انجمن ها > انجمن اجتماعي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
اجتماعي (بازدید: 410)
جمعه 20/12/1389 - 21:53 -0 تشکر 297180
بی بندوباری با شعار اسلامی

فیلمبرداری از دختران در یک مرکز زیبایی در تهران

مدیر یک مرکز جراحی زیبایی پیشرفته در شمال‌غرب تهران که در آن مرکز خود را مهندس می‌نامد و ادعای خلاف واقع وابستگی به یک نهاد نظامی! را نیز دارد، با سوء استفاده از جایگاه خود اقدام به کار گذاشتن دوربین در اتاق‌های مختلف و بخش‌های گوناگون کلینیک کرده و حتی در اتاق عمل نیز به‌صورت غیرقانونی اقدام به کار گذاشتن دوربین کرده است.


به گزارش رجانیوز، این فرد که دارای روابط مشکوکی با کادر اداری مرکز است و با خرید بخش عمده‌ای از این مرکز صاحب بلامنازع آنجا شده است، اقدام به فیلمبرداری از زنان و دختران که مراجعین این بخش زیبایی هستند، می کند.


او که با مخالفت چندین تن از کادر اداری بیمارستان برای این اقدام غیرقانونی خود مواجه شده، برای توجیه عملش یک استدلال شرعی! از خود جعل کرده که "من هم پس از دیدن این فیلم‌های گرفته شده از مراجعین مانند دکترها و پرستاران و کادر درمان کلینیک نسبت به مراجعین محرم! می‌شوم."


او با استفاده از برخی شعائر اسلامی در یک نگاه و با بهره گیری از مواردی مانند پوشیدن کروات برای کادر حراستی‌اش به‌عنوان نماد پیشرفت، خواهان جذب مراجعین از اقشار مختلف به مرکز خود است.


فیلمبرداری از بدن‌های عریان بیماران در اتاق عمل و همچنین استفاده ابزاری از شعائر مذهبی در کنار بی‌بندوباری اخلاقی نمونه‌های متناقضی از سیاست‌های این فرد برای اداره این مرکز زیبایی و درمانی است که متأسفانه این فرد جوایزی نیز از شهرداری به‌عنوان داشتن مدیریت اخلاق در کنار اجرای مناسب مدیریت بحران نیز از آن خود کرده است.

دوشنبه 23/12/1389 - 10:8 - 0 تشکر 298419

چی عرض کنم این خوبشه

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی