انجمن ها > انجمن دانشجویی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
دانشجویی (بازدید: 1503)
يکشنبه 14/1/1390 - 16:33 -0 تشکر 303460
مبانی فراماسونری

به نام خدا

با سلام

این کارگاه در راستا آشنایی دوستان با جنبشی به نام فرماسونری تشکیل شد   

هدف ما : روشن شدن بیشتر ذهن دوستان درباره اندیشه ها و اهداف این جنبش می باشد

illuminati,Freemason,Ray,One-Eye,فراماسونر،فراماسون،فراماسونری

شناسایی ابزار ها و سلاح های جنبش مذکور از مهمترین و کلیدی ترین موضوعات ما خواهد بود

ضروری می دانم این مطلب را ذکر کنم که ماسون ها سلاح مشخصی ندارند و گاه خود کسانی که ادعای مبارز دارند

 ماسون بوده اند و برای انحراف افکار مبارزان و یا رخنه در اعتلاف ها و احزاب ضد ماسونی خود را مبارز می نامند

 مزورانه و منافقانه افکار مبارزان را مخدوش کرده ، آرام آرام ،آرمان های فرد مبارز را جویده و از یک دشمن تمام عیار ،

 یک فرد بی هویت و گاه دوستی تمام عیار می سازند .

 در تحقیقات درباره این موضوع کمال دقت را انجام دهید و در درج مطالب حتما منبع خود را اعلام کنید

نحوه کار انشاالله به این شکل خواهد بود که

 1 . هر روز مطلبی را درج میکنم

2.دوستان در صورت تمایل نظر خود را اعلام می کنند و شروع به کندو کاو مطلب می کنند

3.مطالب دوستان را مطالعه کرده سوال های دوستان را جواب می دهم(در صورت دانستن و یا دسترسی داشتن به منابع)

4.با بستن مطلب قبلی مطلب جدیدی مطرح خواهم کرد

امیدوارم در سایه امام زمان (عج) و همکاری شما دوستان برای مبارزه با این جنبش شیطانی آماده و مهیا شویم

 

دوشنبه 15/1/1390 - 18:14 - 0 تشکر 303953

بحث اول و بعنوان مقدمه

سیری در پروتکل های صهیون درباره پروتکلهاى دانشوران ارشد یهود توضیحات زیر ضرورى است:
1- واژه «پروتکل» معانى مختلفى دارد ازجمله: پیش‏نویس قرارداد، معاهده و یا سند رسمى که بین دو یا چند دولت امضاء مى‏شود اما در اینجا به مفهوم تصمیمات و فرمولهایى است که از سوى جمعى از متفکران، استراتژیست‏ها و خاخامهاى یهودى به منظور تسخیر عالم طراحى شده است.
پروتکلها برنامه‏اى است که سرمایه ‏داران و اقتصاددانان (و متفکران و علماى) یهود براى ویران کردن بناى مسیحیت، قلمرو پاپ و دست آخر اسلام، آن را تنظیم کرده ‏اند. یهودیان صهیونیست معتقدند که بعد از این ویرانى که به گفته اصحاب پروتکلها طى صد سال انجام خواهد شد آنها بر جهان استیلا خواهند یافت و سلطنتى یهودى- داودى برقرار خواهند کرد که با تدابیر و امکانات خود به یهودیان با آن که اقلیتى ناچیز هستند امکان خواهد داد تا بر تمام جهان مستبدانه حکومت کنند و هیچ دینى، نه مسیحیت و نه اسلام، در کنار آیین یهودى-داودى باقى نخواهد ماند.2- متن پروتکلها به منظور قرائت در چند جلسه کنفرانس براى بحث و تصمیم‏گیرى و تایید نهایى آماده شده بود که پلیس مخفى تزار روس به کنفرانس مزبور که به ریاست تئودرهرتزل در شهر بال سوئیس برگزار شده بود (سال 1897 میلادى) هجوم آورد و اوراق آنها را به تاراج برد.3- پروتکلها در سال 1905 میلادى توسط نویسنده‏اى روسى به نام سرگئى نیلوس (از روحانیون و علماى مسیحى) از زبان عبرى و یا فرانسوى به زبان روسى ترجمه شد و در سال 1906 وارد کتابخانه بریتیش میوزیوم لندن شد.4- ویکتورمارسدن، روزنامه ‏نگار بریتانیایى که همزمان با انقلاب بلشویکى براى روزنامه انگلیسى مورنینگ پست در روسیه کار مى‏کرد، این پروتکلها را در سال 1917 به زبان انگلیسى ترجمه کرد.5- هنرى فورد (بنیانگذار شرکت اتومبیل‏سازى فورد آمریکا) پروتکلها را در سال 1920 به صورت سلسله مقالاتى در روزنامه‏اى که به خود او تعلق داشت، به چاپ رساند. هدف او این بود که ملت آمریکا را از خطر شکل‏گیرى امپراتورى یهود در این کشور آگاه سازد. فورد، پروتکلهاى دانشوران صهیون را برنامه اصلى یهود براى تسلط بر جهان مى‏دانست و هشدار داد که یهود به حکومت آمریکا اکتفا نکرده و درصدد برپایى حکومت جهانى است.هنرى فورد در گفتگویى که در روز هفدهم فوریه 1921 در «نیویورک ورلد» به چاپ رسید، دعوى خود را علیه «پروتکلهاى صهیون» چنین بیان کرد: «تنها نکته ‏اى که علاقمندم درباره پروتکلها بگویم این است که آنها با آنچه درحال وقوع است، تطبیق مى‏کنند. از طرح پروتکلها شانزده سال مى‏گذرد و آنها تاکنون با شرایط جهانى منطبق بوده‏اند.»فورد هنگامى این نکته را بیان داشت که رهبران یهود و مطبوعات یهودى در آمریکا علیه او جنجال به پا کرده و فریاد اعتراض سرداده بودند. هنرى فورد پس از تحمل فشار و مشقت، که تنها یهودیت سازمان یافته از عهده طراحى و اعمال آن برمى‏آید، بالاخره ناچار شد در 30 ژوئن سال 1927 در نامه‏اى خطاب به «لوییس مارشال» رهبر وقت «انجمن یهودیان آمریکا»، رسماً از یهود عذرخواهى کند. البته فورد در عذرخواهى خود و نه پس از آن، هیچگاه صدق پروتکلها و تحلیلهاى منتشره پیرامون آنها را تکذیب نکرد.

6- مفاد بعضى از مواد پروتکلها ظاهراً متناقض به نظر مى‏رسند. فى‏المثل جایى توصیه به ترویج تئورى «آزادى‏خواهى» مى‏شود و در جاى دیگر گفته مى‏شود که با قدرت، با هرگونه «آزادی» مخالفت خواهیم کرد. در این مورد باید توجه داشت که این دستورالعملها به دو دسته تقسیم مى‏شوند.یک دسته مربوط به طرحها و برنامه‏هایى است که یهود، قبل از برپایى حکومت جهانى خود براى نابودى کشورها و دولتها به اجرا درمى‏آورد و دسته دیگر مربوط به برنامه ‏هایى است که بعد از استقرار حکومت جهانى یهود، قرار است به اجرا درآیند. بنابراین آنجا که سخن از ترویج «آزادیخواهى» و یا «آزادى مطبوعات» است، مربوط به برنامه ه‏اى است که از رهگذر آن، کشورها، دولتها و ملتها را دچار تفرقه ،بى ثباتى و از هم پاشیدگى مى‏کند اما آنجا که سخن از مبارزه با «آزادى» است، مربوط به زمانى است که حکومت جهانى یهود برپا شده و براى استقرار و صلابت خود، هرگونه صداى مخالفى را خفه مى‏کند.

7- نمى‏توان نتیجه گرفت که آحاد یهودیان دنیا با آنچه در پروتکلها ذکر شده است موافقت و همسویى دارند. اى بسا یهودیانى که خود تحت ستم و استثمار سرمایه ‏داران بزرگ یهودى و خاخامهاى همسو با این سرمایه ‏داران، باشند و یا از سرناآگاهى و فریب، آلت فعل آنان شده باشند که ضرورى است این دسته از یهودیان نیز نسبت به خطر یهودیت پیوند خورده با صهیونیزم، هشیار و بیدار شوند.

(منبع دقیق را نمی دانم ولی  یک فایل متنی در کامپیوتر شخصی من است و به نظر می رسد مربوط به آقای عرفانیان ، دانشگاه فردوسی مشهد باشد ) 

(بدون دخل و تصرف)

دوشنبه 15/1/1390 - 18:18 - 0 تشکر 303954

بند اول پروتکل شماره 1

پروتکل شماره 1 - مى‏خواهیم فارغ از هرگونه لفاظى و عبارت ‏پردازى و تنها از طریق مقایسه و استنتاج، حقایق محیط اطرافمان را مورد بررسى و مداقه قرار دهیم. - مى‏خواهیم سیستمى را كه ما در آن زندگى مى‏كنیم از دونقطه نظر یعنى از نظر یهودیها (صهیونیستها) و از نظر غیریهودیها (غیرصهیونیستها) مورد ارزیابى قرار دهیم. 

- شمار انسانهایى كه داراى غرایز بد و شیطانى هستند، برشمار كسانى كه داراى غرایز خوب هستند، پیشى مى‏گیرد. لذا، براى آنكه بتوان بر انسانها حكومت كرد، باید به اعمال زور و خشونت و ترور توسل جست. هر انسانى مى‏خواهد دیكتاتور بشود، زور بگوید و اگر بتواند، رفاه و خوشبختى مردم را فداى خواسته ‏ها و آمال خود گرداند. - اما چه عواملى این جانور درنده را كه اسمش انسان گذاشته‏اند، از خشونت باز مى‏دارد؟

- از زمانى كه حیات اجتماعى آدمیان آغازگشت، فشارها، رفتارهاى ظالمانه و حیوان صفتانه ‏اى از سوى فرمانروایان باعث شد كه توده ‏هاى مردم تحت سلطه درآیند و مطیع فرمانروایان خود شوند. آنگاه با وضع قوانینى كه در واقع همان چهره تغییریافته زور و تهدید هستند، آدمیان به زیر سلطه درآمدند و من در اینجا مى‏خواهم بگویم كه طبق قانون طبیعت، «حق» یعنى اعمال زور و فشار.

- آزادى سیاسى تنها یك نظریه است نه یك واقعیت. لذا آدمى باید بداند كه چگونه از واژه آزادى سیاسى براى فریب توده ‏ها استفاده كند و سپس آن را براى درهم شكستن قدرت حزب حاكم بكارگیرد. البته اگر حزب حاكم قبلاً خود از چنین شیوه‏اى براى دستیابى به قدرت استفاده كرده باشد، بهتر مى‏توان همین شیوه را در مورد او بكار برد. به كمك واژه به اصطلاح آزادى مى‏توان همین شیوه را در مورد او بكار برد. به كمك واژه به اصطلاح آزادى مى‏توان پایه ‏هاى حزب حاكم را سست و لرزان ساخت و بى‏اعتباریش را به توده مردم نشان داد. از آنجا كه توده ناآگاه نمى‏تواند حتى یك روز هم بدون راهنما و رهبر هدفهایش را خود راهبرى نماید، لذا به آسانى رهبرى حزب جدید را مى‏پذیرد و بدین‏سان رژیم قدیم جاى خود را به رژیم جدید مى‏دهد.

- هنگامى كه ما به قدرت رسیدیم، یعنى قدرت را از چنگ فرمانروایانى كه با استفاده از واژه آزادى بر مردم حكومت مى‏كنند، خارج ساختیم، طلا جاى قدرت را خواهد گرفت. بنیاد نهادن حكومت براساس آزادى غیرممكن است. زیرا كسى نمى‏تواند آزادى را در متعارف و متعادل‏ترین نوع آن بكارگیرد. اگر صرفاً براى مدت كوتاهى مردم را در اداره امور خویش آزاد بگذاریم تا هر كس فرمانرواى خویش بشود، دیرى نخواهد پایید كه انسجام امور از هم گسیخته مى‏شود و مردم دست به كشتار همدیگر مى‏زنند و از دولت چیزى جز تلى خاكستر به جاى نخواهد ماند.

- خواه دولتها در اثر ضعف داخلى متلاشى شوند و خواه در اثر چیرگى دشمنان خارجى از بین بروند، سرانجام زیر نفوذ ما قرار خواهند گرفت. زیرا سرمایه، كه به مثابه ریسمان محكمى است، در دست ماست. دولتهایى كه به این ریسمان محكم چنگ نمى‏زنند، سقوطشان حتمى خواهد بود.

- آنهایى كه آزادمنشانه مى‏اندیشند، ممكن است به سیاستى كه ما در بالا خطوط اصلى آن را ترسیم كردیم، ایراد بگیرند و آن را غیراخلاقى تلقى كنند. ولى در پاسخ ایراد آنها، ما این سؤال را مطرح مى‏كنیم: اگر هر دولتى دو نوع دشمن داشته باشد و براى از بین بردن دشمن خارجى به او اجازه داده شود كه براى نابودى دشمن از هر روشى استفاده كند، یعنى مثلاً دشمن را غافلگیر كرده و شبانه به اردوگاه او بزند و او را در هم بكوبد آنگاه این عمل را روش غیراخلاقى مى‏نامید؟ به همین قیاس نابودى دولتهاى حاضر به دست ما كه مخرب رفاه عمومى هستند، عملى غیراخلاقى تلقى مى‏شود؟

- آیا آدم معقولى پیدا مى‏شود كه فكر كند مى‏توان از طریق بحث و استدلال با مردم عامى كه قدرت استدلالشان سطحى است، كنار آمد؟ كنار آمدن با توده مردم فقط با دست گذاشتن روى عواطف و اعتقادات آنها مقدور و ممكن است. اگر بخواهیم با این دسته از مردم كه فهم سیاسى ندارند، از طریق استدلال و بحث كنار بیاییم، جز آنكه تخم هرج و مرج را بپاشیم كار دیگرى نمى‏توانیم بكنیم.

- میان سیاست و اخلاق هیچگونه وجه اشتراكى نیست. فرمانروایى كه متكى به اخلاق باشد، نمى‏تواند سیاستمدارى كار كشته و ماهر از آب درآید و نتیجتاً پایه‏ هاى قدرت سیاسى او متزلزل خواهد گشت. آنهایى كه مى‏خواهند گام در وادى سیاست بگذارند، باید هم نیرنگ باز باشند و هم بتوانند دیگران را متقاعد كنند. صفاتى چون درستكارى و راستگویى خطرى بزرگ براى سیاست بشمار مى‏روند. زیرا چنین صفاتى شدیدتر از هر دشمنى، فرمانروا از اریكه حكمرانى به زیر مى‏كشند. البته فرمانروایان جوامع غیرصهیونیست باید چنین صفاتى را دارا باشند تا هر چه زودتر از پاى درآیندو تسلیم ما شوند. ولى در نظام سیاسى جوامع صهیونیستى، قیودات اخلاقى نباید وجود داشته باشد.

دوشنبه 22/1/1390 - 12:22 - 0 تشکر 306358

به نام خدا - سلام .
آقای شیخ نظامی منتظر ادامه مطالب شما هستیم

 برای امام زمان صلوات فرستادی ؟      

خدایا شکرت که هر چه دادی بهترین بود . 


 

سه شنبه 23/1/1390 - 18:43 - 0 تشکر 306814

در پروتکل شماره 1 بند 1 می خوانیم

... شمار انسانهایى كه داراى غرایز بد و شیطانى هستند، برشمار كسانى كه داراى غرایز خوب هستند، پیشى مى‏گیرد.

این کلام به نظر صحیح است و در کتاب های آسمانی هم مردم این دوره چنین نعریف شدند اما در ادامه می خوانیم

لذا، براى آنكه بتوان بر انسانها حكومت كرد، باید به اعمال زور و خشونت و ترور توسل جست.

نکته اینجاست ، که مسئله به شکل صحیح بیان می شود ، اما به شکل مخدوشی تحلیل می شود در

کدام  کتاب آسمانی انسان برای رسیدن به اهداف خویش می تواند از چنین ابزارهایی استفاده کند

اینکه ما بخواهیم افشا کنیم که این مطالب از طرف یهودیان صادر شده کار بیهوده یست چرا که همه می دانند

اما هدف ما بررسی دیدگاه های یهود در مورد انسان ، حقوق بشر و دیگر ادیان و انسان ها است

هدف ما ، شناخت  دلایل تشکیل گروه های  نژاد پرست و ضدبشری ست

دوستان اگر در تشریح این دیدگاه بحثی دارند و یا در تایید گزاره ای ، می خوانیم

در ادامه به چند جمله از کتاب عهد عتیق اشاره خواهم کرد

تا بعد درود ...

سه شنبه 23/1/1390 - 20:8 - 0 تشکر 306836

دوستان نرم افزاری هم در این مورد منتشر شده که مطالب جامعی داره

چند صباحیست که در رسانه و اینترنت شاهد بحث در مورد فرقه ای هستیم به نام "فراماسونری" که خیلی از دوستان به دنبال مطالبی جامع در مورد این فرقه هستند.

خوش بختانه رسانه ها و همسنگران در اینترنت به بخوبی این بحث را پوشش داده اند. ما هم بر آن شدیم تا اطلاعاتی جامع و مفید را در قالب یک نرم افزار منتشر و در دسترس دوستانی که تشنه ی حقیقت هستند قرار بدیم.

نرم افزار آماده شده به نام "دجال آخرالزمان" دارای مطالب بسیار مفید و جامعی می باشد که به همه توصیه می شود این نرم افزار را دانلود و از مطالب آن استفاده کنند.

توجه: ما فقط این مطالب موجود را بصورت نرم افزار در آورده ایم و تمام مطالب موجود در نرم افزار از وبگاه های دیگر جمع آوری شده است که لیست تمام آن ها + وبگاه های مشابه درون نرم افزار موجود می باشد.

پرسش های آغازین بحث:

1 – وقایع جهان امروز را به چه صورت می توان توجیه کرد؟
2 – چرا امروزه مسجدالاقصی کانون توجه ادیان الهی است؟
3 – تلاش های اخیر برای تخریب مسجدالاقصی به چه دلیلی صورت گرفته است؟
4 – با وجود کشورهای پیشرفته ی اقتصادی درجهان (همانند چین و روسیه)، چرا ایران به عنوان دشمن اصلی کشورهای غربی مطرح می شود؟
5 – چرا کشورهایی همچون آمریکا و اسرائیل که داعیه های مذهبی دارند، بیشترین جنایات را در حق بشر مرتکب می گردند، اما کشور کمونیستی مانند چین، کمتر از کشورهای مزبور دست به سرکوب می زند؟
6 – چرا امروزه غرب، مسلمانان را بزرگترین تهدید می شمارد؟
7 – هدف غرب و بخصوص آمریکا، از حضور در خاورمیانه چیست؟
8 – چرا با وجود کشورهای نفت خیزی چون عراق و عربستان، اسرائیل در فلسطین اشغالی لانه گزیده است؟
9 – چرا عراق اشغال شده است؟
10 – چرا بهاییان مقبره ی بهاء الله در اسرائیل را مقدس ترین مکان می دانند؟
11 – چرا مبارزه با اسرائیل وظیفه ی تمامی مسلمین جهان است؟
12 – آرماگدون چیست و چرا امروزه مورد توجه قرار گرفته است؟
13 – چرا جرج بوش مأموریت خود را در جنگ علیه تروریسم ؟! مأموریتی الهی می داند؟
14 – چرا آمریکا از اسرائیل حمایت کامل می کند؟
15 – آیا آمریکا بازیچه ی اسرائیل است یا اسرائیل بازیچه ی آمریکا؟
16 – علت دشمنی غرب و اسرائیل با ایران و حزب الله چیست؟
17 – چرا اخیراً ساعت آخرالزمان 2 دقیقه به جلو کشیده شده و فقط 5 دقیقه به پایان مانده است؟
۱۸ – آیا میدانید مسجدالاقصی گنبدش سبز رنگه و طلایی نیست؟

این نرم افزار دارای سه بخش:

دجال آخرالزمان (پیرامون فرقه ی فراماسونری و آخر الزمان می باشد)

مطالب بیشتر (مطالبی پیرامون مبحث بالا می باشد)

ظهور منجی (پیرامون بحث در مورد منجی آخر الزمان (حضرت مهدی (عج)) می باشد).

تصویری از محیط نرم افزار:برای دیدن عکس در اندازه بزرگتر اینجا را کلیک کنید.برای دانلود این نرم افزار به یکی از لینک های زیر مراجعه کنید.

حجم: ۱۲ مگابایت

لینک دانلود: دانلود از پارسا اپیس 

http://parsaspace.com/files/2063168884/Dajjal.exe

قیمت: رایگان

سایت سازنده

درخواست: با انتشار این نرم افزار یا مطالب این نرم افزار ما را در اشاعه هر چه بیشتر این مطالب یاری کنید. اجرتون هم با آقا امام زمان (عج)

در صورت خرابی فونت به آموزش های ارائه شده زیر با توجه به سیستم عامل مورد نظر مراجعه کنید.

برای آموزش تنظیمات زبان فارسی در ویندوز xp اکس پی اینجا را کلیک کنید.

برای آموزش تنظیمات زبان فارسی در ویندوز ۷ سون اینجا را کلیک کنید.

توجه: این نرم افزار بر روی تمام سیستم عامل های ویندوز بغیر از ویستا اجرا می شود.

لیست مطالب موجود:

۱- دجال آخر الزمان:


پرسش های آغازین بحث
فراماسونری چیست؟
منشأ فراماسونری
نحوه ی اوج گیری فراماسونری
عقاید فراماسونری
علامات و اعداد در فراماسونری
اهداف فراماسونری
ابزارهای فراماسونری
شواهد ارتباط آمریکا با فراماسونری 1
شواهد ارتباط آمریکا با فراماسونری 2
شواهد ارتباط اسرائیل با فراماسونری
شواهد ارتباط سازمان ملل متحد با فراماسونری
شواهد ارتباط واتیکان با فراماسونری
شواهد ارتباط اکثر یهودیان با فراماسونری
شواهد ارتباط اوانجلیکال ها با فراماسونری
شواهد ارتباط بهائیت با فراماسونری
فراماسونری طیف Shriner
شباهت فراماسونری و دجال در روایات اسلامی 1
شباهت فراماسونری و دجال در روایات اسلامی 2
تمهیدات فراماسونری برای تشکیل حکومت جهانی شیطانی 1
تمهیدات فراماسونری برای تشکیل حکومت جهانی شیطانی 2
تمهیدات فراماسونری برای تشکیل حکومت جهانی شیطانی 3
تمهیدات فراماسونری برای تشکیل حکومت جهانی شیطانی 4
تمهیدات اسلام برای مقابله با فراماسونری
ضمیمه:: فراماسونری: دجال آخرالزمان

۲- مطالب بیشتر:

فراماسونری، دین نوین جهانی 1
فراماسونری، دین نوین جهانی 2
فراماسونها و رژیم رضاخانی
فراماسونری و نقش آن در تاریخ معاصر ایران
آخرالزمان، جنگ جهانی سوم ؛ و ائتلاف صلیب و صهیون و وهابیت
اسرار دلار
بازی لاکسر به چه فرا میخواند؟!
شهید آیت، میرحسین موسوی و فراماسونری
شیطان خودش را توجیه می كند!!!
جنبش سبز ماسونی از زاویه ای دیگر
شباهت‌های فرقه سبز ایران و جنبش سبز انگلستان
فراماسونری قدرت پوشالی
حضور بهائیت در انجمنهای‌ ماسونی‌ و شبه‌ ماسونی‌
ابهام در تاریخ نگاری فراماسونری 1 : ابهام در تاریخ ماسونی ایران
ابهام در تاریخ نگاری فراماسونری 2 : عضویت خاندان سلطنت در لژ ماسونی ایران
ابهام در تاریخ نگاری فراماسونری 3 : لژ های ماسونی ایران
ابهام در تاریخ نگاری فراماسونری 4 : آخرین شاهكار اسماعیل رائین

۳- ظهور منجی:

تحرکات داییان سفیانی در آخرالزمان
مردی از قم (روح الله)
بررسی نشانه هاى ظهور(1)
بررسى نشانه هاى ظهور(2)
آخرین خاندان پادشاهی حجاز در آخرالزمان
قوم نشان شده (ایرانیان در واقعه ظهور)
زنگ تاریخ جدید و قوم نشان شده
هشدار به مقاومت منطقه: احتمال بروز فتنه ای بزرگ
زلزله تهران از نگاه روایات و احادیث
سخنرانی جدید و شنیدنی حجت الاسلام پناهیان در مورد نزدیکی ظهور
نشانه های ظهور امام زمان علیه السلام
تشخیص و تطبیق نشانه‌های ظهور
كاربرد روایات آخرالزمان
ندای آسمانی (1)
ندای آسمانی (2)
ندای آسمانی (3)
آیا همه نشانه‏های ظهور اتفاق می‏افتند؟
انقلاب اسلامی ، ظهور و حکومت الله
دابة الارض
امام زمانمان را بیشتر بشناسیم !
امام عصر و مدت زمان فتح دنیا
طبقات الانصار

============================================================

در صورت مشاهده هرگونه مشکل در نرم افزار ما را با خبر کنید.

منت خداي را عز وجل که طاعتش موجب غربت است و به شکر اندرش مزيد نعمت.

هر نفسي که فرو ميرود ممد حيات است و چون بر مي آيد مفرح زات

سه شنبه 23/1/1390 - 23:50 - 0 تشکر 306955

به نام خدا - سلام .
غلی جون ممنون از مطالبت .
آقا امیر نظرت چیه هر موضوع این نرم افزار که نیاز به توضیح داده اینجا بزارید و روش بحث کنید ؟

 برای امام زمان صلوات فرستادی ؟      

خدایا شکرت که هر چه دادی بهترین بود . 


 

چهارشنبه 24/1/1390 - 10:44 - 0 تشکر 307086

با عرض سلام و خسته نباشید مطالب بسیار جالبی طرح شده که شاید خیلی از ما ازش بی اطلاع یا کم اطلاع باشیم.

بنده نیز فکر می کنم اگر تمامی مطالب به صورت تجمیعی بیان بشن هم میشه به جمع بندی رسید هم نظرات متنوع تری رو مطالعه کرد.

پنج شنبه 25/1/1390 - 20:58 - 0 تشکر 307823

واقعا خیلی ها بی اطلاع هستند
یك برنامه هم هست كه محقق و پژوهشگر عالیقدر دكتر رافعی در ان مطالب و توضیحات بسیاری در مورد فراماسونری می دهند خوبه كه ببینید!

شهدا را یاد کنیم با ذکر یک صلوات

 

اظهار دوستی به مردم نیمی از خرد است.امیرالمومنین علی(ع)

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی