ارتباطات و فن آوری اطلاعات (بازدید: 606)
يکشنبه 22/12/1389 - 19:14 -0 تشکر 298227
ایرانیان تا سال 95 امضای دیجیتال خواهند داشت

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، درباره کاهش قیمت پنهای باند اینترنت گفت: این موضوع را در مجمع شرکت زیرساخت و هم در کمیسیون تنظیم مصوب کردیم، اما باید روال اداری آن طی شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از واحد مرکزی خبر، رضا تقی پور در حاشیه مراسم افتتاح دفتر ثبت نام امضای الکترونیکی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در جمع خبرنگاران افزود: این فرایند کمی طولانی شده است و ما نهایت سعی خود را می کنیم که هر چه زودتر این اتفاق بیفتد.وزیر ارتباطات با بیان اینکه یک طرف موضوع آمادگی شرکت های ارائه دهنده این خدمات است، گفت: مذاکرات مفصلی با این شرکت ها شده است و چون این فرایند دو طرف دارد، امیدواریم این توافق زودتر حاصل شود.تقی پور درباره اینکه ایرانیان تا سال 95 امضای دیجیتال خواهند داشت، افزود: در انتهای برنامه پنجم کسانی که درخواست امضای دیجیتال کنند، این امضا را خواهند داشت.
وی گفت: به علت اینکه قرار است تا سال 95 همه، کارت هوشمند ملی داشته باشند یکی از اطلاعات ذخیره شده در آن، امضای دیجیتال است.تقی پور افزود: هر کسی که تا پایان برنامه پنجم درخواست کند، این امضا را خواهد داشت و این امضا از طریق کارت هوشمند ملی قابل اعمال خواهد بود.وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، درباره نمره دادن به عملکرد خود در سال 89 گفت: در زمان تحصیل، نمراتم خوب بود.وی با بیان اینکه نمره را باید به عمل داد نه به حرف افزود : بنای ما این است که جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات را از سال 90 در هفته ارتباطات برگزار کنیم که یکی از مشخصه های اصلی این جشنواره، ارزیابی همکاران در این حوزه است، تا مردم به قضاوت بنشینند.

تا رفتم اومد ...

 َََََََََََََََََِِِِِِِِِِِِِِِِِ

َََََََََََََََََِِِِِِِِِِِِِِِِِ

َََََََََََََََََِِِِِِِِِِِِِِِِِ

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی