انجمن ها > انجمن عمومی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
عمومی (بازدید: 2420)
پنج شنبه 25/1/1390 - 15:52 -0 تشکر 307674
عکس دختری در تسخیر شیاطین

 سلام عرض می کنم خدمت کاربران عزیز:این مقاله را بخوانید و درباره واقعی بودن ویا دروغ بودن آن اظهار نظر کنید.

عکس/دختری در تسخیر شیاطین

به گزارش مشرق، "آنه لیز میشل"، متولد سال 1952 و فوت شده در 1976. دختری که بسیار از افراد پذیرفتند که او توسط شیاطین تسخیر شده است!
در سال 1968 زمانی که او 17سال سن داشت و در دبیرستان مشغول به تحصیل بود، اولین تجربه و تشنج خود را تجربه کرد. پس از آن در 1969 او مورد اولین حمله صرع قرار گرفت. سپس او تحت نظر یک متخصص مغز و اعصاب قرار گرفت و این پزشک تشخیص داد که او بیماری صرع همراه با تشنج رنج می‌برد.
 

 

به زودی مشکلات آنه لیز آغاز شد بطوریکه او اعلام می‌کرد اشیا و اجسام اطرافش حرکت می‌کنند، او حتی اعلام کرد که صداهایی را می‌شنود که به او می‌گفت: تو نفرین شده هستی!!
در سال 1973 اعلام شد که او از افسردگی رنج می‌برد.
در سال 1975 عده‌ای اطمینان پیدا کردند که روح او تسخیر شده است، به همین جهت والدین او از ادامه درمان پزشکی صرف نظر کردند و از راه جن گیری برای درمان بهره بردند.

علائم آنه لیز مانند افرادی بود که از اسکیزوفرنی رنج می‌برند اما آنها به درمان پاسخ مثبت می‌دهند اما درمورد او قضیه فرق می‌کرد.

اولین بار یک زن مسن تشخیص داد که آنه لیز توسط شیاطین تسخیر شده است، او متوجه شد که آنه لیز از تصویر عیسی(ع) دوری می‌کند و از نوشیدن آب مقدس طفره می‌رود. او همچنین اعلام کرده که بوی بدی مانند بوی جهنم از بدن آنه لیز استشمام می‌کند.
یک جنگیر به ملاقات او می‌آید و متوجه می‌شود که موضوع حقیقت دارد و او تسخیر شده است به همین جهت برای مراسم جن گیری از اسقف اجازه درخواست میکند و پس از چندبار اجازه به وی داده می‌شود.

جلسات جن گیری چندین بار صورت گرفت اما دو کشیشی که برای اینکار آمده بودند، نتوانستند این کار را انجام بدهند.
او کارهای عجیب بسیار انجام می‌داد. او به خوردن مگس و عنکبوت عادت کرده بود و حتی ادرار خودش. او کارهای عجیب دیگر نیز انجام می‌داد برای مثال یک بار او به حالت سینه خیز به زیر یک میز رفت و به مدت دو روز مانند سگ واق واق می‌کرد. او اغلب ساعت‌جیغ می‌کشید و این کارها برای او امری عادی شده بود.
هنگامی که بدن او تسخیر شد به شدت ضعیف شد و نمی‌توانست غذا بخورد. این تصویر مربوط مراسم جن گیری از وی می‌باشد که به مدت 10ماه ادامه داشت اما نتیجه‌ای در بر نداشت و او روز به روز ضعیف و ضعیف‌تر شد.

در سال 1978 تقریبا بعد از گذشت 2سال از مرگ وی، والدین او تصمیم گرفتند که نبش قبر بکنند و تابوت را تغییر دهند. بعدها مشخص شد که علت این امر پیغامی بود که از یک راهبه دریافت کرده بودند، مبنی بر اینکه او احساس میکند که جسد آنه لیز سالم مانده است. پس از نبش قبر مشخص شد که جسد او فاسد شده است. هیچگاه اجازه پخش تصاویر جسد وی صادر نشد.
آنه لیز قبل از مرگ و لحظات پایانی عمرش صحبت کرد و از کشیش خواست تا برایش طلب آمرزش کند. او درمورد گناهان جوانان و کشیشان کلیساهای مدرن مطالبی را عنوان کرد.
آنه لیز و سه خواهرش مانند پدرش انسان‌های معتقدی بودند و مذهب کاتولیک داشتند.

درمورد مرگ آنه لیز چهار نفر محکوم شدند. پدر و مادر او و همچنین دو کشیشی که برای مراسم جن گیری تلاش می‌کردند. گویا آنها به 6ماه حبس محکوم شدند چرا که در نگهداری از یک بیمار کوتاهی کرده بودند.

اما نکته آخر و جالبی که مادر او عنوان کرد:
من میدانم که ما کار درستی انجام دادیم چرا که من اثر عیسی مسیح را در کف دستان دخترم دیدم. او مُرد تا بسیاری از مردم باز هم بخدا ایمان بیاورند و فراموش نکنند که نباید گناه انجام بدهند.

می‌گویند در کف دستان آنه لیز مانند کف دستان عیسی مسیح سوراخ شده بود. هنگامیکه عیسی مسیح را به صلیب می‌کشیدند، در کف دستان او سوراخ‌هایی ایجاد کردند.
گویا پس از اتفاقاتی که برای آنه لیز پیش آمد، افراد بسیاری بازهم به خدا ایمان آوردند

شنبه 27/1/1390 - 18:21 - 0 تشکر 308476

سلام
فیلم ملك سلیمان رو ببینید...توش آدمهایی رو به تصویر میكشه كه توسط شیاطین و اجنه تسخیر میشند
یا علی

پروردگارا آنگونه زنده ام بدار که نشکند دلی از زنده بودنم و آنگونه بمیران که به وجد نیاید کسی از نبودنم

يکشنبه 28/1/1390 - 8:33 - 0 تشکر 308642

سلام . به نظر میرسه كه ایشون دچار مشكلات روانی بوده .

. امام علي (ع) مي فرمايند بهره خرد پند گرفتن واحتياط است و دستاورد ناداني غفلت و فريب خوردگي. و باپاکدامنان و فرزانگان بنشين وباانان زياد گفتگو کن زيرا اگر نادان باشي تورا دانش اموزند و اگر دانا باشي بردانش تو افزوده شود. خداوند به ماتوفيق بندگي بي چون وچرابده. اللهم عجل لوليک الفرج والعافيه والنصر.

منتظر شما در انجمن زن ريحانه آفرينش . کليک کن دوست عزيز

 

شنبه 6/12/1390 - 19:8 - 0 تشکر 435689

سلام

شاید در زمان حضرت سلیمان ع وجود داشته باشه ولی بعد از بعثت پیامبر عزیز تر از جان ما محمد مصطفی ص شیاطین و جن نمی تونن در انسان نفوذ کنن

شیطان فقط وسوسه میکنه


من حتی مستندی که در این باره ساخته شده بود رو هم دیدم ولی سر سوزن به این چیزها اعتقاد ندارم!

 

 

يه سري به خدا بزنيم

خيلي زود

بي بهانه...

شنبه 6/12/1390 - 20:12 - 0 تشکر 435709

سلام
من که عکس رو نمیبینم
به هر حال ... این که میگن در تصخیر شیاطین بوده پس چرا به ایمان دعوت میکرده ؟
ولی میشه جن تو جلدش رفته باشه اونم یه جن با ایمان ... چون این اتفاق ممکنه ... ولی هرگز یه جن بدون دلیل تو جلد کسی نمیره ... چه جن با ایمان چه بدون عقاید مذهبی ... خب همه میدونن که اجنه با ادیان و عقاید مختلف هستن.
و این دختر هم حتما در شرایطی قرار گرفته که خودش در برخورد با جن مقصر بوده .

میدونی فرق انجمن مدیریت با انجمنای دیگه چیه ؟

دوست داری بدونی ؟ خب فرقش اینه : همه ی انجمنهای تخصصی تبیان فقط یه مدیر داره ، ولی تو انجمن مدیریت هر کس بیاد و فعالیت کنه

خودش یه مدیره پس بیا انجمن مدیریت و با چشمان یک مدیر نگاه کن

 

شنبه 6/12/1390 - 20:48 - 0 تشکر 435717

وسوسه شیطان یه چیز زودگذره

اصلا چیزی به نام تسخیر وجود نداره

تسخیر با عدل خدا منافات داره......اگه انسان اینقدر ضعیف و بی اختیاره که توسط یه قدرتی مافوق بشری مثل جن یا شیطان تسخیر بشه پس تکلیفی براش نیست!

 

 

يه سري به خدا بزنيم

خيلي زود

بي بهانه...

شنبه 6/12/1390 - 21:10 - 0 تشکر 435725

تسخیر شیطان که وجود نداره .

ولی وارد شدن جن به انسان وجود داره ولی حتما باید انسان خودش طالب بوده باشه یا تقصیری در این اتفاق داشته باشه .

مثالهای واقعی میتونم براتون بزنم ... مثلا سالهای قدیم که روستا ها جمعیتی نداشته و هر خونه انگار تو بیابون بوده شرایط جوری بوده که میشده اجنه نزدیک به منازل انسانها زندگی میکردن . ولی نه اینکه انسان ها میدونستن که جن کنارشون هست... به هر حال اجنه جای زندگیه خودشونو دارن و انسان که نمیبینه ، میاد و اونجا ساکن میشه .
خب یه قصه ش اینجوری بوده که یه خانم تو حیاط خونش آب جوش میریزه و یه جن که بچه ش سوخته بوده میره تو جلد زنه و در عوض سوختگیه بچه ش اذیتش میکنه . .. حتما هم در روایات شندیدید که بدون بسم الله آب جوش رو زمین نریزید مخصوصا شب .. یا بدون بسم الله از زیر درخت رد نشید مخصوصا شب . و چیزای دیگه ...

خب به خاطر همین فکر کردم حتما دختره یه خطایی البته ناخواسته مرتکب شده که مورد آزار قرار گرفته .

میدونی فرق انجمن مدیریت با انجمنای دیگه چیه ؟

دوست داری بدونی ؟ خب فرقش اینه : همه ی انجمنهای تخصصی تبیان فقط یه مدیر داره ، ولی تو انجمن مدیریت هر کس بیاد و فعالیت کنه

خودش یه مدیره پس بیا انجمن مدیریت و با چشمان یک مدیر نگاه کن

 

شنبه 6/12/1390 - 21:38 - 0 تشکر 435726

نه اینا حرفهای و افسانه های هست که عوام درست کردن

بیاین الان من یه تانکر آب جوش بدون بسم الله رو زمین بریزم ببینم چه اتفاقی میافته....یا بدون بسم الله زیر درخت رد بشم ببینیم چی میشه؟

مثلا قضیه همین درخت اینه که یه کسی شب زیر درخت خوابیده بود....چون زیر درخت دی اکسید کربن تجع میکنه باعث خفگیش شده و عوام شایعه کردن که فلانی جن زده شده!

یا یه زمانی در قدیم تو عراق بیماری خناق (دیفتری) شایع شده بود

یه زنی اومده گفته من خواب دیدم یه جن به نام ام قنود کنار چاه گریه میکنه.....گفتم چی شده؟...گفت من بچه ام تو این چاه غرق شد نیومدین بهم تسلیت بگین واسه همین این خناق رو شایع کردم

تو تاریخ هست که زن های عراقی دور چاه سینه میزدن میگشتن میگفتن ای ام قنود تو بگذر از ما

اون زمان برق نبوده تاریک بوده تو اتاق تاریک میشستن بیکارم بودن دیگه....تلویزیونی رادیویی هم نبوده....تو تاریکی یه سایه رد دیده میشده یا یه صدایی میومده میگفتن جن و اینا....

اصلا واژه جن یعنی پوشیده.... جن جسمیت نداره بنابراین افعال ما در اون اثری نخواهد داشت

 

 

يه سري به خدا بزنيم

خيلي زود

بي بهانه...

شنبه 6/12/1390 - 21:54 - 0 تشکر 435737

من اصلا باور نمیکنم.....تسخیر شدن و اینا الکی وکشکه....این دختر یه بیماری روانی داشته و گرنه همانطور که دوستان گفتن شیطان هیچوقت انسان رو درتسخیر خودش در نمی یاره...

شنبه 6/12/1390 - 22:1 - 0 تشکر 435745

به یکی از داستان هایی که عوام درست کردن دقت کنین....من این داستان رو از چندین نفر شنیدم جالبه که

قهرمان اصلی این داستان هم پدربزرگ همشون بود:


یه مردی شب با گاری خودش میرفته میبینه یه عده جمع شدن دارن میزنن و میرقصن....تعجب میکنه که اینا نصف شب کی هستن تو این بیابون؟......دقت میکنه میبینه عروسیه.....عروسی جن ها بوده!

بیشتر دقت میکنه میبینه لباس عروس و داماد لباس دامادی و عروسی خود این مرد هست.....برای اینکه مطمئن بشه لباس ایناس از کنار عروس رد شدنی یه کم از روغن گاری به لباس عروس میماله تا سیاه بشه


میره خونه در صندوقشون رو باز میکنه لباس عروس زنش رو بر میداره میبینه بله....لباس اینا بوده!


هههههه......ببینین چه چیزایی میسازن؟

 

 

يه سري به خدا بزنيم

خيلي زود

بي بهانه...

يکشنبه 7/12/1390 - 0:1 - 0 تشکر 435804

اولا که به نظر من این دختر خانم بیماری روحی روانی داشته و اصلا ظاهر امر به ارتباط با ماورا نمیخوره

دوما که تسخیر از جانب هر موجودی چه انسان چه جن چه سایر موجودات هنوز تعریفی نداره...اگر منظور اینه که جن بره تو جلد آدمی و آدم به کل قوای عقلانیش رو از دست بده و مثل یه رباط کار کنه که مضحک هست ولی اینکه تو انسان نفوذ کنه و اونو اذیت کنه این امر ممکنه...ولو در این زمان که میگن نمیشه

چون اجنه از عنصر خاک عاری هستن و قابل حرکت در درون بدن ما هستن

حالا چرا این زمان ارتباط با اجنه کمتر شده دلیلش اینه که انسانها با پیشرفت تمدن و توسعه زندگی اتوماسیونشون دیگه خیلی کمتر از ضمیر باطنشون که همون ارتباط دهنده با دنیای غیر فیزیکیه خییییییلی کم شده و همین موجب شده ارتباط اونا هم با ما قطع بشه
اصلا دلیل اصلی اینکه قدیما جادوگر زیاد بودهو الان خیلی کم شده هم همین قطع ارتباط اجنه با انسانهاست
چرا که جادو هم یه ورد هست مثل همون قرانی که میخونید و تو انرژی جاری زمین تاثیر میزاره ولی چون تاثیرش منفیه و ممکنه تو جهات سوء به کار بره خدا نخواست ما یاد بگیریم و اوراد برترش رو تو جزوه ای ناب به اسم قرآن تقدیم ما کرده ولی اون جادو ها رو شیطان که آگاه به عیب شد وقتی محرم اسرار شد و بعد از اینکه رانده شد به جنیان اموزش داد و قدیما که ارتباط با جنیان زیاد بود انسانها هم یاد گرفتن
ببخشید از بحث پرت شدیم
در این مورد بگم دور و بر ما غوغایی هست و خدا به ما رحم کرده و نعمتی داده که چشم ما یه چیزایی رو نبینه و گوش ما یه چیزایی رو نشنوه که اگر این حجاب ها و محدودیت ها برای گوش و چشم ما نبود بیچاره بودیم
فقط جن که نیست...انواع موجودات غیر ارگانیک داریم...
همه ی داستان ها هم خنده دار نیستن...تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها
هرچند از حکایت یک کلاغ چهل کلاغ هم نمیشه چشم پوشی کرد:))

من از اين كوه بالا خواهم رفت.ميگويند ارتفاعش زياد است.راهش طولاني و شيب دار است,پر از صخره و صعود به آن بيش از حد دشوار است.كارخودم است.از آن بالا خواهم رفت.به زودي مرا خواهي ديد كه از قله برايتان دست تكان ميدهم يا از فرط تلاش بر دامنه جان ميسپارم

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی