فرهنگ پایداری (بازدید: 398)
پنج شنبه 5/12/1389 - 21:7 -0 تشکر 289995
انقلاب‌های منطقه حامل اهداف بلند اسلامی است

به گزارش فارس، «عصام العریان» عضو دفتر ارشاد اخوان المسلمون مصر و از رهبران ارشد این جماعت، در گفت‌وگو با شبکه العالم اعلام کرد: ممکن نیست که دین از ملتهای عربی و اسلامی محو شود؛ ملت مصر هزاران سال است که به خداوند و روز آخرت ایمان دارد و کشور مصر در دوره‌های مختلف با مجاهدت در مقابل همه اسلام ستیزی‌ها مقابله کرد.

من مفتخرم که در به رویم وا شد     ماتم کده ی غمت مرا مأوا شد

من مفتخرم نامه عمر سیهم        با اشک غمِ تو شسته و امضا شد

اینجا و میان قبرو محشر گویم     من مفتخرم که مادرم زهرا(س)شد

  http://www.ahlebasyrat.blogfa.com

پنج شنبه 5/12/1389 - 21:7 - 0 تشکر 289996

عصام العریان گفت: بیداری اخیر ملت‌های منطقه با رهایی از دو خطر بزرگ جلوه‌گر شد، یکی از آنها متهم کردن مسلمانان به خشونت و تروریسم است، اتهامی که از سوی غرب و صهیونیسم هدایت می‌شود.

وی افزود: خطر دیگر هم تلاش برای ایجاد اختلاف بین مسلمانان و مشغول کردن امت اسلامی به این اختلافات است.

این رهبر اخوان المسلمون تاکید کرد: انقلابهای بزرگ تونس، مصر، لیبی و بحرین حامل اهداف بلند اسلامی است، به صورتی که این انقلابها بر احیای ارزشهای اصیل شریعت اسلامی استوار است؛ ارزشهایی مانند آزادی، عدالت، برابری، انسانیت، و احترام به قانون؛ ارزشهایی که تلاش می شد تا از جوامع اسلامی حذف شود.

عصام العریان با هشدار درباره برخی تلاشها برای دور زدن انقلاب ملتها، به سفرهای اخیر برخی هیاتهای غربی به قاهره و دیدار با دولت انتقالی اشاره کرد و گفت: این هیاتها در دیداربا این دولت که ادامه رژیم سرنگون شده مبارک است، برخلاف ادعاهای غرب مبنی بر حمایت از ارزشهای دموکراتیک، به این دولت درباره توسعه اسلام هشدار دادند.

وی افزود: انقلاب مصر مستمر است و تا سرنگونی همه بقایای رژیم مبارک و ایجاد اصولی برای نظامی جدید ادامه خواهد داشت.

عصام العریان با اشاره به هشدارهای غرب درباره قدرت گرفتن اسلامگرایان، خاطرنشان کرد: غرب نگران است که اسلام گسترش یابد و بعنوان الگویی برای دموکراسی واقعی تبدیل شود، و درنتیجه آن دروغ بودن همه ادعاها و اتهامات واهی غرب ضد اسلام، فاش شود.

عصام العریان اظهار داشت: رهبران عرب مانند مبارک، قذافی، بن علی و دیگران، غرب را از اسلامگرایانی مانند اخوان المسلمون ترسانده اند، تا بتوانند بر ملتهایی که به دین اسلام و قرآن علاقه مند هستند سلطه یابند.

این رهبر اخوان المسلمین مصر تاکید کرد: مصر پس از انقلاب کشوری جدید و مستقل است، که پیرو هیچ قدرتی نیست و توصیه ها و دیکته‌های کسی را نپذیرفته، و از دشمن صهیونیستی حمایت نمی‌کند و به دنبال آن است که به نقش تاریخی خود در حمایت از امت عربی و اسلامی عمل کند

من مفتخرم که در به رویم وا شد     ماتم کده ی غمت مرا مأوا شد

من مفتخرم نامه عمر سیهم        با اشک غمِ تو شسته و امضا شد

اینجا و میان قبرو محشر گویم     من مفتخرم که مادرم زهرا(س)شد

  http://www.ahlebasyrat.blogfa.com

جمعه 16/2/1390 - 18:50 - 0 تشکر 315470

با نام خدا و سلام
خوشبختانه انقلاب مصر به اهداف خودش نزذیک شده و به برخی از اونا دست یافته انشاءالله انقلاب مردم مظلوم بحرین و یمن و بقیه کشوراهای عربی هم به نتیجه برسه.

«اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم» 

رواق منظر چشم من آشیانه توست         کرم نما و فرود آ که خانه خانه توست

انجمن تعلیم و تربیتیها 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی