انجمن ها > انجمن معارف > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
معارف (بازدید: 283)
دوشنبه 9/12/1389 - 19:25 -0 تشکر 291978
نردبانی تا خدا

امام علی (ع) میفرمایند: در مقابل حرام، شکیبایی خود را از دست نده و در مقابل حلال از شکر گذاری غافل نشو. بهترین همنشین شما، خوش اخلاقی است وسرآغاز دفترتان، همان خوش اخلاقی است، هیچ بی نیازی مانند عقل نیست وهیچ فقیری بدتر از جهل... اگر میخواهی حادثه ناگواری را شاهد نباشی، خودت را از چهار چیز باز دار، شتاب، لجبازی، خود بزرگ بینی وسستی... در امور بیهوده موشکافی نکن، کج دل نباش، ناسازگاری را کنار بگذار، ستیزه جو نباش... برکت در مال کسی است که زکات بپردازد، پس زکات خود را بپرداز، مومنان را یاری ده وبا خویشاوندان خود ارتباط برقرار کن...اگر کسی دست نیاز به سوی تو دراز کرد، محرومش نساز، هر چند به نیم حبه انگور یا خرما باشد... صدقه را فراموش نکن...

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی