• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
وبلاگ نویسان (بازدید: 1246)
دوشنبه 16/12/1389 - 15:57 -0 تشکر 295042
آیا شبکه های اجتماعی ما رو از وبلاگ بی نیاز خواهند کرد؟

 

با سلام به همه دوستان خصوصا جناب ام آفلاین که همچون شمعی، این محفل وبلاگی رو گرم نگه داشتند

 

یک سوال این روزا جدی شده که آیا شبکه های اجتماعی ما رو از وبلاگ بی نیاز خواهند کرد؟ یا نه؟

هر چند شبکه های اجتماعی دارند بنوعی  سر و کار کاربر رو به پست الکترونیک کم میکنند این سوال هست که آیا این موضوع در مورد وبلاگ ها هم پیش خواهد آمد؟

 

  نظر شما چیه؟

جمعه 20/12/1389 - 9:9 - 0 تشکر 296916

به عقیده ی من "وبلاگ نویسی" بزرگ ترین پدیده ی تاریخ دنیای رایانه است .
امروزه شاهد هستیم كه روز به روز بر اعتبار و ارزش وبلاگ ها
افزوده می شود .
پس مسلما هیچ چیزی جای وبلاگ را نخواهد گرفت .

شنبه 21/12/1389 - 16:48 - 0 تشکر 297687

بله.
الآن دیگه وبلاگ نویسی از قبل هم بیشتر شده و فکر نکنم چیزی بتونه جای وبلاگ رو بگیره.

يکشنبه 22/12/1389 - 19:44 - 0 تشکر 298244

به نام خدا - سلام .
با این که کلی فروم زدن و سایت های شبکه های اجتماعی ایجاد شدن اما وبلاگ یه چیز دیگست .
هنوز وبلاگ نویسان حرفه ای وبلاگ را ترجیع می دن .
شبکه های اجتماعی برای بیان نظرات کوتاه و بحثه و این یکی از بخش های فعالیت وبلاگ نویسان است .
در ضمن اعتبار وبلاگ خیلی با لاتر از این شبکه هاست و روز به روزم با کشیده شدن افراد فریخته به سمت وبلاگ نویسی این اعتبار بالا می رود .

 برای امام زمان صلوات فرستادی ؟      

خدایا شکرت که هر چه دادی بهترین بود . 


 

دوشنبه 23/12/1389 - 12:1 - 0 تشکر 298455

بنام باری تعالی
با تشکر از همه دوستانی که در این بحث مشارکت کردند
خوشحالم که وبلاگ نویسی اینهمه طرفدار پر پا قرص داره، واقعا هم روز بروز ارزش وبلاگ نویسی بیشتر از پیش مشخص میشه
و میشه گفت سال 90 سال شکوفایی وبلاگستان فارسی به مدد شبکه های اجتماعی ایرانی است
هر چند که من این روز ها بخاطر گرفتاری با تبیان ارتباط ندارم اما مثلی که پیگیر دو شبکه اجتماعی برای سال 90 اند که در هر دو امکانات خاصی برای تعامل وبلاگ نویسا در نظر گرفتن و اینها نوید رونق وبلاگ نویسی رو میده

پنج شنبه 18/1/1390 - 16:5 - 0 تشکر 305106

از دوستان عزیز میخوام تو این بحث مشارکت کنند
بلاخره بحث " وبلاگ نویسی در شبکه های اجتماعی" یا "وبلاگ نویسی در کنار شبکه های اجتماعی" میتونه بحث مهمی باشه؟

جمعه 19/1/1390 - 22:30 - 0 تشکر 305527

بله منم وافقم چون وقتی یه کلمه ای راسرچ مکنی وبلاگ هارا سرچ می کند

چهارشنبه 31/1/1390 - 1:9 - 0 تشکر 309680

بستگی به نفوذ شبکه اجتماعی و کاربران آن دارد البته از این جهت که در وبلاگ شخص به تنهایی مدیریت فضا را به عهده دارد و در اعمال سلیقه خود و به کار بستن توانمندی های خود آزادانه عمل می کند و مخاطبان وبلاگ فقط متعلق به یک شخص هستند شاید از این جهت وبلاگ بسیار جذاب تر از شبکه اجتماعی باشد اما اگر از جهت و با دید مخاطب بنگریم شاید مخاطب حضور در شبکه اجتماعی را بیش از حضور در وبلاگ بپسندد.

هنگامي که مقدمات نعمتها به شما مي رسد دنباله آن را به واسطه کمي شکر گزاري از خود دور نسازيد .
پنج شنبه 1/2/1390 - 17:7 - 0 تشکر 310306

مدیر سرویس‌دهنده بلاگ‌اسکای با بیان اینکه در کشور ما از شبکه‌های اجتماعی و وبلا‌گ‌نویسی در کنار هم استقبال مناسبی صورت گرفته است، افزود: با وجود گسترش شبکه‌های اجتماعی، هم‌چنان وبلاگ‌نویسی روبه رشد است.

مسعود چنگیزی با تاکید بر اینکه توسعه‌ی شبکه‌های اجتماعی در مجموع باعث کناررفتن یکدفعه و در حاشیه‌ قرار ‌گرفتن وبلاگ‌ها نمی‌شود، هرچند که با آمدن امکانات جدید در هر زمینه‌ای امکانات قدیمی‌تر در حاشیه‌ قرار می‌گیرند، ولی در مجموع وبلاگ‌ نویسی به کار خود ادامه می‌دهد، البته ممکن است در دراز‌مدت در حاشیه قرار‌ گرفتن وبلاگ‌نویسی شکل بگیرد.

وی با بیان اینکه وبلاگ‌ها و شبکه‌های اجتماعی دو ابزار مجزا برای استفاده‌ی کاربران هستند، گفت: هیچ‌گاه با روی کارآمدن یک ابزار به‌طور کامل ابزارهای دیگر به کنار نمی‌روند و هرکدام استفاده خود را دارند.

چنگیزی شبکه‌های اجتماعی را حالت تکمیل‌شده وبلاگ‌ها دانست و افزود: وبلاگ‌ها در دل شبکه‌های اجتماعی نیز حضور دارند، البته وبلاگ‌نویسی شکل تخصصی دارند و فضایی متفاوت‌تر دارند.

به گزارش «وبلاگ نیوز»، مدیر سرویس بلاگ‌اسکای در گفت‌وگو با ایسنا، در بخش دیگری از سخنان خود درباره‌ی ادبیات وبلاگ‌نویسی نیز اظهار کرد: عامیانه نوشتن به‌عنوان ادبیات جا افتاده برای وبلاگ نویسی تنها مختص به وبلاگ‌ها نیست و از گذشته از طریق چت‌روم‌ها این ادبیات وارد شده بود که البته این نوع ادبیات به دلیل جو صحیحی موجود در وبلاگ‌نویسی بوده و مشکلی ایجاد نمی‌کند.

وی فضای اینترنتی را در شبکه‌های اجتماعی و وبلاگ‌ها فضای دوسویه دانست و ادامه داد: با استفاده از این ادبیات کاربرها به‌شکل ساده‌تری با نویسنده وبلاگ ارتباط برقرار می‌کنند به همین دلیل وبلاگ‌نویس‌ها از طریق این ادبیات به‌جذب مخاطب می‌پردازند. ضمن این‌که این‌گونه ادبیات هیچ ضرری به ادبیات کتابی کشورمان وارد نمی‌کند.

جمعه 23/2/1390 - 20:45 - 0 تشکر 317458

شبکه اجتماعی بهتره

___________________________________________________________________________________________________
یا امام حـــــــــــــین
مهدی جــــــــــــــان بیا
يکشنبه 29/3/1390 - 20:25 - 0 تشکر 333694

moffline گفته است :
[quote=moffline;333036;310306] مدير سرويس‌دهنده بلاگ‌اسکاي با بيان اينکه در کشور ما از شبکه‌هاي اجتماعي و وبلا‌گ‌نويسي در کنار هم استقبال مناسبي صورت گرفته است، افزود: با وجود گسترش شبکه‌هاي اجتماعي، هم‌چنان وبلاگ‌نويسي روبه رشد است. مسعود چنگيزي با تاکيد بر اينکه توسعه‌ي شبکه‌هاي اجتماعي در مجموع باعث کناررفتن يکدفعه و در حاشيه‌ قرار ‌گرفتن وبلاگ‌ها نمي‌شود، هرچند که با آمدن امکانات جديد در هر زمينه‌اي امکانات قديمي‌تر در حاشيه‌ قرار مي‌گيرند، ولي در مجموع وبلاگ‌ نويسي به کار خود ادامه مي‌دهد، البته ممکن است در دراز‌مدت در حاشيه قرار‌ گرفتن وبلاگ‌نويسي شکل بگيرد. وي با بيان اينکه وبلاگ‌ها و شبکه‌هاي اجتماعي دو ابزار مجزا براي استفاده‌ي کاربران هستند، گفت: هيچ‌گاه با روي کارآمدن يک ابزار به‌طور کامل ابزارهاي ديگر به کنار نمي‌روند و هرکدام استفاده خود را دارند. چنگيزي شبکه‌هاي اجتماعي را حالت تکميل‌شده وبلاگ‌ها دانست و افزود: وبلاگ‌ها در دل شبکه‌هاي اجتماعي نيز حضور دارند، البته وبلاگ‌نويسي شکل تخصصي دارند و فضايي متفاوت‌تر دارند. به گزارش «وبلاگ نيوز»، مدير سرويس بلاگ‌اسکاي در گفت‌وگو با ايسنا، در بخش ديگري از سخنان خود درباره‌ي ادبيات وبلاگ‌نويسي نيز اظهار کرد: عاميانه نوشتن به‌عنوان ادبيات جا افتاده براي وبلاگ نويسي تنها مختص به وبلاگ‌ها نيست و از گذشته از طريق چت‌روم‌ها اين ادبيات وارد شده بود که البته اين نوع ادبيات به دليل جو صحيحي موجود در وبلاگ‌نويسي بوده و مشکلي ايجاد نمي‌کند. وي فضاي اينترنتي را در شبکه‌هاي اجتماعي و وبلاگ‌ها فضاي دوسويه دانست و ادامه داد: با استفاده از اين ادبيات کاربرها به‌شکل ساده‌تري با نويسنده وبلاگ ارتباط برقرار مي‌کنند به همين دليل وبلاگ‌نويس‌ها از طريق اين ادبيات به‌جذب مخاطب مي‌پردازند. ضمن اين‌که اين‌گونه ادبيات هيچ ضرري به ادبيات کتابي کشورمان وارد نمي‌کند.  
شبکه اجتماعي خوبه اما جاي وبلاگ رو نميتونه بگيره، هر چي با شبکه هاي اجتماعي کار ميکنم بيشتر قدر وبلاگو رو ميدونم

برو به انجمن
فعالترین ها در هفته گذشته
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی