انجمن ها > انجمن روانشناسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
روانشناسي (بازدید: 1565)
دوشنبه 1/1/1390 - 23:22 -0 تشکر 300777
فال روزانه فروردین ماه 90

اول فروردین 

 

فال روز (1 فروردین -21 Mar) فروردین: شما دیگر نمی توانید صبر کنید؛ چراکه خویشتن داری و شکیبایی شما تبدیل به بی صبری و عجله شده است. باهمه این احوال مجبور نیستید که قبول کنید زمان بندی و تنظیم زمان خیلی کار ایده آلی است. مشکل اینجاست که نمی توانید باور کنید در روزهای آغازین سال جدید امکان دارد همه چیز تغییر کند. اما از بخت خوب حس و غریزه شما خوب کار می کند! پس اصلا به فکر استفاده کردن از استراتژی های جدید نباشید. از ندای درون خود پیروی کنید و هرچه بهتان گفت را قبول کنید. در این صورت حتی وقتی کاری را شروع کردید باز هم می توانید آن را تغییر دهید.

فال روز (1 فروردین -21 Mar) اردیبهشت: با وجود اینکه از شما انتظار می رود که یک برنامه برای خودتان طرح کرده و به همان نیز بچسبید، ولی امروز که در لحظه آخر تصمیم می گیرید که فکرتان را عوض کنید. امروز شاید یکی از دوستانتان که معمولا او را از قلم می انداختید به مهمانی دعوتتان کند! اما مثل اینکه امروز با تحویل سال نو خیلی دوست دارید که تجربه های جدید داشته باشید و حتی به جشنها و مهمانی هایی که قبلا در آنجا احساس راحتی نمی کردید هم شرکت کنید. پس از این تغییرات خوب لذت ببرید؛ چون فعلا زمان تصمیم گیری برای امور مهم اجتماعی فرا نرسیده است.

فال روز (1 فروردین -21 Mar) خرداد: در آغاز سال جدید شما ناگهان علاقه مند شده اید که بالکل مسیر زندگی تان را تغییر دهید. خواه این تصمیمتان تداوم داشته باشد خواه نداشته باشد، شما از الان آماده آغاز کردن و جمع کردن اطلاعات جدید شده اید. خوشبختانه شما می توانید به سرعت مهارتهای تکنیکی کسب کنید و امروز بهترین زمان برای نشان دادن تیزهوشی تان به افراد دیگر است. اما فقط تیزهوشی کافی نیست؛ باید در مورد ایده های ناب خود خوب فکر کنید و بعد سعی کنید آنها را به واقعیت تبدیل کنید.

فال روز (1 فروردین -21 Mar) تیر: امروز باوجود اینکه سال نو شده و همه مردم خوشحالند، شما هنوز احساس عصبانیت می کنید و نمی توانید به راحتی به افکارتان سر و سامان بدهید. شما افکار خیلی زیادی در سرتان دارید و به خاطر سر وصداهای اضافی قادر نیستید فکرهای بیخودی را فیلتر کنید. در سال جدید به خصوص اگر بخواهید افراد دیگر را با رفتاری جذاب وارد دنیای خودتان کنید، ارتباطات معنوی بهتان کمک خواهد کرد. اما اگر در مورد مسائل نامعلوم و ناشناخته مربوط به آینده هراسان و نگران هستید خیلی به خودتان سخت نگیرید. در حالیکه شما در زمان حال پیشرفت می کنید و به موفقیت می رسید، باید بدانید که این روند می تواند در آینده نیز تداوم داشته باشد.

فال روز (1 فروردین -21 Mar) مرداد: امروز اطرافیان شما تصمیم گرفته اند که با خودشان صادق باشند، ولی آنها کمی هم عجیب رفتار می کنند! امروز حتی نزدیک ترین دوستانتان نیز با شما غریبه شده اند و بهتان توجه نمی کنند، چرا که آنها فقط به فکر زندگی و کار خودشان هستند. و شما را تنها و به حال خودتان رها کرده اند. اما شما امروز که روز اول سال هست اصلا دلتان نمی خواهد تنها باشید و حاضرید دست به هرکاری بزنید که آنها بفهمند نباید شما را تنها بگذرانند! اما این روش اصلا رفتار عاقلانه ای نیست؛ شما باید تمام تلاشتان را بکنید که در سال جدید از وابستگیهایتان کم کرده و خودکفا و مستقل باشید.

فال روز (1 فروردین -21 Mar) شهریور: شما امروز راههای متفاوت و جدیدی برای انجام دادن همه کارهایتان اتخاذ کرده اید. بعضی از ایده های شما خیلی خوب هستند؛ اما برخی از آنها هم بد عمل می کند. ولی شما تا زمانی که هر یک از آنها را امتحان نکنید این را نمی فهمید. پس شما برای بهتر شدن راندمان کاری و بهتر کردن زندگی تان ناچارید وقت و انرژی زیادی را برای این کار صرف کنید. حتی اگر فعلا تصمیم گرفته اید روشهای دیگری را امتحان کنید با تضادها و عجایب زیادی مواجه خواهد شد.

فال روز (1 فروردین -21 Mar) مهر: شما در سال جدید می خواهید باور کنید که همه چیز زیباست و در هرچیزی می توان نکته مثبتی پیدا کرد. اما هرچه که جلوتر می روید وقتی ناراحتی و حتی موانعی را که در پس هر چیز خوبی وجود دارد را می بینید می گویید این حرف در مورد همه چیز صدق نمی کند. ولی بهتان پیشنهاد می کنیم که کاری به این چیزها نداشته باشید و منتظر تغییرات بمانید. شما نباید از گفتن حرفهایی که در ذهنتان دارید بترسید. دلیلی ندارد که امسال هم کارهایتان را به روشی که پارسال ر پیش گفته بودید انجام دهید.

فال روز (1 فروردین -21 Mar) آبان: امسال سال خوب و عالی برای انجام دادن کارهایی است که سال قبل در نظر داشتید انجام دهید. ذهن شما و حس و غریزه تان امسال خیلی خوب کار می کند. اگر شما با سرنوشت خود هماهنگ باشید هیچ اتفاق بدی برایتان نمی افتد. فقط نسبت به هر اتفاق جدید که در زندگی تان می افتد احمقانه رفتار نکنید! مهم نیست که چقدر موقعیت خارق العاده ای باشد؛ دیدگاه های شما هر روز نسبت به روز قبل روشن تر خواهد شد.

فال روز (1 فروردین -21 Mar) آذر: شما امروز تصمیم گرفته اید که در سال جدید روزهای شادی داشته باشید و دیگران هم که امروز حس و حال شما را فهمیده اند دوست دارند با شما همراه باشند. اما هرچه که جلوتر می روید و با مشکلات و سختی های روزمره روبرو می شوید می فهمید که ثابت نگه داشتن این حس و حال خیلی سخت است و مجبور می شوید که به عقب برگشته استراحت و تجدید قوا نمایید. روزهای خوب همیشگی و پایدار نیستند، اما تا وقتی که نگران مشکلات و سختی هایی باشید که هنزو نیامده اند، نمی توانید به خوبی از این لحظه ها لذت ببرید.

فال روز (1 فروردین -21 Mar) دی: شما می توانید بگویید که رویداد بزرگی در حال وقوع است، اما موقتا به خاطر افکار عجیب و غریبی که در سر دارید و نمی توانید ابرازشان کنید به بن بست خورده اید. شما به راحتی می توانید در حالی که با موجی از ایده های متناقض که به ضمیر ناخودآگاهتان سرازیر شده است بجنگید، با موضوع ملموس و مشخص دیگری خودتان را سرگرم کنید. اما تا موقعی که شما با چیزهای ساده و روزمره خودتان را سرگرم کنید، سرو صداهای درون ذهنتان بلندتر می شود. حتی اگر فکر می کنید آنها خیلی منطقی نیستند، ولی بهتر است که بهشان بها بدهید.

فال روز (1 فروردین -21 Mar) بهمن: امروز ایده های نابی به سرعت از ذهن شما تراوش می کند که انقدر سریع این اتفاق می افند که خودتان هم نمی توانید بعضی از آنها را به خاطر بسپارید. همیشه وقتی سیاره بخت شما یعنی اورانوس با عطارد برخورد می کند چنین اتفاقات عجیبی می افتد. شاید امسال نتوانید تمام کارهایی که شروع کرده بودید را به پایان برسانید، اما می توانید انقدر پروژه قبول کنید که تا آخر سال سرتان شلوغ باشد! اگر در طول سال به موضوعات و نکات مبهمی برخوردید استرس نگیرید. چون که هر روز شرایط هموارتر می شود و به راحتی می توانید کارهایتان را پیش ببرید.

فال روز (1 فروردین -21 Mar) اسفند: امروز ارتباط هوشمندانه عطارد و ونوس در نشانه شما به وقوع می پیوندد، اما این اتفاق به خودی خود باعث ایجاد نبوغ و استعداد در شما نمی شود! وقتی که چنین اتفاقی می افتد شما معمولا از خواب غفلت بیدار شده و به این اتفاق همان گونه نگاه می کنید که همیشه به حقایق جدید زندگی نگاه می کردید. اما وقتی امسال با دید متفاوتی به خودتان نگاه می کنید می بینید که همان کسی نیستید که قبلا بودید. پس انتظار نداشته باشید که افراد دیگر به زودی از ایده های ضد و نقیض شما حمایت کنند؛ چرا که آنها هم به روشها و ایده های خودشان محکم چسبیده اند! بهشان فرصت دهید؛ اگر ایده شما به نظرشان خوب آمد، همه دوستانتان دورتان جمع می شوند تا تحسینتان کنند!

هرگز اين چهار چيز را در زندگيت نشكن

.......................اعتماد ، قول ، رابطه و قلب ؛

.....................................يرا اينها وقتي مي شكنند صدا ندارند ، اما درد بسياري دارند ...

...چارلز ديكنز ...
سه شنبه 2/1/1390 - 19:4 - 0 تشکر 300863

سه شنبه 2 فروردین ماه 1390


بره متولدین فروردین : عصبانی شدن به خاطر دلایل واهی فقط تلف کردن انرژی است، اما شما قادر نیستید با پنهان کردن فشارها و سختی‌های زندگی احساسات خود را بروز ندهید. مخفی کردن احساسات منفی شاید عکس العمل‌های بد را به تاخیر بیندازد، اما این تاخیر در دراز مدت تاثیر بدتری خواهد گذاشت. بهترین کار این است که به تحولات درونی خود اعتراف کنید و تاجایی که امکان دارد با نرمش و مهربانی سفره دلتان را باز کنید.

گاو متولدین اردیبهشت : سیاره بخت شما یعنی ونوس در چرخه قهقرایی خود قرار گرفته است و شما در این سال جدید وسوسه شده‌اید که به جای ابراز کردن آرزوهایتان آنها را برای خود درونی سازید. باوجود این امروز وقتی که از سوی یک منبع قدرتمند محدودیت‌هایی برایتان ایجاد می‌گردد، از رسیدن به آرامش درونی ناامید می‌شوید. سرکشی و نافرمانی فقط تلف کردن وقت و انرژی است؛ چراکه شما احتمالا بر فشارهای بیرونی که بهتان تحمیل می‌شود پیروز نخواهید شد. پس عاقلانه جبهه خود را انتخاب کرده و سعی کنید با بدیهیات نجنگید.

دو پیکر متولدین خرداد : امروز وقتی که ماه وارد هفتمین خانه تان یعنی خانه رابطه‌ها می‌شود، ظاهرا اطرافیان شما از انجام دادن کارهای ساده و پیش پاافتاده خسته شده اند! خوشبختانه اکثر آنها خوش بین و مثبت اندیش و حتی گاهی اوقات الهام بخش هستند. شما از ارتباط برقرار کردن با آنها سود خواهید برد؛ چراکه شما را برای رفتن به سوی ایده های بزرگ تشویق می‌کنند و با ایمان و اعتقادشان بهتان انگیزه می‌دهند. ولی یادتان باشد شما هم درعوض می‌توانید با سهیم کردن آنها در افکار مثبتتان نقش موثری در زندگی آنها ایفا کنید.

خرچنگ متولدین تیر : شما شاید تا مدت خیلی کوتاهی بتوانید ایمان و اعتقاد کورکورانه داشته باشید، اما اگر یکبار وانمود کنید که همه چیز روبه راه است-وقتی که در واقع اینگونه نیست- از این کار خسته و دلزده خواهید شد. به جای اینکه باسرپوش گذاشتن بر روی همه چیز عدم اطمینان خود را پنهان کنید، سعی کنید صادق بوده و موقعیت خود را برای افراد دیگر به طور دقیق شرح دهید. این استراتژی برای شما زحمت زیادی ندارد. مزیت دیگر این کار این است که اگر آنها صداقت و اعتمادتان را نسبت به خودشان ببینند، بیشتر دوستتان خواهند داشت.

شیر متولدین مرداد : باوجود اینکه در سال جدید خوشی‌ها و لذت‌های جدید به زندگی تان راه پیدا کرده است، ولی اکنون شما احساس سرخوردگی می‌کنید! شاید شما دوران سخت و پرتنشی را پشت سر گذاشته باشید، اما حالا آسمان نورانی تر شده و افق‌های روشنتری پیش رو دارید! اما مشکلات هم کمین کرده و در راه هستند و اگر کنترل برنامه هایتان از دستتان در برود دلسرد و ناامید خواهید شد. با رد کردن و نادیده گرفتن واقعیات زندگی فقط اتفاقات غیر قابل اجتناب را به تاخیر می‌اندازید. شما می‌توانید با هوشمندی و آگاهی نگرش‌های منفی را در خود شناسایی کرده و آنها را به افکار مثبت تبدیل کنید.

خوشه متولدین شهریور : شاید امروز دوست داشته باشید کارت تبریک سال نو برای یکی از دوستان قدیمی‌تان بفرستید، اما این کار مقدماتی می‌خواهد که شما بهش فکر نمی‌کردید! شما نمی‌توانید به راحتی عمیق ترین احساسات خود را به زبان بیاورید، برای اینکه امروز فقط نباید در مورد عشق و علاقه تان صحبت کنید، بلکه باید در عمل هم عشق خود را ثابت کنید. پس از انجام دادن کارهای جدید برای نشان دادن علاقه خود ترس نداشته باشید!! و در سال جدید در رفتارتان تجدید نظر کنید.


ترازو متولدین مهر : شما در سال گذشته انقدر روی نقش خود در جامعه و یا فعالیت‌های کاری خود تمرکز کرده بودید که مسائل خیلی بزرگتر و مهم تر را از دست داده بودید. الان زمان این نیست که به جای فکر کردن به زمان حال به فکر آینده بوده و دیدگاه های خود را تغییر دهید. البته در سال جدید شما باز هم باید با وظایف و مسئولیت‌هایتان روبرو شوید، اما می‌توانید به طور هم زمان با اهمیت دادن به رویاها و آرزوهای قدیمی‌که به خاطر کارتان آنها را کنار گذاشته بودید، این کار را انجام دهید و همچنین به نقش خود در خانه و خانواده نیز بیشتر توجه کنید.

کژدم متولدین آبان : امروز فقط به فکر بازی و تفریح هستید، اما واقعا گیج شده‌اید و نمی‌دانید چگونه به چیزهایی که می‌خواهید برسید. به خاطر تغییرات ایجاد شده در سال جدید سیاره بخت‌تان شما را در مسیر درست قرار می‌دهد، اما حالا ارتباطش با نپتون تیره و تار باعث می‌شود، گاهی هم به مانع بربخورید. برای رسیدن به اهدافتان عجله نکنید. اگر خیلی مشتاقید که همین حالا به جایی که می‌خواهید برسید، ناامیدی و ترس دردسرساز می‌شود. درعوض تصمیم بگیرد که در سال جدید آرام تر حرکت کنید و در طول راه نیز از تجربیات خود لذت ببرید.

کمان متولدین آذر : این روزها شما شما زیاد دوست ندارید در جمع حاضر شوید! برای اینكه به جای جلب توجه كردن بیشتر به نتیجه اعمالتان اهمیت می‌دهید. با وجود این شاید تا آخر عید کمی تغییر کنید! شما امسال دوست دارید كارهای زیاد و مهمی انجام دهید و برای انجام دادن این كارها توانایی كافی نیز دارید. ولی قبل از اینكه تصمیمی بگیرید در موردش خوب فكر كنید، برای اینكه شما کسی نیستید که به خاطر رضایت دیگران و جلب توجه کردن کاری را انجام دهید.


بز متولدین دی : شما امروز در خیال و رویا غرق شده‌اید و موقعی به مشکل برمی‌خورید که نتوانید فرق بین رویا و واقعیت را تشخیص دهید. شما می‌توانید با فکر کردن در مورد زندگی‌ای که خودتان برگزیده‌اید از رویاهایتان استفاده بهینه ببرید. جزئیات تصویر ایده آلی که برای سال جدید ترسیم کرده اید را تصور کنید، اما فعلا در موردش با کسی حرفی نزنید. درحالیکه قدم به قدم در کارتان پیشرفت می‌کنید، بر روی مقصد و نتیجه کار تمرکز کنید.

دلو متولدین بهمن : امروز ماه وارد نشانه تان شده است و شما مهربان‌تر و منعطف‌تر شده‌اید! اما حتی اگر احساس دلسوزی و دل رحمی می‌کنید، در حالیکه فاصله بین آروزهای ایده‌آل و موقعیت جدید خود را می‌بینید، این حس همچنین می‌تواند باعث سقوط و تنزل شما شود. امسال شما دو راه پشت سر و دو نگرش پیش روی خود دارید که می‌توانید یکی را برگزینید. گزینه‌های خود را به دقت بررسی کنید، شما در حالیکه نسبت به وقایع روی داده واکنش نشان می‌دهید، آینده خود را نیز انتخاب می‌کنید.


ماهی متولدین اسفند : این روزها شما خیلی به سمت و سوی خیال پردازی کشیده می‌شوید، برای اینکه وقت‌هایی که شما زیاد درگیر کار و امور اداری نیستید افکارتان حول و حوش موضوعات خیالی و رویایی دور می‌زند. با این حال دوستان نزدیک و افراد خانواده تان بهتان اجازه نمی‌دهند به طور کامل از واقعیت فرار کنید، اما باز هم نمی‌توانند شما را به لحظه حال برگردانند. شما باید زندگی خیالی خود را با واقعیت‌های دنیای بیرون تطبیق دهید و منطقی تر رفتار کنید.زندگی چیدن سیبی است باید چید و رفت / زندگی تکرار پاییز است باید دید و رفت

زندگی رودی است جاری که هرکه آمد شادمان / کوزه ای پر کرد و رفت . . .

پورتال بندری های خونگرم

پنج شنبه 4/1/1390 - 10:59 - 0 تشکر 301097

فال روز : پنجشنبه 4 فروردین ماه 1390


بره متولدین فروردین : در تماس بودن با جنگجوی درونیتان بیش از اینکه فکرش را بکنید سخت و دشوار است. با وجود اینکه بعضی اوقات می‌دانید که باید چکار بکنید ممکن است در رابطه با خودتان احساس ناتوانی و درماندگی کنید. به جای اینکه به خود سخت بگیرید و مدام از خودتان انتقاد کرده و بدین ترتیب خود را دیوانه کنید آرام باشید و به خود قول بدهید که در رابطه با این بی‌ارادگی‌تان کاری انجام دهید. مطمئن باشید این بی‌هدفی مدت زیادی طول نخواهد کشید.

گاو متولدین اردیبهشت : ممکن است دوستان‌تان امروز قصد داشته باشند که شما را تحریک و عصبانی کنند. اما شما واقعا نمی‌خواهید که حالت منفی خود را بیان کنید. به خاطر اینکه به غیر از اینکه شما را خسته کند سودی برایتان ندارد. یک رویکرد متفاوت ممکن است در رابطه با دیگران بدردتان بخورد. دیدن مسائل از نظر دیگران می‌تواند برای تغییر دید شما کافی باشد حتی اگر شما قبلا در مورد نظرات و موقعیت خودتان مطمئن بودید.

دو پیکر متولدین خرداد : ممکن است امروز قادر نباشید که ذهن‌تان را سرو سامان دهید. یا اگر بتوانید تصمیم بگیرید که چه چیزی برای شما درست است آماده هستید تا تصمیم قبلی خود را دوباره بررسی کرده و مدت دیگری را به اندیشیدن درباره آن بپردازید. ممکن است شما از سرشت و طبیعت سازگار و مناسب خود خشنود باشید اما دیگران ممکن است این هوس شما را عاملی در تضاد با بهره‌وری بدانند. نگران نباشید که دیگران چه فکری می‌کنند. فقط به یاد داشته باشید که هر کس دیگری نیز می‌تواند افکار خود را تغییر دهد.

خرچنگ متولدین تیر : امروز از شدت احساسات خود دوباره جوان شده‌اید مثل این است که آنها شما را در برابر منبع بی‌پایانی از انرژی قرار داده‌اند. اکنون شما تصمیم داراید به جای اینکه فقط درباره احساسات‌تان صحبت کنید کاری در رابطه با آن انجام دهید. اما در نظر داشته باشید وارد عمل شدن ممکن است مشکلاتی را به دنبال خود داشته باشد مخصوصا اگر شما قبل از اینکه درباره پی‌آمدهای آن فکر کنید دست به عمل بزنید. اگرچه طبیعت شما عمل‌گرا است رها کردن اوضاع می‌تواند تمرین خوبی برای جست و جوی شما باشد حتی اگر دیگران را کمی ناراضی کند.

شیر متولدین مرداد : یک پیچیدگی بین دنیای درونی شما با یک موقعیت که اخیرا در آن گرفتار شده‌اید ممکن است این روزها ذهن شما را به خود مشغول کند و باعث شود که موقتا حالت تعادل خود را از دست بدهید. ادامه دادن به این وضع کمکی به شما برای رسیدن به هدف‌هایتان نخواهد کرد حتی اگر احساس کنید که از کارهایتان راضی و خشنود هستید. با این وجود راه‌های مناسب و مفیدی وجود دارند که بتوانید با استفاده از آنها به نیازهای خود پاسخ دهید. وظیفه شما اکنون این است که آنها را پیدا کنید.

خوشه متولدین شهریور : شدت یافتن احساسات‌تان می‌تواند امروز گیج‌کننده باشد اما شما احتمالا قادر نخواهید بود که از این مرحله اجتناب کنید؛ به جای اینکه فقط ذهن و افکارتان را پریشان و احساسات‌تان را سرکوب کنید می‌توانید با کار کردن احساسات‌تان را تحت کنترل خود درآورید. خوشبختانه هنوز قدرت ذهنی و فکری دارید تا آنچه در ذهن دارید را انجام دهید. فقط فراموش نکنید که به ندای قلب‌تان گوش فرا دهید!


ترازو متولدین مهر : امروز احتمالا بسیار سخت کار می‌کنید اما کارتان زیاد موثر نیست و به چشم نمی‌آید. شاید آنقدر دلسرد شوید که حتی خود را تسلیم کنید. اما اکنون زمان مناسبی برای دست کشیدن از کار نیست به خاطر اینکه احتمالا بیشتر از آنچه فکر کنید به خط پایان نزدیک هستید. زمانی که از آن عبور کنید دیگران از نقش مهمی که در این راه داشته‌اید با تحسین یاد خواهند کرد.

کژدم متولدین آبان : امروز تمرین کردن برای شما مهمتر از همیشه است به خاطر اینکه انرژی محصور شده در بدن شما نیاز به رها شدن دارد. اگر نتوانید کاری کنید که آنها آزاد شوند احتمالا با یک انفجار احساسی مواجه خواهید شد. به علاوه ممکن است قادر نباشید که از کلمات برای بیان کردن نارضایتی‌تان استفاده کنید و این باعث می‌شود در مرحله ای از ناامیدی و آشفتگی باقی بمانید. اگر نتوانید زمانی را برای کار بیابید حتی اگر این زمان اندک باشد كمی قدم زدن در طبیعت می‌تواند به آرامش شما کمک و اعصاب‌تان را تقویت کند.

کمان متولدین آذر : با وجود اینکه شما از تمام جذابیت خود برای رسیدن به آن چیزهایی که می‌خواهید استفاده می‌کنید اما احتمالا شخصی متوجه اشارات شما را می شود. اما برعکس مسائل واقعی برای شما امروز توسط دیگران قابل مشاهده نیستند. مشکل اصلی رابطه بین شخصیت و روح شماست. و خوشبختانه بهترین دوستان‌تان می‌دانند که نباید براساس ظاهر شما قضاوت کنند. در وهله اول باید در رابطه با انگیزه‌های خود روراست باشید. بدین ترتیب از نتیجه این کار شگفت‌زده خواهید شد.


بز متولدین دی : شما می‌توانید امروز مانند بوکسور حرفه‌ای "محمد علی کلی" بجنگید و در عین حال آنقدر سبک روی زمین راه بروید که انگار دارید پرواز می‌کنید. عقاید قوی و سرسختانه‌تان به شما این توانایی را می‌دهد که برای چیزی که برایتان اهمیت بسیاری دارد بجنگید. فقط مطمئن شوید که حریف خود را با دقت انتخاب کرده‌اید به خاطر اینکه دوست ندارید در مبارزه‌ای انرژی خود را هدر دهید که می‌دانید هیچ برنده‌ای ندارد. راه زیرکانه‌ای پیدا کنید که از طریق آن احساسات‌تان را بیان کرده و دیگران نیز با اشتیاق به شما گوش کنند.

دلو متولدین بهمن : کمی احتیاط اکنون برای شما لازم است به خاطر اینکه بتوانید روی زخم روحی که بر اثر مشکلات مالی در شما ایجاد شده مرهم بگذارید. خوشبختانه هر مشکل مالی راه حلی دارد اما شما ادعا می‌کنید که می‌خواهید مقدار مناسبی نیرو برای این موقعیت خرج کنید. می‌توانید به واسطه کمی عقل و منطق از این موقعیت سود ببرید بنابراین زمان را از دست ندهید و اول تحقیق كنید.


ماهی متولدین اسفند : ممکن است فکر کنید که دارید به شرایطی که در آن قرار دارید واکنش نشان می‌دهید اما اکنون واکنش‌های شما بیشتر از حد معمول است و ممکن است دیگران اعتقاد داشته باشند که از نیروی غیرضروری استفاده می‌کنید. به هر حال بین عقل و شعور شما و خودتان و اینكه دیگری از رفتار شما چه برداشتی می‌کند تفاوتی وجود دارد. اگر بتوانید در رابطه با هر صحبتی که امروز می‌کنید و شدت احساسات‌تان تعادل ایجاد کرده و شدت آن را کاهش دهید قادر خواهید بود که تنش و اضطراب را در زندگی‌تان به مقدار قابل ملاحظه‌ای از بین ببرید.زندگی چیدن سیبی است باید چید و رفت / زندگی تکرار پاییز است باید دید و رفت

زندگی رودی است جاری که هرکه آمد شادمان / کوزه ای پر کرد و رفت . . .

پورتال بندری های خونگرم

پنج شنبه 11/1/1390 - 16:43 - 0 تشکر 302750

فال روزانه شما امروز پنجشنبه

از صبح امروز تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟!…فروردین: امروز در حالیکه مدام از این شاخه به آن شاخه می‌پرید، تمرکز کردن واقعی برایتان تبدیل به چالش شده است. هر ایده خوبی که به ذهنتان می‌رسد فقط تا موقعی که ایده جدیدتری از راه نرسیده افکارتان را تحت تاثیر قرار می‌دهد و این تمام کردن کارهایی که شروع کرده اید را برایتان مشکل می‌سازد. شما نمی‌توانید جلوی حواس پرتی‌هایتان را بگیرید، ولی می‌توانید روی عکس العمل‌هایتان کنترل داشته باشید. حداقل برای کشیده شدن به سمت کارهایی که باید انجامشان دهید از تمایلات و گرایشهای جدید خود آگاه شوید.


اردیبهشت: رئیس شما بهتان مسئولیتی را واگذار می‌کند که باب میلتان نیست، بنابراین دنبال کردن آن و تمام کردنش طبق برنامه برای شما کار راحتی نیست. شما وقتی مجبور می‌شوید سخت کار کرده و کاری را به موقع تمام کنید، قابلیتهایی را دارا هستید که می‌توانید ازشان استفاده کنید. اما وقتی فکر می‌کنید فقط وقتتان را تلف کرده‌اید، خیلی زود خسته می‌شوید. متاسفانه امروز شما برای ثابت نگه داشتن بعضی چیزها بیهوده تلاش می‌کنید، خصوصا اگر به همه جا نگاه کنید به جز جایی که ایستاده اید و کاری را انجام دهید! پس روی برنامه‌های بلند مدتتان تمرکز نکنید و سعی کنید پله پله جلو بروید.


خرداد: درحالیکه شخصیت شما در طور روز تغییر می‌کند، همزادتان نیز از راه می‌رسد! ملاقات جدید ماه با نشانه تان کاری می‌کند که تمام تغییرات احساسی و عاطفی‌تان فاش شده و شما برای پنهان کردن آنها باید انرژی فوق‌العاده زیادی را صرف کنید. اگرچه شاید خودتان با این نوسانات رفتاری راحت کنار بیایید، اما افراد دیگر سعی دارند بفهمند که چرا شما یک لحظه پر از شور و هیجان هستید و یک لحظه بعد خونسرد و بی‌تفاوت می‌شوید و برای فهمیدن دلیل این کار سخت تلاش می‌کنند. بهشان بگویید که فردا این حس و حالتان کاهش یافته و آنها نیز باید به دلواپسی‌هایشان اهمیتی ندهند.
تیر: دنبال کردن یک برنامه ثابت شاید در ظاهر راه خوبی برای ماندن در یک مسیر باشد، اما می‌تواند تاثیرات منفی نیز داشته باشد. بنابراین اگر دیر به یک قرار ملاقات برسید، این دیرکردن بر کل برنامه‌هایتان تاثیر گذاشته و باعث آشفتگی و به هم ریختگی کارهایتان می‌شود. و عجیب تر اینکه نگرانی کمتر و انعطاف پذیری بیشتر در طول روز به زودی شما را از این چرخه آشفتگی نجات می‌دهد.


مرداد: امروز دوستان شما در حالیکه برای تصمیم گیری تنهایتان می‌گذرانند، برایتان هم منبعی از پشیبانی و دلگرمی ‌و هم ثبات و سرسختی هستند. اما شما درحالیکه یک لحظه احساس می‌کنید بهتان زور می‌گویند و لحظه دیگر خویشتن داری پیشه می‌کنید، مشکلاتی را نیز تجربه می‌کنید. وقتی که فهمیدید این اجبارها صرفا از بخشهای متفاوت شخصیتی خودتان نشات می‌گیرند، چمشهایتان را باز خواهید کرد تا ببینید چگونه این تناقضهای شخصیتی‌تان می‌توانند با مسالمت در وجود شما منزل گزینند.


شهریور: امروز روابط شما به خاطر مشغله‌های فراوان کاری تحت استرس و آشفتگی قرار دارد. متاسفانه شما درحالیکه هر لحظه عصبانی تر می‌شوید، شاید قادر نباشید آنطوری که دلتان می‌خواست کارهایتان را تمام کنید. باوجود اینکه مجبورید در طول روز نسبت به احساسات افراد دیگر هم واکنش نشان دهید، اما اجازه ندهید این کار تبدیل به مهم ترین فعالیت روزمره تان شود. هرکاری که لازم است را انجام دهید و به کارتان ادامه دهید؛ به افراد دیگر هم اجازه دهید به کارهای خودشان برسند.


مهر: شما امروز خودتان را در بهترین لحظه متولدین برج میزان خواهید دید و به تعادل و توازن دست پیدا می‌کنید. اکنون شما قادر نیستید برای اهداف بلند مدت فکرتان را سازمان دهی کنید. پس چه کار باید بکنید؟! آیا باید در مورد موضوع جدیدی مطالعه کرده و یا به سفر کوتاهی بروید؟ شاید انتخاب شما نسبت به کارهای مهمی ‌که می‌توانید انجام دهید خیلی کم اهمیت و پیش پاافتاده باشد. اگر چه باید به محدودیتهای جدید خود اعتراف کنید، اما باید بدانید که زندگی‌تان انگار روی باند پرواز قرار گرفته و آماده اوج گرفتن است.


آبان: جلو رفتن با مسئولیتهای منظم و همیشگی روزانه شاید ایده عاقلانه ای باشد، اما شما نباید بیش از اندازه روی کارتان فوکوس کنید. محدود کردن فکرتان و تمرکز کردن روی کار باعث می‌شود فرصت خیلی خوبی که می‌توانستید تجربیات جالبتان را با فرد مورد علاقه تان سهیم کنید را از دست بدهید. پس امروز در حالیکه فضایی را برای اتفاق افتادن فرصتهای خوب ایجاد می‌کنید، در طول روز نیز به خودتان یادآوری کنید که انعطاف پذیری تنها راه اوج گرفتن است!


آذر: امروز که ماه به طور هماهنگی همراه با ژوپیتر یعنی سیاره فرمانروای شما در سومین خانه تان یعنی خانه اطلاعات قرار گرفته است، شما می‌توانید چیزهای خیلی زیادی از دیگران یاد گرفته و روز فوق العاده ای داشته باشید. اما امروز زمانیکه آرزوی شما برای جمع کردن اطلاعات بیشتر در مورد هر چیزی بی نتیجه می‌ماند، شما نیز نمی‌توانید به راحتی به حرفهای افراد دیگر گوش دهید. اجازه ندهید ناامیدی و یاس جلوی موفقیتان را بگیرد. فقط آرام تر حرکت کنید، تا جایی که می‌توانید بر موانع غلبه کنید و سپس به مرحله بعدی بروید.


دی: اینکه ماه برج جوزای دمدمی‌ مزاج تمام احساسات شما را کنار می‌زند اصلا اهمیتی ندارد! گزینشی عمل کردن در مورد دلایل و فاکتورهایتان امر خیلی مهمی ‌است؛ چرا که درگیر کردن خودتان در گروه‌های خیلی زیاد از مردم می‌تواند انرژی خیلی زیادی ازتان بگیرد. آنچه که اهمیت دارد این است که شما می‌خواهید مادامی‌ که تاثیر و نفوذی که می‌خواستید را ایجاد نکردید، سفت و سخت به وظایفتان بچسبید!


بهمن: هم اکنون استعدادهای خلاقانه شما تشدید شده و شما را قادر می‌سازد که کارهای اصیل و ناب خلق کنید. البته اگر شما در انزوا و خیلی سخت کار کنید شاید این استعداد خیلی هم برایتان خوب نباشد، چراکه آن موقع اصلا راه خروجی برای ابراز کردن ایده‌هایتان نخواهید داشت. اما مهم نیست که شغلتان چقدر شما را تحت فشار قرار دهد، شما با خودجوش بودن باید راه‌هایی را برای لذت بردن پیدا کنید. در نهایت راه‌های جدید انجام دادن کارها پیشی گرفته و جایگزین خستگی و حتی عادتهای نادرست می‌شود.


اسفند: حالا که عقل و قلب شما با هم در تضاد و کشمکش هستند، نمی‌توانید از مشکلات اساسی که گریبانگیرتان شده فرار کنید. این مشکل از سوی ماه منطقی برج جوزا پیش آمده تا بهتان یادآوری شود که درخلال هر مشکلی که پیش می‌آید باید به روش و نوع رفتار خود نیز بیندیشید. اما ماهی شما ترجیح می‌دهد برای تصمیم گیری به غریزه‌های درونی خود تکیه کند؛ چرا که شما می‌دانید حقایق هم شاید دروغ باشند. اما امروز به هیچ کدام اعتماد نکنید؛ شما امروز در بحث‌ها و مذاکرات منطقی و یا احساسی به جواب نمی‌رسید! در عوض بدون تجزیه و تحلیل کردن سریع و مستقیم دست به عمل بزنید.

 السلام علیــــــــــک یا ابا عبدالله

 

ای شیـــــعه تو را چه غــم ز طوفـــان بلا

آن جا که سفینة النجـــــــاة است حسیـــــن (ع)

 

یابن الحســـــن روحـــــــــی فداک

يکشنبه 14/1/1390 - 8:8 - 0 تشکر 303307


یکشنبه 14 فروردین ماه 1390


بره متولدین فروردین : مدتی است که یک نفر در محل کار روی نقاط ضعف شما دست گذاشته است. عاقلانه ترین حرکت شاید این باشد که به مسیر و جهت دیگری نگاه کرده و خودتان را از هر برخوردی که سبب ایجاد روابط ناسالم می شود کنار بکشید. اما به احتمال زیاد شما قادر نخواهید بود که دلخوری و رنجشتان را پنهان کنید. خوشبختانه شما می توانید با تغییر سمت دادن عصبانیتتان به سمت همدلی و دلسوزی از این شرایط سخت بیرون بیایید. کمی عشق و درک کردن دیگران از جانب شما تا مدتهای طولانی تاثیرگزار خواهد بود.

گاو متولدین اردیبهشت : احساس شما به گونه ای است که انگار وقتتان تمام شده است و اگر لازم شد خودتان را برای رویایی آماده خواهید ساخت. باوجود این سیاره بخت شما یعنی ونوس شما را ترغیب می کنید که بیشتر از آنچه برنامه ریزی کرده بودید حرف بزنید! تصمیم بگیریدکه افکار منطقی خود را کنار گذاشته و فقط به سمت افکاری بروید که از اعماق ضمیر ناخودآگاهتان سرچشمه می گیرد. باوجود اینکه ناشناخته ها ترسناک هستند، اگر بتوانید نیازتان برای برنده شدن غلبه کنید، آن وقت فرصت مطرح کردن تجربیات شخصی خود را پیدا خواهید کرد.

دو پیکر متولدین خرداد : شناختن چیزهایی که می خواهید خیلی خوب است؛ اما بیش از اندازه وابسته شدن به آرزوهایتان ناراحتی به همراه دارد. اکنون فرصتی نصیبتان شده که بر ناراحتی های عاطفی خود چیره شوید، اما اول لازم است در محیطی تنها باشید تا احساساتتان را تجربه کنید. شما خودتان به تنهایی توانایی تغییر دادن احساساتتان و مدیریت کردن آنها را دارا هستید.


خرچنگ متولدین تیر : توانایی شما برای دو دستی چسبیدن به گذشته بهتان انگیزه می دهد که در عشق وفادار و صادق باشید، اما امروز ترستان از تغییر می تواند مشکلی برای روابط صمیمی تان باشد. گاهی اوقات فاش کردن احساساتتان نیاز به ریسک فراوانی دارد و شما بدون اینکه هیچ حرفی بزنید زمان حال را از دست می دهید. اما حالا شما فرصت دارید که مسائل قدیمی را تغییر دهید. به طور موقت کارتان را آغاز کنید، اما بر آنچه در دلتان دارید تمرکز کنید. و درنهایت اشتیاق و علاقه شما برای سهیم کردن کسی که دوستش دارید در ضعفها و آسیب پذیری هایتان می تواند رابطه تان را عمیق تر کند.

شیر متولدین مرداد : امروز حوادث جادویی در راهند! اما اگر شما نخواهید بهایی بپردازید پیروزی و توفیق در روابطتتان حاصل نمی شود. اگرچه شما آرزو می کنید که همه چیز بازی و تفریح باشد، اما به اندازه کافی هم باهوش هستید که بفهمید باز کردن آغوشتان به روی عشق گرفتار شدن در غم و اندوه را نیز به دنبال دارد. خوشبختانه اگر به احساسات خود توجه کرده و ببینید که شما را به کجا می کشانند، عشق و علاقه شدید امروزتان آسایش و راحتی بیشتر را در آینده به دنبال دارد.

خوشه متولدین شهریور : شما شاید قادر نباشد از مواجه با رویدادهایی که در حاشیه قرار گرفته بودند اجتناب کنید، اما اگر زودتر از موعد و باعجله بهشان رسیدگی کنید هیچ فایده ای ندارد. بهتر است که به جای اینکه اجازه دهید فشار و سختی روی هم تلبار شده و زیاد شود، با آن کنار بیایید. امروز خیلی به دنبال راه حل نباشید وگرنه مثل کسی که به لانه زنبور سیخونک زده اوضاعتان خراب تر خواهد شد!! و عجیب تر اینکه اجتناب کردن از مسائل مشکل ساز به طور عمدی می تواند خطرناک باشد. پس بدون اینکه در مورد مثبت و منفی بودن احساساتتان قضاوت کنید، آنها را ابراز کنید.


ترازو متولدین مهر : شما خیلی برای مشکلات و غم و غصه افراد دیگر و تلاش می کنید و اما بهر ترتیب آنها از آن شما نیز می شوند! شما نمی توانید به راحتی از سطح بالای شور و هیجانی که نیاز به وقت و توجهتان دارد جدا شوید. شاید استرسها کاملا از بین نروند، اما حداقل کمی به جواب نزدیک تر می شوید. سعی نکنید که به تنهایی از هر چیزی سردر بیاورید. تکیه کردن به یک دوست صمیمی شاید دقیقا همان چیزی باشد که یک دکتر برایتان تجویز می کند!!

کژدم متولدین آبان : امروز سیاره بخت شما یعنی پلوتو در حالیکه فضایی برای روابط پرشور و هیجان باز می کند، هم به وسیله ونوس احساساتی و هم بهرام دنیوی فعال می شود.اما شاید قادر نباشید از احساسات قوی و قدرتمند فرار کنید. اگرچه سهیم کردن فردی که بهش اطمینان دارید در رویاها و آرزوهایتان کار عاقلانه ای است، او را مجبور نکنید برای راضی و خشنود کردن شما احساس مسئولیت کند. توجه کردن به نتیجه کار فضای کافی برای پیدا کردن راه حل را به نحو واقعا شگفت انگیزی فراهم می کند.

کمان متولدین آذر : شما اعتقاد دارید که برای مشکلی که شما را به زحمت انداخته راه حل مناسبی دارید. متاسفانه چند لحظه بعد و قبل از اینکه در مسیر درستی قرار بگیرید نظرتان عوض می شود. نظر خود را خیلی زود تغییر ندهید، بهتر است صبر کنید تا ببینید که بعدا نیز نظرتان همین خواهد بود یا اینکه جواب نهایی تان با جواب الان فرق خواهد کرد یا نه؟ پس حواستان باشد، اهمیت دادن شما به مسائل اورژانسی و فوری بعضی وقتها باعث می شود که تصمیمات جاهلانه بگیرید!


بز متولدین دی : چرخش ماه دلنشین برج میزان و خورشید در نشانه تان باعث شده که شما بدون توجه به کارهایی که پیش رویتان دارید در آرزوی خوشحال کردن افراد دیگر باشید. حتی اگر شما بخواهید موفق بشوید، فهمیدن حقیقت کار راحتی نیست، ولی شما نیاز ندارید که این کار را با هزینه و خرج دیگران انجام دهید. در حالیکه راه خود را به سوی موفقیت ادامه می دهید، از حال اطرافیانتان نیز آگاه باشید و مطمئن شوید که به نیازهایشان توجه می کنید.

دلو متولدین بهمن : امروز شما با اطمینان و اعتماد به نفس بیشتری با مردم برخورد می کنید. باوجود اینکه شما به خاطر ظاهر سرسختانه خود برجسته و مورد توجه شده اید، وقتی که حقایق واقعی بهتان گفته می شود، آماده اید که فکر خود را تغییر دهید. اما خوش بینی شما می تواند مانع و عامل باز دارنده ای برای افراد دیگر باشد و آنها از سهیم کردن شما در افکارشان پشیمان شوند. پس آگاهانه راه خود را هموار کنید تا بتوانید جایی برای ایجاد گفتگوهای واقعی و آگاهانه ایجاد کنید.


ماهی متولدین اسفند : باوجود اینکه شاید شما نفهمید که در لحظه حال چه فشارهایی بهتان وارد می شود، اما به طور کامل از نیازهاتان اطلاع دارید. متاسفانه مشکلات شما انقدر بخشنده نیستند که آرزوهای قلبی تان را برآوده سازند! و خوشبختانه شما می توانید با نشان دادن تمایلتان به صبرکردن برای رسیدن به رضایت از فشاری که بهتان اعمال می شود بکاهید. صبر و شکیبایی شما برای عوض کردن شرایط کافی است و بهتان اجازه می دهد به چیزهایی که می خواهید برسید.

زندگی چیدن سیبی است باید چید و رفت / زندگی تکرار پاییز است باید دید و رفت

زندگی رودی است جاری که هرکه آمد شادمان / کوزه ای پر کرد و رفت . . .

پورتال بندری های خونگرم

دوشنبه 15/1/1390 - 8:27 - 0 تشکر 303643

دوشنبه 15 فروردین ماه 1390


بره متولدین فروردین : امروز شما می خواهید یک پیشرو یا فرمانده در بین اعضا خانواده و دوستان خود باشید، هرچند ممکن است کمی خنده دار به نظر برسد اما به هرحال امروز شما بسیار پر انرژی هستید. با اینکه می خواهید همه به شما توجه کنند اما این نکته را فراموش نکنید که حضور مریخ در کنار ماه باعث خشونت شما خواهد شد، بنابراین هنگام گفتگو و صحبت، آرامش داشته و درخواست هایتان را با نرمی بیان نمایید. برای بدست آوردن انرژی و آرامش بهترین راه حل گوش دادن به موسیقی آرامش بخش است اما مراقب باشید که صدای موسیقی شما، باعث دلخوری دیگران نشود.

گاو متولدین اردیبهشت : ممکن است امروز که از خواب برمی خیزید کمی دلواپس و بی قرار باشید، چرا که رویایی که میبینید باعث استرس شما می شود اما خوشبختانه به راحتی می توانید این استرس را دور کرده و روز پر مشغله خود را آغاز نمایید. امروز ماه در دوازدهمین خانه خود یعنی تخیل قرار میگیرد و این تخیلات ممکن است ترس ناخودآگاهی در شما ایجاد کند اما شما به این ترس غلبه خواهید کرد.
بخاطر داشته باشید که شما امروز در پرانرژی ترین روز هفته خود قرار گرفته اید، سعی کنید اعتماد به نفس خود را بدست آورید و احساس بهتری نسبت به زندگی داشته باشید.

دو پیکر متولدین خرداد : امروز برای شما حضور در یک گروه دوستانه، اجتماعی و سیاسی می تواند یک ایده خوب به نظر برسد چرا که این یک نوع سرگرمی جدید بشمار می آید اما این کار نیز باعث خوشحالی شما نخواهد شد مگر اینکه بپذیرید اشتباهات و حواس پرتی هایتان ممکن است موجب تاثیر مثبت اجتماعی برای شما بشوند. اگرچه شما همیشه از معاشرت با دیگران در هر جمعی لذت می برید اما سعی کنید دوستان و گروه هایی را انتخاب نمایید که نتایج حضور خود را در آنجا به طور واضع مشاهده نمایید.


خرچنگ متولدین تیر : تعیین اهداف بلند پروازانه کافی نیست، امروز باید حرکت خود را شروع کنید تا به نیت و اهداف خوب خود برسید. با توجه به اینکه ماه در دهمین خانه خود قرار میگیرد ممکن است در ابتدا برای رسیدن به اهدافتان کمی وقت تلف کنید. نگران نباشید که تا چه حد در مسیرتان پیشرفت کرده و یا چه مقداری از مراحل را پشت سر گذاشته اید نکته مهم این است که برداشتن اولین گام در حقیقت مهمترین قسمت در رسیدن به هدف می باشد.

شیر متولدین مرداد : شما امروز باید آماده ی مواجهه با یک سناریوی پیچیده باشید حتی اگر راه حل مقابله با آن را به درستی ندانید. ممکن است برای حل مشکل چندین بار تلاش کنید اما راه حل آن ناگهان به ذهن تان خواهد رسید، راه حلی که فکرش را اصلا نمی کردید. این نکته را نیز فراموش نکنید که هیچ راهی وجود ندارد که بطور دقیق متوجه شوید، عملی را که انجام میدهید چه اثری خواهد گذاشت.

خوشه متولدین شهریور : این روزها اتفاقاتی که برای شما رخ می دهد موجب می شود که شما جست و جو و پرسشگر شده و عمیق تر به بررسی هرچیزی بپردازید و درسی که شما از این اتفاقات خواهید آموخت این است که حکمت و آگاهی با جست و جو، بیشتر خواهد شد. به یاد داشته باشید نقاط تحول در زندگی مانند تولد و مرگ زمانی آغاز می شوند که یک مرحله به پایان رسیده باشد. ماه در هشتمین خانه یعنی احساسات قرار می گیرد و به شما یادآوردی خواهد کرد که به تنهایی نمی توانید به تمام پاسخ ها دست یابید و به مشورت با دیگران نیازمند خواهید بود.


ترازو متولدین مهر : ماه در هفتمین خانه قرار گرفته و این یک نشان بالقوه برای ایجاد یک رابطه جدید و یا جر و بحث با شریک زندگی تان می باشد. تداخل ماه و زحل باعث تاخیر در لذت بردن شما از زندگی خواهد شد و موجب می شود که مدت کوتاهی از سخت کار کردن برای رسیدن به اهداف تان دست بردارید.
با تمام این صحبت ها تمرکز خود را از دست ندهید و تا جایی که توان دارید به حرکت کردن و پیشروی ادامه دهید.

کژدم متولدین آبان : اگر شما مدتی بود که منتظر زمانی برای ایجاد تغییر و تحول در زندگی روزانه خود بودید، هم اینک زمانش فرا رسیده است، اما یادتان باشد که این تغییر نباید بسیار شدید و تکان دهنده باشد. تغییرات را آهسته انجام دهید. ماه به ششمین خانه اش یعنی جزئیات رفته و پیشنهاد می کند که با کوچکترین و هوشمندانه ترین ایده زندگی خود را تغییر دهید.
هرچیزی که باعث افزایش بهره وری شما بشود، مفید خواهد بود اما تا فردا صبر نکنید، شما باید همین امروز از این لحظه جادویی استفاده کنید!

کمان متولدین آذر : با ورود ماه به پنجمین خانه یعنی تفریح و سرگرمی، شما دچار تغییراتی به منظور متعادل کردن کار و تفریح خواهید شد. فراموش نکنید چه تعهداتی در محل کار و زندگی خود دارید، پس بازیگوش نباشید و به تعهدات خود پایبند باشید.


بز متولدین دی : شما امروز تمایل دارید که احساسات تان را به شکلی صریح و آشکار بیان کنید اما بهتر است این کار را در محیطی خصوصی انجام دهید. دوست دارید که همه به خوبی شما را درک کنند و اما باید این نکته را بدانید که ابتدا آنها باید درمورد احساسات شما اطلاعاتی مفید به دست بیاورند بنابراین بهتر است ابتدا با خانواده خود صحبت کنید و مشکلات تان را با آنها در میان بگذارید.
برای بیان کردن رازها و احساسات تان هیچ گاه عجله نکنید، صبر کنید تا شخص و محل مناسب این کار را یافته و سپس با او درد و دل کنید.

دلو متولدین بهمن : امروز شما عجول و بی پروا شده اید چرا که ماه در سومین خانه خود یعنی ارتباطات قرار گرفته است، پس توجه کنید که صحبت های امروزتان مهم تر از هرچیز دیگری است. شما توانایی این را دارید که تغییرات حساب شده ای را انجام داده تا به اهدافتان برسید. حتی می توانید الهام بخش دوستان و نزدیکان خود باشید و با برنامه های مترقی به آنها کمک نمایید.
نیازی به منتظر ماندن نیست، هرچیزی که در ذهن تان است را بنویسید و سپس کلمات خود را به عمل در آورید.


ماهی متولدین اسفند : با ورود ماه به دومین خانه خود یعنی پول و ثروت، شما تمرکز خود را برروی امور مالی قرار خواهید داد. با اینکه در امور مالی با احتیاط عمل می کنید اما حضور زحل در کنار شما، یاد آوری میکند که هیچ چیزی رایگان نیست و همیشه باید طبق برنامه های خودتان پیش بروید. با یک نگرش مثبت به زندگی ادامه دهید و کاری که حس موفقیت در شما را ایجاد میکند را انجام دهید.

زندگی چیدن سیبی است باید چید و رفت / زندگی تکرار پاییز است باید دید و رفت

زندگی رودی است جاری که هرکه آمد شادمان / کوزه ای پر کرد و رفت . . .

پورتال بندری های خونگرم

سه شنبه 16/1/1390 - 8:17 - 0 تشکر 304092

سه شنبه 16 فروردین ماه 1390


بره متولدین فروردین : با اینکه ممکن است امروز کمی احساس خستگی کرده و تنبل باشید اما همچنان یکی از افرادی هستید که به سرعت دست به تغییرات زده، بدون اینکه به عواقب آن فکر کرده باشید. با اینکه توانایی این را دارید که از مرز های خود تجاوز نکنید اما امروز صحبت های شما ممکن است باعث رنجش دوستان و همکاران تان بشود.
با اغراق واقعیات نمی توانید به خود کمک کرده و دیگران را متقاعد کنید که عقیده تان درست و بی عیب است. از آنجا که شما قدرت پنهان کردن حقایق را ندارید، پس بهتر است از آغاز هرماجرایی، آن را بیان کنید.

گاو متولدین اردیبهشت : با بازگشت ماه به نشانه شما، بار دیگر سادگی و بی آلایشی گذشته را بدست می آورید. شما قدرت این را دارید که وضعیت پیچیده ای را تنها با تغییر دادن متغیرهای بسیار کوچکی از بین برده و تاثیر مثبت خود را به همگان نشان دهید.
تلاش نکنید که به تمام جزئیات و نکات ظریف زندگی تان توجه کنید. با اینکه آرزو می کنید که زندگی پیچیده نباشد اما بدانید که زندگی با تمام مشکلاتش درحال سپری شدن است. به یک مکان رویایی فکر کنید و در ذهن تان از حضور در آنجا لذت ببرید.

دو پیکر متولدین خرداد : خوشبختانه شما این توانایی را دارید که با خیال راحت و آسوده درمورد هرچیزی که به ذهن تان می آید صحبت کنید. با این حال، امروز ساده ترین نظرات و صحبت ها، ممکن است باعث اختلاف نظر عمده ای بشود. امروز ممکن است از هر حرف و صحبت شما، نادرست و اشتباه برداشت شود.
بهتر است امروز از بحث کردن اجتناب کرده و از توضیح دادن صحبت هایتان دست بردارید و بجای این کارها، تمرکز تان را برروی همکاری با دیگران قرار داده و رقابت را فراموش نمایید.


خرچنگ متولدین تیر : امروز شما به هیچ وجه دنبال مشکل و دردسر نمی گردید اما ممکن است مشکلات به سراغ تان بیایند در حالیکه انتظار آنها را ندارید! اگر چه امروز باید بسیار پرانرژی و پویا در محل کارتان حضور پیدا کنید اما کمی خسته هستید و در برابر هر تغییر و تحولی به شدت مقاومت می کنید.
خوشبختانه امروز دوستان تان شما را به خاطر قدرت و سرعت درک تان از پیچیدگی ها و مشکلات تحسین می کنند. یک کاغذ آماده کنید و در آن اهدافتان را بنویسید و آنها در ذهن تان مرور کرده و کمی درمورد آنها فکر کنید.

شیر متولدین مرداد : شما امروز می توانید بین عقل و قلب تان یک تعادل ایجاد کرده تا درمورد گرفتاری ها به درستی تصمیم بگیرید. هرچند ممکن است امروز با خود فکر کنید که تصمیم گیری با عقل بهتر و درست تر است اما هیچ منطقی وجود ندارد که عشق و احساس خود را زیر پا بگذارید!
خود را آماده یک نبرد معنوی و روحانی کنید تا با باز کردن کانال های ارتباطی بتوانید تعادل حقیقی در زندگی را بدست آورید.

خوشه متولدین شهریور : سیاره حاکم شما یعنی عطارد امروز کمی بدجنس می شود و می تواند کاری کند که شما با افکارتان عصبی و بدجنس شوید! حتی با صحبت کردن و دنبال راه حل گشتن نیز نمی توانید از این افکار دور شوید.
امروز باید درمورد ادامه مسیر زندگی یک تصمیم خوب و رو به جلو بگیرید، پس تمام گزینه های مورد نظر را بررسی کرده چرا که هرکدام از آنها می توانند مسیر زندگی تان را تغییر دهند. امروز زمانی است که باید افکارتان را زیبا کرده و از قلب تان پیروی کنید.


ترازو متولدین مهر : امروز برای رسیدن به یک تعادل در روابط خود دچار چالش می شوید به طوریکه حتی ممکن است در پاسخ به یک سوال ساده، یکبار پاسخ بله و بار دیگر پاسخ خیر بدهید!
شما امروز برروی لبه اشتباهات حرکت خواهید کرد چرا که پیروی از قوانین برای تان دشوار خواهد بود. به واکنش های جهان اطراف خود نگاه کنید و از آنها درس بگیرید.
نا امید نشوید چرا که این وضعیت باعث می شود که سرعت حرکت تان را کم کرده و وقت بیشتری برای بررسی و پیدا کردن راه درست زندگی تان صرف نمایید.

کژدم متولدین آبان : برای شما کاری ساده و آسان است که در شرایط دشوار و زمانی که موقعیت های حساس پیش می آید، اوضاع را کنترل کرده و مسیر خود را ادامه دهید و با تحلیل منطقی به مرحله بعدی بروید. معمولا شما شخصی هستید که هر عملی را قبل از انجام دادن به درستی می سنجید اما امروز شوق عجیبی برای دانستن و تجربه کردن دارید. با عجله و با سرعت عمل کردن، سعی نکنید از احساسات خود دور شوید چرا که احساسات همیشه می توانند به شما چیزهایی یاد دهند.

کمان متولدین آذر : شما اغلب آنقدر خود رای هستید که ممکن است هر کسی که بخواهد به شما نزدیک شود را سهوا عصبی و ناراحت بکنید. امروز شما این آمادگی را دارید که احساسات و عقایدتان را با همه در به اشتراک گذاشته و حقایق را بگویید.
ممکن است درگیر یک مسئله عاطفی شوید اما شما از این رابطه گریزان خواهید بود. هیچ مشکلی وجود ندارد و شما می توانید احساسات خود را همچنان پنهان کنید.


بز متولدین دی : با ورود زحل به نشانه تان، امروز شما هیچ راهی برای فرار از مسئولیت ها و جوابگویی به کارهای تان ندارید. ممکن است در مبارزات امروز کاملا ناامید و بی انگیزه باشید و هر اتفاقی که برایتان رخ دهد را بپذیرید، با این حال شما می توانید به سادگی و با تغییر شرایط، انرژی از دست رفته را برگردانید و شرایط بازی را تغییر دهید! می توانید قدرت و توانایی های خود را، زمانی که با محدودیت ها برخورد می کنید، به همگان نشان دهید.

دلو متولدین بهمن : امروز باید مشکلات داخل خانه را به درستی مدیریت کرده و اجازه ندهید شخصی از خارج خانه و خانواده در مورد چالش های شما چیزی بدانید. اگرچه دلایل زیادی خواهید داشت که این مشکلات را به کسی نگویید اما ممکن است وسوسه بشوید که مشکلات شخصی تان را با یک دوست صمیمی در میان بگذارید! موضوع را با خانواده یا شریک زندگی تان مطرح کنید و اجازه ندهید زمان بگذرد، چرا که صحبت کردن باعث خواهد شد که اعتماد از بین رفته به خانه شما باز گردد.


ماهی متولدین اسفند : امروز باید مراقب رفتار و گفتار خود باشید، چرا که ممکن است فردی که میخواهید به سوی خود جلب کنید با رفتار و گفتارتان از خود دور کنید. این بدان معنی نیست که بیش از حد مهربان و آرام باشید بلکه سعی کنید خودتان باشید! امروز در همه امور اعتدال داشته باشید و از گفتن حقایق نترسید.

زندگی چیدن سیبی است باید چید و رفت / زندگی تکرار پاییز است باید دید و رفت

زندگی رودی است جاری که هرکه آمد شادمان / کوزه ای پر کرد و رفت . . .

پورتال بندری های خونگرم

چهارشنبه 17/1/1390 - 8:47 - 0 تشکر 304530

چهارشنبه 17 فروردین ماه 1390


بره متولدین فروردین : با نزدیک شدن ژوپیتر به خورشید در نشانه تان، انرژی فوق العاده ای دریافت خواهید کرد و از پس تمام تعهدات خود به خوبی بر خواهید آمد، هرچند که ممکن است تمرکز کافی درزمان کار کردن را نداشته باشید. امروز ترجیح می دهید خلاق بوده و تجربه های جدید را کسب کنید و همین امر باعث می شود که کارهای عقب افتاده تان را فراموش کنید. برای رسیدن به شادی و نشاط باید سعی کنید تعادلی مناسب بین احساسات و مسئولیت هایتان ایجاد نمایید.

گاو متولدین اردیبهشت : امروز با تفکراتی که دارید دچار مشکل خواهید شد چرا که شما قدرت تخیل بالایی دارید اما به دلیل امکانات محدودی که دارید، نمی توانید با این محدودیت ها کنار بیایید. چیزی که امروز را برایتان سخت خواهد کرد این است که قدرت تفکیک کردن خیلی چیزها را از یکدیگر نخواهید داشت در واقع نمی توانید بین چیزهایی که هستند و چیزهایی که می توانستند باشند تفکیکی بوجود آورید.
تفکرات و توهماتی که امروز دارید مهم هستند اما اجازه رشد به آنها را ندهید. سعی کنید در زمان حال زندگی کرده و با همین امکانات خود کنار آمده و از زندگی لذت ببرید.

دو پیکر متولدین خرداد : هرچند که فکر کردن درمورد ارزش کارهایی که دوستان تان برای شما انجام می دهند، خوب است اما این تفکرات باید واقع بینانه باشد. امروز میخواهید تعاملات اجتماعی تان را گسترش دهید و اگر از این تعاملات انتظار و توقع زیادی داشته باشید می تواند موجب افسردگی شما بشود. صحبت کردن با دیگران و دادن امید و انرژی به آنها باعث می شود که خودتان نیز احساس خوبی را تجربه کنید.
اگر مشکل و سنگ بزرگی در مسیر راه تان قرار دارد، دست به کار شوید و آن را کنار بزنید چرا که فقط خودتان میتوانید قهرمان باشید!


خرچنگ متولدین تیر : امروز اتفاق و خبر خوبی دریافت خواهید کرد، ممکن است این خبر غیر منتظره نباشد اما با این وجود کاملا هیجان انگیز خواهد بود. به احساسی که دارید ایمان داشته باشید چرا که شما میدانید چه چیزی در آینده منتظرتان خواهد بود اما این نکته را فراموش نکنید که تنبلی را کنار گذاشته و تا کاری را کاملا به پایان نرساندید، آن را رها نکنید.

شیر متولدین مرداد : امروز می تواند برای شما کاملا هیجان انگیز باشد چرا که اتفاقاتی برای شما رخ خواهد داد. اگر درحال برنامه ریزی برای سفر هستید، اجازه ندهید که هیجان بیش از حد، آن را خراب کند! رفتن به مکانی جدید می تواند کاملا جذاب و خوب باشد اما تفکرات شما باید واقع بینانه بوده و از تخیل کردن در هنگام سفر، دست بردارید.
اگر واقعا می خواهید ماجراجویی کنید بهتر است کمی خود را کنترل کرده و وسوسه نشوید تا مشکلی برایتان بوجود نیاید!

خوشه متولدین شهریور : اگرچه شما معتقد هستید که به تنهایی تصمیم گرفتن و تفکر کردن بهتر است اما امروز این کار می تواند به شما ضربه بزند اما با یک تفکر درست و تصمیم به موقع، می توانید از آسیب پذیری خود کم کنید. سعی نکنید که همه چیز را خیلی ساده و آسان بگیرید، شما می توانید درس های بسیار خوبی از کنجکاوی و جست و جو بیاموزید.


ترازو متولدین مهر : تعامل با دیگران امروز می تواند پنجره و فرصت جدیدی را برای شما باز نماید. ممکن است بخواهید علت اتفاقاتی که برای شما رخ خواهد داد را بدانید اما یادتان باشد که همیشه نمی توان با تجزیه و تحلیل به جواب درستی رسید! به خودتان اجازه دهید که تجربه های جدیدی کسب نمایید.

کژدم متولدین آبان : عاداتی که داشتید و اتفاقاتی که در گذشته برای شما رخ داده است را فراموش کنید، چرا که آنها منجر به عقب نگه داشتن شما می شوند. نیازی نیست که همان روندی که در گذشته انجام می داید ادامه دهید و کارهایتان را مثل گذشته انجام بدهید.
امروز زمان آن رسیده است که با نگاهی رو به جلو حرکت کنید و در واقع این می تواند شروع یک دوره جدید برای شما باشد و موجب به مقصد رسیدن شما بشود. اما نکته مهم این است که همه کارها را باهم انجام ندهید و برای شروع با گام های کوچک آغاز نمایید.

کمان متولدین آذر : سیاره کلیدی و مهم شما یعنی ژوپیتر (مشتری) امروز با خورشید در یک ردیف قرار می گیرد و همین امر موجب می شود که در روزهای آینده اتفاقاتی در انتظار شما باشد. به ضرورت ها و الزامات که در زندگی وجود دارند توجه کنید و بدون فکر دست به هیچ عملی نزنید که در غیر این صورت باید منتظر عواقب عمل خود باشید! زیرک و باهوش عمل کنید و با نگاهی رو به جلو به افق دوردست خیره شوید.


بز متولدین دی : نشانه های خوبی وجود دارد که اوضاع روحی شما را بهتر می کتند. خوشبختانه نگاه خوبی به زندگی دارید و اگر کمی از جاه طلبی هایتان کم کنید می توانید زندگی شخصی خیلی خوبی را تجربه نمایید. یک پروژه جدید را برای بهتر کردن اوضاع خانه خود شروع کنید و این نکته را فراموش نکنید که رشد عاطفی نکته مهمی برای رسیدن به یک زندگی خوب و کسب موفقیت های جدید است.

دلو متولدین بهمن : امروز برای شما می توان یک روز خیلی خوب و عالی باشد. همیشه سعی می کنید اطلاعات زیادی به دست آورید و اما به این نکته توجه داشته باشید که اطلاعات زیاد به معنی دانش بیشتر نیست! بجای بدست آوردن اطلاعات غیر ضروری، از اطلاعات و دانسته هایی که دارید به درستی استفاده نمایید و در زندگی آنها را بکار بگیرید.


ماهی متولدین اسفند : امروز شما مایل به خریدن چیزی هستید اما هنوز نتوانسته اید درموردش تصمیم بگیرید. با حرکت ژوپیتر و خورشید به دومین خانه، شما بیشتر از گذشته وسوسه می شوید که از پول های خود استفاده کرده و بیشتر خرج بکنید! اما با این وجود شما توانایی پرهیز کردن از خرج های بی خودی و خرید وسایل غیرضروری را دارید.
همواره به یاد داشته باشید که اعتماد به نفس و احترام به خود، مربوط به خرید کردن بیش از حد نیست بلکه آن چیزی است که در قلب تان وجود دارد!زندگی چیدن سیبی است باید چید و رفت / زندگی تکرار پاییز است باید دید و رفت

زندگی رودی است جاری که هرکه آمد شادمان / کوزه ای پر کرد و رفت . . .

پورتال بندری های خونگرم

پنج شنبه 18/1/1390 - 7:35 - 0 تشکر 304904

پنجشنبه 18 فروردین ماه 1390


بره متولدین فروردین : امروز با خودتان فکر می کنید که میدانید چه چیزی می خواهید اما احساسات تان با آنچه که فکر می کنید متناسب نیست. ممکن است که درمورد شرایطی که فعلا دارید با چندین نفر صحبت کنید اما به هرکدام از این افراد یک نوع داستان درمورد خودتان خواهید گفت! و همین امر موجب گیج شدن آنها می شود.
در حقیقت تلاش میکنید با هر تغییری در افکار و ذهن خود، شرایط خود را نیز تغییر دهید و به همین دلیل ممکن است بیشتر از گذشته احساس تنهایی و سرخوردگی بکنید. کمتر صحبت کردن بهترین راه حل برای پیدا کردن مسیر درست است پس سعی کنید مدتی سکوت کرده و راه درست را پیدا کنید.

گاو متولدین اردیبهشت : امروز در محل کارتان ممکن است کسی که با شما خصومتی دارد موجب آزرده شدن تان شده و به احساسات تان آسیب برساند! با اینکه به سختی تلاش می کنید علت این خصومت را دریابید و اینکه چرا سزاوار چنین رفتاری هستید اما به هیچ نتیجه ای نخواهید رسید!
صبور باشید و اجازه دهید کمی زمان بگذرد. در نهایت متوجه خواهید شد که تمام این مشکلات بخاطر یک سو تفاهم بوده و عمدی در کار نبوده است.

دو پیکر متولدین خرداد : با ورود ماه به نشانه شما، امروز کمی عصبی و هیجان زده خواهید شد. نظرات و ایده هایی که دارید به سرعت از ذهن تان عبور میکنند و نمی توانید آنها را در ذهن خود ثبت نمایید. زیاد نگران نباشید چون این حالت شما بخاطر نزدیک شدن عطارد به شما می باشد.
بهتر است که از این تفکراتی که در ذهن تان بوجود می آید لذت ببرید و بگذارید همچنان بیایند و بروند! اما توجه کنید که دستیابی به این افکار و ایده ها در دنیای واقعی، به هیچ وجه کار آسانی نخواهد بود!


خرچنگ متولدین تیر : امروز با خود فکر می کنید که دیگران قدر شما را نمی دانند و سپاسگذار تلاش های شما نیستند. بهتر است زیاد به این موضوع فکر نکنید، چرا که باعث ناراحتی شما خواهد شد. احساس نا امنی و ناراحتی که امروز دارید ممکن است موجب عصبانیت بیشترتان بشود. بهترین کار این است که با قدرت تخیلی که دارید به یک مکان آرام سفر کنید و آرامش از دست رفته تان را بدست آورید. تمرکز خود را برروی جنبه مثبت زندگی قرار داده و نحوه نگرش خود را تغییر دهید.

شیر متولدین مرداد : ممکن است امروز موضوعی را بخاطر بیاورید که شما را کمی جدی و عصبی بکند اما فراموش نکنید که همچنان می توانید خوش قلب و با نشاط باشید. ماهیت و ذات خوب و خوش بین شما می تواند مسائل پیچیده را به راحتی از بین ببرد بویژه مسائلی که ممکن است دیگران فکر کنند شما درمورد آنها کوتاهی کرده اید.
با این وجود شما میدانید که هیچ موضوعی را نادیده نگرفته اید و فقط سعی می کنید با آگاهی بیشتری پیش بروید. به یاد داشته باشید که واکنش دوستان تان بسیار کم اهمیت است و با تجربه ای که دارید به مسیر خود ادامه دهید.

خوشه متولدین شهریور : چالشی بوجود خواهد آمد که شما را خسته می کند مخصوصا اگر در محیط کار شما، سختگیری نیز وجود داشته باشد. باید تلاش کنید که بهره وری خود را افزایش دهید اما این بدان معنی نیست که بیشتر کارکرده و خود را خسته کنید.


ترازو متولدین مهر : سیاره حاکم شما یعنی ونوس مثل یک آهنربا عمل می کند و امروز باعث می شود که به همه عشق بورزید و با دیگران به خوبی رفتار کرده و به سوی خود جذب کنید. با این وجود با نزدیک شدن زحل، ممکن است این حس را بکنید که چرا نمی توانید احساس واقعی خود را به دیگران ابراز کنید. برای جبران اشتباهات تان نیازی نیست که بیش از حد بخواهید چیزی را جبران کنید،‌ فقط کافیست که اشتباهی را که مرتکب شده اید جبران کنید و نه بیشتر!

کژدم متولدین آبان : احساسات تان ازدست تان خارج شده است و نمیدانید که چگونه آنها را مانند گذشته کرده و به عقب برگردانید. امروز احساس شدید معنوی خواهید داشت و تمایل دارید که با دوستان تان ارتباط برقرار نمایید اما اگر پاسخ مثبتی دریافت نکردید ناراحت نشوید!
شما یک رابطه گرم و محبت آمیز میخواهید و اصلا تمایلی به حضور در یک رابطه سرد و بی عاطفه ندارید. اما نکته مهم این است که مهم نیست دیگران چگونه شما رو دوست دارند، مهم این است که شما دیگران را دوست داشته باشید.

کمان متولدین آذر : امروز به طور ناخودآگاه و طبیعی، میخواهید به دیگران نشان دهید که چگونه باید از زندگی لذت ببرند و تفریح کنند. علاوه براین امروز احساس خوشی و طراوت خاصی را تجربه خواهید کرد. خوشبختانه صلاحیت و قدرت شما باعث می شود که قادر به تحمل همه چیز باشید و از روز خود لذت ببرید.


بز متولدین دی : نظم و انضباط به زندگی شما بازخواهد گشت اما هم اکنون به دلیل نزدیکی و تماس ونوس و زحل این امر کمی زمان بر خواهد بود. ممکن است امروز بخواهید کمی ناراحت و غمگین باشید اما نمی توانید چرا که امروز کاملا سرگرم خواهید بود! امروز روز شماست،‌ اگر حس می کنید که میخواهید کاری را انجام دهید به سراغ آن بروید که تاثیرات مثبت آن را خواهید دید.

دلو متولدین بهمن : امروز را با امیدواری کامل آغاز خواهید کرد و هیچ چیزی نمی تواند مانع این حس شما بشود. نیازی نیست که درباره ناتوانی های خود نگران باشید و آنها را برای دیگران توضیح دهید. پس از گذشت دو هفته شما احساس درونی خیلی خوبی را تجربه خواهید کرد، منتظر آن باشید!


ماهی متولدین اسفند : شما امروز در حال حرکت رو به عقب هستید و نگران قضاوت افرادی که در اطراف تان حضور دارند هستید. متاسفانه کسی نمی تواند به شما کمک کند که از این نگرانی خارج شده و اعتماد به نفس دوباره خود را به دست آورید. بهتر است فرضیاتی که درمورد دیگران دارید را از بین برده و با شناخت بهتری دوستان و همکاران خود را انتخاب نمایید.


زندگی چیدن سیبی است باید چید و رفت / زندگی تکرار پاییز است باید دید و رفت

زندگی رودی است جاری که هرکه آمد شادمان / کوزه ای پر کرد و رفت . . .

پورتال بندری های خونگرم

جمعه 19/1/1390 - 14:57 - 0 تشکر 305391

جمعه 19 فروردین ماه 1390


بره متولدین فروردین : امروز تصمیم گیری زیاد برایتان ساده نیست، چرا که بیشتر تمایل دارید قبل از اینکه به طور یک جانبه دست به عمل بزنید از احساسات افراد دیگر هم آگاه شوید. البته منظورمان این نیست که شما نسبت به آرزوهای خود بی توجه هستید؛ بلکه فقط در مورد اینکه زمان بندی تان ایده آل هست یا نه مطمئن نیستید. حتی اگر همه چیز در ظاهر خیلی عالی نباشد، درهای شانس و اقبال شما تا مدتی بسته خواهد ماند. پس مدتی صبر کنید تا بفهمید که چه کار می‌خواهید بکنید و بعد با فرض اینکه کارتان پیش خواهد رفت با برنامه‌هایتان پیش بروید.

گاو متولدین اردیبهشت : شما امروز به جزئیات فراوانی که در محل کار روی هم انباشته شده اند اهمیت می‌دهید. شما معمولا خیلی راحت مسئولیت‌های تان را یکی یکی انجام داده و بعد به سراغ بعدی می‌روید، اما حالا نمی‌توانید به راحتی تشخیص دهید که کجا باید بروید. اما موکول کردن کارهایتان به روزهای بعدی نیز ایده چندان خوبی نیست، چراکه هرچه زمان بگذرد مشکلات دیگری از راه می‌رسند. پس شجاع باشید و خیلی زود آستین‌هایتان را بالا زده و شروع به کار کنید!

دو پیکر متولدین خرداد : امروز ظاهرا شما در حالیکه کارهایتان را انجام می‌دهید می‌توانید سرگرمی‌هم داشته باشید، اما مشکلاتی پدیدار می‌شوند که مجبور می‌شوید تلاشتان را دوچندان کنید. الان حتی حس می‌کنید که یک نفر علیه شما توطئه چینی می‌کند، اما قبل از اینکه برای دفاع کردن از ترس‌هایتان دلیل و شاهد بیاورید، در مورد قضاوت‌های زودهنگام خود بااحتیاط عمل کنید. با همه این احوال کار عاقلانه ترین کار این است که به جای ثابت کردن و نشان دادن کارهایی که نمی‌توانید انجام دهید، برای به وقوع پیوستن اهدافتان تلاش کنید.


خرچنگ متولدین تیر : شما امروز خیلی راحت تر می‌توانید با دوستان و اعضای خانواده تان ارتباط برقرار کنید، برای اینکه قادر هستید به مسائل و مشکلات حساس از تمام زوایا بنگرید. شما حتی بهترین نفر برای میانجی کردن در دعواهای خانوداگی هستید. اما وقتی برای انتخاب کردن بهترین عملکرد-خواه عملکرد خود و یا دیگران- تحت فشار قرار بگیرید اوضاع پیچیده می‌شود. وقتی تنها کسی هستید که می‌توانید تصمیم بگیرید و آمادگی لازم را دارید بگذارید دیگران بفهمند و از گفتن این موضوع نترسید.

شیر متولدین مرداد : شما امروز می‌خواهید قبل از اینکه افراد دیگر بدانند که چه کار می‌خواهید بکنید، به نگرانی‌های تمامشان رسیدگی کنید. مشکل اینجاست که اگر حتی بادقت هم به حرفهایشان گوش دهید، باز هم مجبورید تصمیم بحرانی بگیرید که شاید فردی که احساس خلا و بی توجهی می‌کند را برنجانید. فریب این خیال که می‌توانید همیشه تمام مردم را خوشحال کنید نخورید. تصمیم خود را تشریح کرده و سپس پیش بروید.

خوشه متولدین شهریور : شما انقدر عاقل هستید که کارهایی که شروع کرده اید را هرچه زودتر و تا آخر هفته تمام کنید. اما قبل از اینکه بتوانید کارهایتان را به مرحله بعدی برسانید به موانعی خارجی برخورد می‌کنید. شاید از شکست خوردن می‌ترسید و یا شاید هم از اینکه تلاش‌هایتان زود به ثمر نرسد نگران هستید. اما باید بدانید الان وقت این نیست که کارهایی که انجام داده اید را زیادی تجزیه و تحلیل کنید. فعلا همان روندی که پیش گرفته بودید را ادامه دهید. احتمالا به موفقیت‌هایی می‌رسید که فراتر از تصورتان خواهد بود.


ترازو متولدین مهر : حالا که ماه به نشانه تان بازگشته است، شما از نظر عاطفی و احساسی دیگر رنجیده خاطر نیستید. شما وقتی دوست صمیمی و یا نامزدتان دست به کارهای احمقانه می‌زند، زیاد در مقابلش صبور نیستید، اما گفتن این حرف به آنها که باید بعضی چیزها را از پیش می‌دانستند از جانب شما کار زشتی است. شاید حتی به خاطر حفظ کردن دوستی و علاقه مجبور شوید عصبانیت خود را پنهان کنید، اما وقتی نمی‌توانید نظر خود را ابراز کنید باید بهایش را هم بپردازید. فراموش نکنید شما بدون اینکه از کسی خجالت بکشید می‌توانید فرد خوب و قابل اطمینانی باشید.

کژدم متولدین آبان : وقتی که شما برای سازماندهی کردن افکارتان روز سختی را می‌گذرانید، همه چیزهای دیگر نیز ظاهرا پیچیده تر از روزهای دیگر می‌نمایانند. اگرچه حقایق شفاف و واضح به نظر می‌رسند، امروز شما در حالیکه از دو طرف به سمت دو مسیر کاملا متضاد کشیده می‌شوید، با مشکلی حل نشدنی روبرو می‌شوید. شما بدون چشم پوشی کردن از یک راه نمی‌توانید دیگری را انتخاب کنید و اگر یکی از این دو را نادیده بگیرید پریشان و آشفته می‌شوید. پس اگر می‌توانید و امکانش برایتان هست تا موقعی که جواب ظاهر نشده صبر کنید.

کمان متولدین آذر : امروز عنوان کردن چیزهایی که در سرتان دارید شاید فکر خوبی باشد، اما به احتمال زیاد به اظهارات عاشقانه بی توجهی می‌کنید. متاسفانه نوشتن احساسات‌تان در ایمیل یا خواندن آنها در غالب یک ترانه تاثیر مطلوب را نخواهد گذاشت! حالا تاثیرات ثابت و دائمی‌می‌تاوند احساسات شما را از حالت طبیعی خود بیرون آورده و عوض کند. پس فکر نکنید که می‌دانید چه اتفاقاتی در شرف وقوع است. هوشیار باشید؛ چند روز صبرکرده و بعد احساسات قلبی خود را دوباره چک کنید.


بز متولدین دی : مثل اینکه شور و هیجان عاطفی در شما رو به کم شدن می‌رود. امروز شما بیشتر دوست دارید جایگاه بی طرفانه داشته و به نظریات افراد دیگر گوش فرا دهید. اما شاید هم عنوان کنید که نیازهای افراد دیگر را در لیست برنامه‌های خود گنجانده اید. و این مهربانی ها نداشتن تمرکز و بی توجهی را جبران نمی‌کند. پس در حالیکه بر روی چیزهایی که پیش رو دارید متمرکز می‌شوید، چشمانتان را نیز باز کنید.

دلو متولدین بهمن : امروز حتی اگر مجبور شوید کارهایی را انجام دهید که قبلا اصلا با آنها سر و کار نداشته اید، باز هم روز سختی نخواهید داشت. شما ایده سردرآوردن از هر چیز جدیدی دوست دارید و خوشبختانه استعداد ذاتی برای تعادل برقرار کردن بین ناشناخته‌ها و شناخته‌ها را دارا هستید. اما هنوز هم باید بیشتر تمرین کنید، وگرنه در اجرای عمل سست می‌شوید. تنبلی هم نکنید؛ تنبلی مثل دعوت کردن دردسر به خانه می‌ماند!


ماهی متولدین اسفند : شما خیلی خوب می‌توانید که به احساسات افراد دیگر توجه کنید، اما حالا وقتی که می‌فهیمد برای درک کردن احساسات افراد دیگر چه قدرتی باید داشته باشید دودل می‌شوید. منظور این نیست که شما به افراد دیگر بی اعتنای می‌کنید، بلکه از عنوان کردن احساسات خود که شامل نگرش‌های منفی هم می‌شوید اطمینان ندارید. پس کار کنید تا بر ترس‌هایتان غلبه کرده، عنوان کردن ضعف هایتان روابط صمیمانه شما را محکم تر می‌کند.


زندگی چیدن سیبی است باید چید و رفت / زندگی تکرار پاییز است باید دید و رفت

زندگی رودی است جاری که هرکه آمد شادمان / کوزه ای پر کرد و رفت . . .

پورتال بندری های خونگرم

يکشنبه 21/1/1390 - 7:45 - 0 تشکر 305944

یکشنبه 21 فروردین ماه 1390


بره متولدین فروردین : امروز باخود فکر میکنید که نمی توانید شخصی قوی ولایق باشید و توانایی حل مشکلات را ندارید. درست در زمانی که فکرش را نمی کنید ممکن است راه حل مسئله ای را بیابید اما قبل از انجام آن، مطمئن شوید که این راه حل به دردتان می خورد!
قلب خود را بگشایید و از تجربیات خود کمک بگیرید و اجازه دهید کمی زمان بگذرد و برای حل مشکل خیلی تلاش نکنید.
هوشمندانه ترین کاری که می توانید امروز انجام دهید این است که به صحبت ها و احساسات نزدیکان تان گوش داده و آنها را تصدیق نمایید.

گاو متولدین اردیبهشت : امروز یکی از دوستان نزدیک تان، ایرادات زیادی از شما می گیرد و ممکن است این حس به شما دست بدهد که بایکدیگر دعوا خواهید کرد! اما شما نباید اجازه بدهید که یک مسئله جزئی رشد کرده و به یک معضل تبدیل شود. از آغاز بحث های غیرضروری خودداری کنید. باید با خود تمرین کنید که در مواجهه با جر و بحث های بی فایده، کوتاه آمده و با گفتگو آنها را حل کنید.

دو پیکر متولدین خرداد : نکته مهمی که این روزها باید به آن توجه کنید این است که بتوانید روح و روان خود را به یک تعادل برسانید تا زندگی آرامی داشته باشید. این بدان معنی نیست که ارتباط تان را با دوستان و نزدیکان قطع کرده و تنها باشید بلکه فقط کافیست کمی افکار خود را متمرکز کرده و حواس پرت نباشید.
اگر در مسیری هستید و احساس خستگی می کنید و میدانید که باید به آن مسیر ادامه بدهید، بهتر است کمی صبر کرده و استراحت کنید تا باتری هایتان شارژ بشود و درمقابل چالش های پیش رو، انرژی لازم را داشته باشید.


خرچنگ متولدین تیر : با ورود ماه به نشانه شما، یک دوستی قدیمی به دیدار شما خواهد آمد، دوستی که ممکن است شما را به یاد احساسات جریحه دار شده تان بیندازد! با این اتفاقات ممکن است امروز برای استفاده از تجربیات گذشته تان به مشکل برخورد کنید درحالیکه برای جلوگیری از فرورفتگی بیشتر در احساسات تان به آن تجربیات نیاز دارید.
به یاد داشته باشید که می توانید سکوت کرده و به جهان درون خود سفر کنید و آرامش خود را بدست آورید.

شیر متولدین مرداد : امروز از دست کسی که دوستش دارید ناراحت خواهید شد. واکنش دادن به اتفاقی که برایتان رخ می دهد سخت است و از سوی دیگر شما نمیخواهید که طرف مقابل تان احساس کند که انسان ضعیفی هستید. با این وجود این ضعف و آسیب پذیری شما می تواند به یک شجاعت فوق العاده تبدیل شده و مشکلات پیش آمده را به هر نحوی برطرف کند.

خوشه متولدین شهریور : امروز پاسخگو بودن با فردی که با شما کار می کند می تواند موجب افزایش تجربیات شما بشود.احساس و افکاری در ذهن خود دارید و مایل هستید که آنها را با دوستان و همکاران تان در میان بگذارید اما به این نکته توجه داشته باشید که اگر عکس العمل مناسبی از طرف آنها مشاهده نکنید و انتظاری که دارید را برآورده نسازند، دچار یاس و افسردگی خواهید شد.
با این وجود نمی توان از سرانجام کاری مطمئن بود تا زمانیکه هنوز آن را انجام نداده اید، میتوان لبه پرتگاه راه رفت ولی هرگز به درون آن سقوط نکرد!


ترازو متولدین مهر : ممکن است امروز مایل باشید که کسی به شما توجه نکند و از چشم همه پنهان باشید، اما در مسیری که می روید ممکن است توجه همگان را به طور مستقیم به سوی خود جلب کنید.‌ این حس عجیبی که دارید به این دلیل است که که فکر میکنید وقتی در یک جمع قرار میگیرید یک فرد بی دست و پا هستید!
تعادل به یک موضوع و مشکلی که داشتید بازخواهد گشت. بهتر است به یک مکانی که احساس خوب و راحت بودن می کنید بروید.

کژدم متولدین آبان : شما قادر هستید که اهداف خود را به خوبی ببینید و فاصله خود تا آنها را به درستی بسنجید اما ممکن است به طور موقت راه رسیدن به آنها را گم کنید. متاسفانه هیچ راه مستقیم و راحتی وجود ندارد که شما را به آنجایی که می خواهید برساند اما خوشبختانه پافشاری شما می تواند به راحتی به کمک تان بیاید و مشکل را برطرف نماید. کمی صبر داشته باشید چراکه به احتمال زیاد راه رسیدن به موفقیت و خواسته هایتان به زودی مشخص میشود.

کمان متولدین آذر : هرچند که شما همیشه سعی می کنید که کارها و وظایف خود را در محل کار به خوبی انجام دهید اما امروز با خوب انجام دادن وظایف تان، ارضا نخواهید شد. می خواهید دست به خلاقیت بزنید و امیدوارید که با کارهایی که توانایی انجام شان را دارید، باعث تعجب و حیرت دیگران بشوید. با این وجود بهتر است کمی از این حس خود را کم کنید!
بهتر است از این شور و هیجانی آنی خود دست برداشته و به فکر حفظ بهره وری خود باشید. کنید. ممکن است دیگران بیشتر از شما مشتاق باشند که رهبری شان را بعهده بگیرید.


بز متولدین دی : ممکن است که امروز با پیام های نامشخص و ضد و نقیض مواجه شوید، یعنی فردی به شما حرفی بزند اما برخلاف آن عمل کند! خوشبختانه شما با مهر و محبتی که دارید می توانید این مشکل را نیز برطرف نمایید. اجازه ندهید که شک و تردید به زندگی تان راه پیدا کند. تمرکز خود را برروی نکات مثبت قرار داده و انگیزه خود را برای رسیدن به هرآنچه که میخواهید افزایش دهید.

دلو متولدین بهمن : امروز نسبت به آنچه که دوستان نزدیک تان می خواهند و نیاز دارند حساس هستید و به آنها توجه می کنید، همین امر باعث می شود که کارهایی را برای آنها انجام بدهید قبل از اینکه درخواستی از شما بکنند! متاسفانه شما از دست کسانی که شما را همراهی نکنند ناراحت شده و حس تنفر را تجربه خواهید کرد.
اگر حرف و احساسی دارید بجای نگه داشتن آن در سینه تان، بهتر است با شخصی که قبلا با او درد و دل کرده و شما را به خوبی راهنمایی کرده است،‌ صحبت کنید و آرام شوید.


ماهی متولدین اسفند : امروز بخاطر حضور ماه، احساس سرزندگی بیشتری خواهید کرد و احساسات تان تقویت خواهند شد. اگر به فکر بهبود یک رابطه یا هر چیز دیگری هستید، امروز توانایی انجام آن را به بهترین شکل ممکن دارید اما فقط مرزهای جدیدی را مشخص نمایید که بعدا دچار مشکل نشوید.


زندگی چیدن سیبی است باید چید و رفت / زندگی تکرار پاییز است باید دید و رفت

زندگی رودی است جاری که هرکه آمد شادمان / کوزه ای پر کرد و رفت . . .

پورتال بندری های خونگرم

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی