• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 3869)
شنبه 20/1/1390 - 16:57 -0 تشکر 305767
افشاگری در مورد حراج ماشین احمدی نژاد

 

آقای مشایی با همکاری شخصی که با او مشغول کارهای اقتصادی است، دست به این بازی مسخره زدند، که چیزی جز تحقیر فکری مردم نبود؛ چرا که ساده زیستی نیاز به تبلیغات اینچنینی ندارد، لذا می‌بینیم حضرت امام (ره) و رهبر معظم انقلاب به شدت جلوی کارهای تبلیغاتی را در این خصوص می‌گرفتند.

این سخنان عباس سلیمی نمین  در مصاحبه ای با فارس است که حراج ماشین احمدی نژاد را یک "فریبکاری"می خواند.

در همین زمینه هفته نامه ی 9دی متعلق به حمید رسایی می نویسد:

(فردی که خودروی آقای احمدی نژاد را خریداری کرده است در سال‌های گذشته تنها دارائیش یک سوله بوده که به عنوان انبار و کارهای کوچک صنعتی استفاده می‌کرده است. به تدریج نامبرده از طریق ارتباطات مختلف دولتی به ثروت کلانی دست پیدا می‌کند. وی در حال حاضر ۳۰درصد سهام بانک گردشگری و ۳۴درصد بانک سامان و بخشی از سهام ایران خودروی تبریز و شرکت هواپیمایی آتا را دارد.

سوئیچ پژوی ۳۴ ساله دکتر احمدی‌نژاد به شخصی به نام ایثاری که اعلام شد وکیل خریدار خودرو است، تحویل شد.

گفته می‌شود وی با هماهنگی یک مقام ارشد دولتی در ایران و کمک عبدالله گل توانسته است تا پوشش این خطوط هواپیمایی (آتا) را بگیرد. وی در کارخانه‌های فولاد سهام دارد و قریب به هزار و دویست میلیارد به شبکه‌های بنکی کشور بدهکار است. گفته می‌شود که نامبرده جزو ۱۰ سرمایه دار بر‌تر کشور است. )
 

طرح این افشاگری ها و انتقادات بعد از گذشت مدت قابل توجهی از این معامله هم جای سوال دارد و باید پرسید که چه شده است که اصولگرایان حامی احمدی نژاد بعد از این همه وقت یاد این مسائل افتادند و آنها را مطرح می کنند؟همین اشارت کافی است...

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

يکشنبه 21/1/1390 - 22:54 - 0 تشکر 306208

عجب!!!
اتّفاقاً منم میگفتم این کار نمی تونه کار هرکسی باشه!
پس اینجوریا بوده!!!

 

ما هرگز بلندای قامت خود را نمی دانیم
مگر ما را فرا خوانند که برخیزیم و قد برافرازیم
و آنگاه ،اگر به طرح وجود خویش وفادار مانده باشیم
قامت ما از آسمان ها خواهد گذشت

        

دوشنبه 22/1/1390 - 13:27 - 0 تشکر 306394

نمی دونم چرا قوه قضاییه به این مسائل بر خورد نمی کنه؟
چرا نشریه های"عدالت محور" چیزی از اینها نمی نویسند؟
یک سوال مهم برای من این است که چرا قوه قضاییه به پرونده ی مهذی هاشمی رحیمی و .. رسیدگی نمی کند!چه مصلحتی بالاتر از اجرای عدالت؟
نمی دونم کسی چیزی "طلبه ی سیرجانی " خونده؟تو نشریات بسیج که اسمش فراوونه.

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

جمعه 26/1/1390 - 12:50 - 0 تشکر 308018

سلام
بله طلبه سیرجانی در ج.ار شاه عبدالعیظم حسنی تحصن کرده
موفق باشید

شنبه 27/1/1390 - 9:55 - 0 تشکر 308303

ای آقا چرا فكر بد میكنین حتماً این شازده هم مثل بعضی ها خانوادگی مایه دار بوده و خواسته با این كار به محرومین كمكی كرده باشه و شاید هم اینجوری میخواد خمس و ذكات بده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! به قول یكی از دوستام كه میگه انشاء الله كه منم !
فقط یادتون باشه كه خدا جای حق نشسته و خودش ناظر به همه اعمال ماست.

شنبه 27/1/1390 - 9:56 - 0 تشکر 308304

راستی اگه میشه یه اشاره ائی به داستان طلبه سیرجانی بكنید ممنون میشم

يکشنبه 28/1/1390 - 13:15 - 0 تشکر 308739


سیامک جان چطور شده که مدیر انجمن گذاشته مبحثت نشون داده بشه ؟
خیلی عجیبه
خلاصه که راند خواری شده رسم بالاییی ها
خدا دست همه رو رو کنه و حق مظلومین رو از اینا بگیره


کوروش کبير همان ذوالقرنين است؟؟؟
 
يکشنبه 28/1/1390 - 13:15 - 0 تشکر 308741


لطفا اگه اطلاعات دیگه ای هم دوستان دارن بذارن


کوروش کبير همان ذوالقرنين است؟؟؟
 
سه شنبه 30/1/1390 - 1:42 - 0 تشکر 309373

soheilll گفته است :
[quote=soheilll;503153;308739]
سیامک جان چطور شده که مدیر انجمن گذاشته مبحثت نشون داده بشه ؟
خیلی عجیبه
خلاصه که راند خواری شده رسم بالاییی ها
خدا دست همه رو رو کنه و حق مظلومین رو از اینا بگیره

اگر و اگر  این مورد که جناب سیامک نوشته درست باشه ، کی گفته که رانت خواری شده رسم بالایی ها؟

اولا بالایی ها کیان پایینی ها کیان؟

دوما به طور عمد یا غیر عمد سعی نکنید با بازی با کلمات جو بدهید!

مثل:رسم شده! ، دست همه رو رو کنه!

------------------------------

اینطوری که شما نوشتید غیر مستقیم دارید میگید که همه مسعولین بله!

مملکته داریم! 

      گر بدی گفت حسودی و رفیقی رنجید                                                   گو تو خوش باش که ما گوش به احمق نکنیم   

سه شنبه 30/1/1390 - 8:20 - 0 تشکر 309384
اصلاحیه‌خبر "سكوت‌عجیب‌در قبال‌افشای‌نام‌و سوابق‌بدهكار بزرگ‌بانكی"


در پی انتشار خبری در رجانیوز كه در آن از سكوت بخش‌های مربوطه دولت در قبال افشای نام و سوابق یك بدهكار بزرگ بانكی انتقاد شده و در آن، اشاره شده بود كه این فرد همان خریدار خودروی پژو 504 رئیس‌جمهور است، سازمان بهزیستی اعلام كرد كه خریدار این خودرو ارتباطی با آن بدهكار بانكی ندارد.

پیگیری‌های بعدی رجانیوز نیز پاسخ بهزیستی را تأیید كرد و نشان داد خریدار خودرو با فردی كه رجانیوز در خبر خود به‌عنوان پنجمین بدهكار بزرگ به شبكه بانكی كشور معرفی كرده بود،‌ تفاوت دارد.

با این حال،‌ اگرچه این بخش از خبر نادرست بود و در همین جا لازم است از خریدار خودروی رئیس‌جمهور كه به نادرست در آن خبر متهم شده بود، عذرخواهی كنیم اما تأكید می‌شود كه محور اصلی خبر رجانیوز به نقل از هفته‌نامه "9دی" در مورد خرید خودروی رئیس‌جمهور نبود، بلكه در مورد فردی بود كه با حدود 1200 میلیارد تومان بدهی به شبكه بانكی كشور، صاحب 30 درصد سهام بانك تازه گردشگری (بانك تازه تأسیس متعلق به نزدیكان مشایی) و 34 درصد سهام بانك سامان است.

رجانیوز در آن خبر نوشت: «در صورت صحت جزئیات این خبر، بخش‌های مرتبط باید پاسخگو باشند كه چرا در حالی كه دولت بارها به‌ویژه در یك سال اخیر بر برنامه‌ریزی برای وصول مطالبات معوق بانك‌ها تأكید كرده و جلسات متعددی از ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی نیز به همین موضوع اختصاص داده شده، فردی می‌تواند در عین اینكه یكی از بزرگ‌ترین بدهكاران به شبكه بانكی كشور و در واقع بیت‌المال است، دارنده بیش از 30 درصد سهام دو بانك خصوصی نیز باشد.

این در حالی است كه رئیس‌جمهور سال 85 در دولت نهم در جریان یكی از سفرهای استانی خود از دو نفر یاد كرد كه برای پرداخت بدهی میلیاردی خود، از بانك‌های دیگر وام‌های سنگین گرفته بودند و همین نمونه تا ماه‌ها به‌عنوان یكی از نشانه‌های جدیت دولت در برخورد با بدهكاران كلان یا همان كلاهبرداران شبكه بانكی مطرح بود.»

رجانیوز ضمن تأكید بر اینكه بخش‌های مربوطه در سیستم بانكی كشور و ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی باید در مورد نحوه اخذ تسهیلات توسط این فرد پاسخگو باشد و یادآوری اینكه بر اساس توضیح مسئولین سازمان بهزیستی خریدار خودروی رئیس‌جمهور ارتباطی به این بدهكار بزرگ بانكی ندارد، بخش‌هایی از توضیح رئیس سازمان بهزیستی در مورد فرآیند مزایده پژو 504 رئیس‌جمهور و خریدار آن را منتشر می‌كند.

احمد اسفندیاری در این زمینه گفت: « قبلاً هم در مصاحبههای مختلف اشاره شده که به پیشنهاد سازمان بهزیستی و با همت دولت خدمتگزار دهم و پیگیریهای وزیر محترم رفاه و تامین اجتماعی، طرح نهضت مسکن معلولان و مددجویان از سال 1389 برای ساخت 200 هزار واحد مسکونی برای معلولان و مددجویان در سه سال و با هدف حل مشکل مسکن در این بخش آغاز شد.

در سال 1389، عملیات اجرایی نزدیک به 60 هزار واحد مسکونی پیشبینی شده آغاز شد. مشارکت عموم مردم و اهل خیر در اجرای این طرح بزرگ، از ابتدا در برنامههای سازمان برای تسریع در اجرای این طرح قرار گرفت. با درخواست مجموعه وزارت رفاه از رییسجمهور محترم و به منظور تبلیغ غیرمستقیم طرح مسکن و ترغیب سایر اهل خیر به مشارکت، رییسجمهور موضوع را پذیرفتند و خودرو پژو ایشان در اختیار سازمان بهزیستی قرار گرفت تا در حراج خیریه بینالمللی به فروش برسد. سازمان، از طریق سایت اینترنتی ایجاد شده، درخواستهای افراد حقیقی و اشخاص حقوقی متقاضی از داخل و خارج کشور را دریافت کرد و ضمن بررسی دقیق هویت شرکت کنندگان و قیمتهای پیشنهادی آنان، برنده قانونی حراج را معین کرد.

بعد از بررسیهای لازم از مراجع ذیصلاح، شرکتی که مدیرعاملی آن را آقای دشتی، با سابقه شرکت در کارهای خیر، به عهده دارد، بهعنوان برنده مزایده مشخص شد. ضمن مراسمی در شهر آبادان - که با همکاری منطقه آزاد اروند در کنار نمایشگاه خودروهای کلاسیک برگزار شده بود - با تحویل سندهای مربوط به معامله خودرو، تضمینهای لازم دریافت و مبایعه نامه در حضور شهود و به صورت کاملاً قانونی امضا شد. بعد هم کلید خودرو تحویل وکیل ایشان شد

سه شنبه 30/1/1390 - 19:6 - 0 تشکر 309582

من خریدار ماشین رو میشناسم فردی اهل تبریزهست مفسد اقتصادی هم نیست ادمی هست که به فرزندان ایران شغل درست کرده
هرکس پول دار باشه مفسد نیست

برو به انجمن
فعالترین ها در هفته گذشته
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی