انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 367)
چهارشنبه 4/12/1389 - 21:37 -0 تشکر 289445
آقازاده‌ها در اروپا به دنبال عیش و نوش هستند

رئیس مركز بررسی‌های دكترینال گفت: نتیجه اشتباهات سران فتنه، ریزش حداكثری حمایت مردم از آنها بود كه امروز از صف آنها جدا شده‌اند و در بین بسیاری از طرفداران قبلی خود جایگاهی ندارند.
به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، حسن عباسی در جمع اعضای جامعه اسلامی دانشجویان گیلان اظهار داشت: نبردهای پیش‌بینی شده در غرب برای سال 2012 آرماگدونی است و ربطی به مسئله آخرالزمانی ندارد.

وی با بیان اینكه حضرت مهدی(عج) خواهد آمد، بیان درستی نیست و یك فرضیه حجتیه‌ است، افزود: حضرت مهدی (عج) در بین ماست و روزی برای همه ما مشخص می‌شود كه حضرت چه كسی است.

رئیس مركز بررسی‌های دكترینال امنیت بدون مرز اظهار داشت: مردم باید خود را آماده حكومت مهدی(عج) كنند و این آمادگی با توجه به آیات شریفه قرآن كریم در تغییر در رفتار است.

وی گفت: شش میلیارد و 800 میلیون نفر در جهان زندگی می‌كنند و این همان قوم اشاره شده در قرآن برای تغییر در خودشان است.

عباسی افزود: یك بار امام روح‌الله (ره) با پرورش چهار هزار جوان طلبه به طرف حضرت رفتند و انقلاب اسلامی با شكوه و عظمت به پیروزی رسید.

وی با بیان اینكه مراجع و علما زعامت حضرت مهدی (عج) را داشتند، تصریح كرد: امام خمینی (ره) شصتمین و مقام معظم رهبری شصت و یكمین زعیم حضرت مهدی (عج) هستند.

رئیس مركز بررسی‌های دكترینال خاطرنشان كرد: 32 سال انقلاب اسلامی در ایران حاكم و تاثیرات آن در جهان كم نظیر بوده و این انقلاب به دنیا صادر شده است.

چهارشنبه 4/12/1389 - 21:39 - 0 تشکر 289447

وی با اشاره به دوران 20 ساله زعامت مقام معظم رهبری گفت: در بررسی این دو دهه، شاهد حركت‌های شگفت‌انگیز و پیشرف‌های چشمگیری در حوزه علوم و فناوری در شاخه‌های پزشكی، فناوری‌های هسته‌ای و قضایی شده‌ایم و امروزه می‌توانیم ادعا كنیم كه از پیشرفته‌ترین كشورها در حوزه علوم راهبردی محسوب می‌شویم.

*اقدام فتنه گران ملی نیست

عباسی با اشاره به فتنه 25 بهمن و اقدام‌های گذشته فتنه‌گران اظهار داشت: اقدام فتنه‌گران ملی نیست و حركت ضد انقلابی است.

وی گفت: در حالی كه تمام ملت‌ها به طرف الله و اكبر می‌روند فتنه‌گران قیومیت و سیطره آمریكا را پذیرفته‌اند كه قابل تٱمل است.

رئیس مركز بررسی‌های دكترینال امنیت بدون مرز افزود: وقتی فتنه‌گران شعار «نه غزه و نه لبنان» سر دادند چگونه می‌توان باور كرد كه آنها در 25 بهمن برای ملت مصر به عرصه آمدند.

وی هدف غرب از حمایت اقدام فتنه‌گران در 25 بهمن و دفاع كلینتون و اوباما در به شهادت رساندن دانشجوی ایرانی را تغییر نوع نگرش‌های ملت‌های قیام كننده دانست و اظهار داشت: غرب می‌خواست به ملت‌ها بگوید انقلاب اسلامی معقول و منطقی نیست و در این مسیر با خفت و خواری ناكام ماند.

*كاندیداتوری مشایی برای رئیس جمهوری مسئله درجه چهارم است

وی در ادامه سخنانش در پاسخ به سؤال دانشجویی كه از وی پرسید آیا مشایی برای دوره ریاست جمهوری آینده كاندیدا می‌شود یا خیر، گفت: این مسئله كاندیداتوری مشایی برای ریاست جمهوری شایعه است.

وی، كاندیداتوری مشایی برای رئیس جمهوری را مسئله درجه سوم و چهارم دانست و اظهار داشت: ما باید فكرمان را برای مسائل درجه اول و دوم مشغول كنیم.

چهارشنبه 4/12/1389 - 21:40 - 0 تشکر 289449


*آقازاده‌ها در اروپا به دنبال عیش و نوش هستند

رئیس مركز بررسی‌های دكترینال امنیت بدون مرز، در باره موضع‌گیری‌های اخیر حسن روحانی و ناطق نوری گفت: مصاحبه‌ها خیلی شفاف نبود و دوستان باید صریح‌تر قضایا را محكوم كنند و صرف محكوم كردن نیز كفایت نمی‌كند و باید از موضع خود برگردند و از برخی افراد و قضایا اعلام برائت كرده و صراحتاً موضع خودشان را روشن كنند.

وی با اشاره به اینكه عده‌ای از خواص 20 ماه سكوت كردند، افزود: آنها هنوز نیز با جدیت سكوت خود را نشكسته‌اند و بسیاری هم از همان روزهای نخست می‌گفتند كه رأی ما كجا رفته است.

عباسی اضافه كرد: وقتی مردم می‌بینند كسی كه درون نظام قرار دارد چنین موضعی از خود نشان می‌دهد، واكنش نشان می‌دهند.

وی افزود: آقازاده‌هایی كه پس از انتخابات سكوت كردند یا حرف‌هایی زدند و در اروپا به عیش و نوش مشغول هستند، فرزندان ملت را با فریب به قیام تحریك كردند و البته ناكام ماندند.

*راهبرد نظام در مواجهه با فتنه‌گران مناسب است

رئیس مركز بررسی‌های دكترینال با اشاره به برخورد با سران فتنه تصریح كرد: امام راحل در مواجهه با بنی‌صدر مردم را از بنی‌صدر جدا كرد و بنی‌صدر را از ملت نگرفت.

وی گفت: راهبرد نظام این است كه مردم از سران فتنه جدا شوند كه شده‌اند و بسیاری از افراد كه در مراحل اولیه جزو طرفداران این عده بودند فتنه‌گران را از خود جدا كردند و نسبت به آنها بی‌توجه شدند.

عباسی با بیان اینكه سران فتنه اشتباهات بسیاری داشته‌اند، افزود: نتیجه اشتباهات سران فتنه، ریزش حداكثری حمایت مردم از آنها بود و مردم امروز از صف سران فتنه جدا شده‌اند و آنها در بین بسیاری از طرفداران قبلی خود جایگاهی ندارند.

پنج شنبه 5/12/1389 - 1:13 - 0 تشکر 289535

امیرالمؤمنین علیه السلام درباره او فرمودند:
مَا زَالَ الزُّبَیْرُ رَجُلًا مِنَّا أَهْلَ الْبَیْتِ حَتَّى نَشَأَ ابْنُهُ الْمَشْئُومُ عَبْدُ اللَّهِ.
یعنی زبیر همواره مردى از ما اهل بیت بود تا آنكه پسر نافرخنده‏اش عبد الله به جوانى رسید.

مرگا به من که با پر طاووس عالمي

يک موي گربه ي وطنم را عوض کنم

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی