان مدل و الگویی برای مسلمانان منطقه و بیداری خیزش اسلامی آنان قرار گرفته است، افزود: در سال 90 سه پروژه جدید به منظور هجمه به انقلاب اسلامی در دستور کار دشمنان قرار گرفته است.


مدیرعامل خبرگزاری فارس در این زمینه عنوان داشت: در پروژه اول دشمن تلاش خواهد کرد موضوع قانون هدفمندی یارانه‌ها را که به عنوان یک انقلاب بزرگ اقتصادی، عرصه جدیدی از تحول را برای کشور رقم می‌زند، به چالش‌های اجتماعی مبدل کرده به نوعی در برابر جهاد عظیم اقتصادی ملت ایران ایستادگی کند.


مقدم‌فر با بیان اینکه نباید تصور کرد که با اضمحلال فتنه سال 88 و هزیمت آمریکایی‌ها در جنگ نرم علیه جمهوری اسلامی این دشمن شکست خورده، ایران اسلامی را رها خواهد کرد، بیان داشت: پیش‌بینی‌ها حاکی از این است که نوع دوم هجمه دشمن با تکیه بر پروژه تحریک اقوام و مذاهب شکل خواهد گرفت.


وی تصریح کرد: در این راستا دشمنان قصد دارند پروژه قدیمی و شکست خورده دهه 60 را تکرار و عوامل خود را در مناطق خاصی از کشور فعال کنند.


مقدم‌فر هدف نهایی این کار را لطمه وارد کردن به انسجام و وحدت ملی کشور و ایجاد چالش‌های قومی و مذهبی در جمهوری اسلامی دانست.


این کارشناس مسائل سیاسی در ادامه و در تشریح پروژه سوم دشمنان برای ضربه به جمهوری اسلامی گفت: دشمنان مترصدند از جریان انحرافی درون طیف اصولگرا که متأسفانه امروز در دستگاه اجرایی کشور نفوذ کرده و از امکانات و دسترسی‌های فوق‌العاده‌ای برخوردار است، نهایت بهره‌برداری را برای تحقق اهداف خود به عمل آورند.


مدیرعامل خبرگزاری فارس با بیان اینکه پروژه جداسازی و ایجاد تفرقه و شکاف میان نیروهای اصیل انقلاب اسلامی مهم‌ترین راهبرد دشمنان در این زمینه است، اظهار داشت: جریان منحرفی که ‌امروز کانون‌های مهمی از نظام را در دست دارد مبدل به فتنه‌ای شده است که با گفتار و رفتار خود موجب آشفته شدن ذهن جامعه، تحریک و ایجاد نگرانی نهادهای معنوی جامعه مثل علما، روحانیت و مراجع معظم تقلید شده است.


وی در همین زمینه عنوان داشت: ایجاد بدبینی نسبت به دولت خدمتگزار و عدالت‌طلب و در نتیجه کاهش حمایت عمومی از دولت و بالاخره فراهم کردن استناد و استشهاد برای بدخواهان و طعنه‌زنان از میان رقبا و مخالفان از جمله رهاوردهای این جریان انحرافی است که تماماً در طول خواست و اراده دشمنان تابلودار نظام قرار دارد.
مقدم‌فر خاطرنشان کرد: در سال جاری مردم بصیر و آگاه ما ضمن اینکه تمام همت و تلاش خود را برای جهاد اقتصادی به کار می‌گیرند باید با هوشیاری کامل مراقب فتنه‌های جدید و حرکت‌های پیچیده دشمن از جمله سه پروژه مذکور باشند.

يکشنبه 28/1/1390 - 13:18 - 0 تشکر 308742


خب حالا با این پیش بینی اگه ایا قصد فتنه نداشته باشن هم دیگه مصصم شدند.
این چه کاریه که از الان بخوایم ترس بندازیم تو دلها که قراره که فتنه بر قرار بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟


کوروش کبير همان ذوالقرنين است؟؟؟
 
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی