انجمن ها > انجمن اجتماعي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
اجتماعي (بازدید: 1922)
سه شنبه 3/12/1389 - 17:22 -0 تشکر 288540
سرنوشت عامل بلوتوث وحشت در زندان

عامل بلوتوث وحشت که در آن مرد شروری زن جوانی را کتک زده و با بی‌اعتنایی به التماس‌هایش با ناسزاهای زیادی او را وادار به تسلیم می‌دارد، تا پایان دوران محکومیت باید در زندان بماند.

تابستان سال 86 بین برخی از شهروندان که عمدتا در متروی کرج تردد داشتند بلوتوثی منتشر شد که حکایت از یک جنایت سیاه داشت. در این بلوتوث چند دقیقه‌ای مرد جوان شروری به نام حسن که بعدها مشخص شد نام او حسن معروف به کثافت است در طول فیلم زن جوانی را مورد آزار و اذیت قرار داده و به هیچ عنوان به خواهش و التماس این زن بی‌گناه توجهی نمی‌کند.

این فیلم به دلیل دیالوگ‌های مطرح شده و همچنین اعمال منافی عفت حسن با این زن جوان به قدری دردناک بود که واکنش عمومی را به همراه داشت و به این ترتیب دستگیری این شرور در دستور کار پلیس قرار گرفت.

در این فیلم نشان داده شده بود که حسن و همدستانش زن جوان را به باغ متروکه‌ای منتقل کرده و با وجود التماس‌های زن، او را مورد تجاوز قرار می‌دهند و در تمام این مراحل از وی فیلم تهیه می‌کنند. هیچ‌کس نمی‌دانست که برای پیگیری این موضوع به کدام‌یک از بخش‌های پلیس باید مراجعه کند تا اینکه این فیلم در تلفن همراه یک متهم دستگیر شده در شعبه دوم دادیاری دادسرا مشاهده شد.

دقایقی بعد این فیلم از سوی فخرالدین جعفرزاده، سرپرست دادسرای جنایی مشاهده و با توجه به ابعاد تکان‌دهنده این فیلم، وی دستور ویژه‌ای را خطاب به دادیار شعبه دوم دادسرای جنایی صادر کرد تا این متهم دستگیر شود و به سزای اعمال مجرمانه خود برسد. با آغاز تحقیق از سوی دادیار سلیمانی، مشخص شد؛ این فیلم به نام مرد شروری تحت عنوان حسن ثبت شده است؛ شرور سابقه‌داری که با چند سابقه کیفری، برای مردم محله سرآسیاب در منطقه کرج سلب آسایش می‌کرده است.

در بررسی سوابق حسن معروف به کثافت نکات مهمی مشخص شد از جمله اینکه این فرد در به آتش کشیدن 2 پمپ بنزین دست داشته و همین امر نشان داد این فرد یک شرور سابقه‌دار است. وقتی مشخص شد متهم تبهکار پس از اجرای طرح امنیت اجتماعی دستگیر شده و در زندان رجایی‌شهر به سر می‌برد، به دادسرای جنایی تهران منتقل شد. حسن در بازجویی‌ها زبان به اعتراف گشود و پرده از اعمال تبهکارانه خود و 7 نفر از دوستانش در باغ وحشت برداشت. متهم در اعترافات خود مدعی شد 25 سال سن دارد و پس از ربودن زنی که در فیلم دیده می‌شود، قصد انتقام از وی را داشته، زیرا او موضوع نزاع و درگیری و شرارت‌های وی را به پلیس گزارش کرده است.

وی در ادامه گفت: 9 زن و دختر را پس از ربودن به این باغ متروکه که به باغ وحشت معروف است، منتقل و پس از آزار و اذیت‌شان، از آنها فیلم و عکس تهیه کرده بودیم. پرونده حسن در شعبه 80 دادگاه کیفری استان تهران بازگشایی و مقرر شد تا قضات این دادگاه برای وی و همدستانش حکمی صادر کنند و برای حسن تنها 100 ضربه شلاق و تحمل 7 سال زندان در نظر بگیرند که این حکم تأیید شده و هم‌زمان با زندانی بودن حسن کثافت حکم ضربات شلاق اجرا شد.

حسن، چندی پیش درخواست عفو و بخشودگی مابقی دوره محکومیتش را داده بود که این درخواست مورد موافقت واقع نشد و به این ترتیب حسن باید تا پایان دوره محکومیتش در زندان بماند.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی