سينما و تلویزیون (بازدید: 448)
چهارشنبه 4/12/1389 - 15:51 -0 تشکر 289249
فیلم های آخر هفته

فیلم سینمایی " افسانه فوشان" به کارگردانی هرمن یان درسال 2010 کشورهای چین و هنگ کنگ ، پنجشنبه 5 اسفند ساعت 22 ازشبکه یک سیما پخش می شود.
دراین فیلم با بازی دنیس تو و یو هانگ تو می بینیم : " ایپ مان" و برادرش" تین چی" از کودکی به مدرسه هنرهای رزمی فوشان رفته وبه تعلیم و آموزش هنرهای رزمی می پردازند. سالها می گذرد و " ایپ مان" که به سن جوانی رسیده برای ادامه تحصیل ، فوشان را ترک می کند. " تین چی" که بزرگتراز" ایپ مان " است در فوشان زندگی کرده و درآنجا به تجارت با ژاپنی ها می پردازد و صاحب قدرت و ثروت زیادی می شود.

******************************


فیلم تلویزیونی " مهر و خون "به کارگردانی حسین سحرخیز وتهیه کنندگی فریدون بهمنی جمعه 6 اسفند ماه ساعت 16ازشبکه یک سیما پخش می شود.
درخلاصه داستان فیلم با بازی آزیتا حاجیان و محمد صادقی می بینیم : ناصرفرهودی قاضی دادگستری درپی محاکمه شخصی به نام بهروزخزاعی ، یکی ازقاچاقچیان بزرگ و به زندان انداختنی وی ،ازطرف ایادی فردی بنام خزاعی مورد سوء قصد قرار گرفته و دچار نقص عضو می شود و مجبوربه بازنشستگی زود هنگام می گردد .
ازدیگرعوامل فیلم می توان به تدوین : روح اله انصاری ، موسیقی : رضا خسروی ، تصویربرداری : فریبرزسیگارودی و صدابردار: جعفرعلیان نصب و... نام برد.

******************************


شـبـکـه دو


فیلم سینمایی " خرس های مهربان " جمعه 6 اسفند ماه ساعت 30/18ازشبکـه دو سیما پخش می شـود.
درخلاصه داستان فیلم آمده : خرس های مهربون می خواهند برای سایرخرس ها یک پارک شادی درست کنند. آنها درتلاشند که در روز موعود این پارک را افتتاح کنند. اما خرسی که کوچک و بد اخلاق است می خواهد مانعی درکار آنها ایجاد کند. او دستگاهی اختراع کرده که به کمک آن می خواهد نشان خرس ها را از آنها بگیرد.
فیلم سینمایی " خرس های مهربان" محصول آمریکا به کارگردانی دیویس دوی و تهیه کنندگی رابرت ویندروپ درسال 2007 ساخته شده است .

******************************


فیلم سینمایی " اعجوبه های کونگ فو" به کارگردانی استفان چو وتهیه کنندگی استفان چو و پوچو چوی جمعه 6 اسفند ماه ساعت 23 ازشبکـه دو سیما روی آنتن می رود.
داستان فیلم سینمایی " اعجوبه های کونگ فو" درمورد سینگ است که به همراه دوست خود وارد محله ای می شوند وبرای اصلاح مو به یک آرایشگاه می روند. بعد ازاصلاح مو، آنها حاضر به پرداخت پول به آرایشگرنیستند که اهالی محل با آنها برخورد می کنند.
فیلم سینمایی " اعجوبه های کونگ فو " با بازی استفان چو و واایون محصول سال 2004 کشورهای چین و هنگ کنگ می باشد .

******************************


شـبـکـه ســه


صبح روزپنجشنبه 5 اسفند ماه ساعت 10:30 فیلم سینمایی " بوران" به کارگردانی دومینیک سنا ازشبکه سه سیما پخش می شود .
درخلاصه داستان فیلم خواهید دید : کاری استکو ، بازرس جنایی برای بررسی اولین قتل به قطب جنوب می رود.درحین بررسی که برای آن فقط سه روزفرصت دارد ، قبل از زمستان و شب شش ماهه قطب ، مورد سوء قصد قرارمی گیرد و در طوفان قطب دو انگشت دستش را نیز ازدست می دهد.
کیت سلتیک سی ال، گابریل مچ و تام اسکریت درفیلم سینمایی " بوران" محصول مشترک کشورهای آمریکا، کانادا و فرانسه به ایفای نقش پرداختند.

******************************


فیلم سینمایی "تعقیب 3000 "به کارگردانی گرگوری جی لینزی محصول سال 2010 آمریکا ، پنجشنبه 5 اسفند ماه ساعت 20 ازشبکه سه سیما پخش می شود.
داستـــان فیلم سینمایی " تعقیب 3000 " ، خاطرات کودکی دو برادر به نام های "راجر" و " میکی" است که به تیم بیسبال شهرشان علاقه بسیاردارند و تمام بازی های بازیکن معروف آن را ازنزدیک دنبال می کنند. ماجرا زمانی آغازمی شود که بیماری "راجر" شدت گرفته و مادرشان تصمیم می گیرد به شهربسیار دوری نقل مکان کند. " راجر" و " میکی " نمی توانند خود را با شرایط و شهر جدید تطبیق دهند .
رای لیوتا ، روی کولکین و تانیا راموند درفیلم سینمایی " تعقیب 3000 " به ایفای نقش پرداختند .

******************************


فیلم سینمایی " تیرانداز" به کارگردانی آنتونی فوکوا 30 دقیقه بامداد جمعه 6 اسفند ماه ازشبکـه سه سیما پخش می شــود .
درخلاصه داستان فیلم آمده : یک تیراندازقدیمی که به اجباربازنشسته شده است. بار دیگراستخدام می شود تا احتمال ترور رئیس جمهور را درسه شهرمختلف بررسی کند که ظاهراً برای حفاظت از رئیس جمهوراست ، ولی درنهایت به رئیس جمهورسوء قصد می شود و وی تحت تعقیب قرارمی گیرد ، ولی فرارمی کند .
مارک والبرگ ، مایکل نپا و دنی گلووردرفیلم سینمایی " تیرانداز" محصول سال 2007 آمریکا بازی کرده اند.

******************************


فیلم سینمایی " سنگین وزن ها "محصول سال 2006 آلمان ، جمعه 6 اسفند ماه ساعت 30/10 از شبکه سه سیما پخش می شود.
درخلاصه داستان فیلم به کارگردانی فیلیپ روت می بینیم : سنگین وزن ها یک فیلم طنز – ورزشی است که بیشترماجراهای این فیلم دریک دهکده کوهستانی آلمان اتفاق می افتد.همه جوانان این دهکده عاشق ورزش "لوژسواری" یا " بوب سواری" هستند و هرساله مسابقات محلی برگزارمی کنند، اما ازمیان این جوانان تنها قهرمان همیشگی پسری به نام "دورفلر" است. دورفلرقهرمانی بین المللی است که همه چشم ها به او دوخته شده است.


******************************


فیلم سینمایی " جزیره" به کارگردانی مایکل بی جمعه 6 اسفند ماه ساعت 14:15 ازشبکـه سه روی آنتن می رود .
درخلاصه داستان فیلم آمده : درسال 2019 مردی به نام لینکلن اکوشش ساکن محله یی دریایی ومرموز است که به شدت محافظت می شود.او نیز مانند سایرساکنین آرزو دارد به جزیره که مشهور است آخرین نقطه آلوده نشده زمین است برود. او به زودی پی می برد که او و سایرساکنین این منطقه افراد بازسازی شده هستند که به سفارش شخصیتهای مختلف از روی آنها بازسازی شده اند تا درمواقع لزوم به کار آیند.
اوان مک گرگورو اسکارلت جوها نسون درفیلم سینمایی " جزیره" محصول سال2005 آمریکا به ایفای نقش پرداختند .

******************************


شـبـکـه چـهــار


فیلم سینمایی " ظرفیت نقصان یافته " به کارگردانی تری کی نی پنجشنبه 5 اسفند ماه ساعت 15:30 ازشبکه چهارسیما پخش می شود .
داستان درمورد کوپراست که دراثریک ضربه مغزی دچارنقصان ظرفیت یا سندرم فراموشی است ، سعی دارد به سراغ همسرسابق و فرزندش برود تا بتواند زندگی دوباره ای را آغاز کند . کوپربه خاطر اصرارمادرش برای مراقبت از عموی پیرش که او هم دچارهمین عارضه است ، به زادگاهش بازمی گردد ، عموی کوپر او را ازیک ثروت پنهانی آگاه می کند.
آلن آلدا و ویرجینیا مدسن درفیلم سینمایی " ظرفیت نقصان یافته " محصول سال 2008 کشور آمریکا بازی کرده اند.

*****************************


فیلم سینمایی " استخوان زمستان " به کارگردانی دبرا گرانیک جمعه 6اسفند ماه ساعت20:30
درقالب برنامه " سینما 4" ازشبکه چهارسیما پخش می شود .
درخلاصه داستان فیلم آمده : " ری " دختری نوجوان است که ازمادر بیمار، خواهر و برادر کوچکتر خود به سختی نگهداری می کند. پدر" ری " تا یک هفته آینده باید برای شهادت در یک پرونده علیه یک گاودارخلافکار خود را به دادگاه معرفی کند ، درغیراین صورت خانه و زمین او توسط دادگاه درقبال بدهکاری او مصادره می شود.
فیلم سینمایی "استخوان زمستان " محصول سال 2010 درکشورآمریکا با بازی جنیفرلارنس و جان هاوکس ساخته شده است .

*************************


شـبـکـه تـهـران


فیلم سینمایی " دالتونها " به کارگردانی فیلیپ هیم 30 دقیقه بامداد جمعه 6 اسفند ماه ازشبکـه تهران پخش می ¬شــود .
درخلاصه داستان فیلم آمده : دالتون‌ها چهار برادر هستند که قد آنها به ترتیب کوتاه شده و حماقت آنها نیز با بلندی قدشان بیشتر می‌شود.برادری که از همه کوتاه‌تر است،‌ عاقل‌ترین و رئیس گروه برادران است. آنها طی یک سرقت از بانک به راحتی دستگیر می‌شوند .
فیلم سینمایی" دالتونها "محصول سال2004 کشورهای فرانسه، آلمان، اسپانیا، درژانرکمدی و وسترن ساخته شده است.

****************************


جمعه 6 اسفند ماه ساعت 13:30 فیلم سینمایی " دلاوران " ازشبکه تهـران پخش می شـود .
درخلاصه داستان فیلم با بازی سو لانگ لیونگ، کوان تای چن و تدی رابین کوان می بینیم : لیونگ و چان مدتهاست که از استاد لاو که پس از یک مبارزه سخت به کما رفته، نگهداری می کنند. لاو استاد رزمی کارآنهاست.دراین میان چیونگ که جوانی بی دست و پاست ازطرف رئیسش به عنوان جریمه برای ماموریت به دهکده فرستاده شده است تا ملاکین را راضی کند که زمین هایشان را بفروشند.
فیلم سینمایی " دلاوران" محصول سال 2010کشورهنگ کنگ درژانر درام، حادثه ای و کمدی به کارگردانی کلمنت سوز کیت چنج چی و کین کواک ساخته شده است.
 

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

چهارشنبه 4/12/1389 - 21:53 - 0 تشکر 289456

سلام به سلام زهرای عزیز
خیلی خوبه که همیشه فیلم های آخر هفته رو پوشش میدید و برامون مختصر فیلم رو ثبت می کنید . واقعا توی انتخاب یک فیلم خوب برای دیدن خیلی کمک می کنه
دست گلتون درد نکنه

 

thank you for attention

پنج شنبه 5/12/1389 - 7:42 - 0 تشکر 289549

سلام
خواهش میکنم ، واقعا همینطوره وقتی که خلاصله ای از فیلم رو بدونیم بهتر میتونیم تصمیمم بگیریم در مورد دیدن فیلم

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی