سينما و تلویزیون (بازدید: 479)
پنج شنبه 28/11/1389 - 16:23 -0 تشکر 285430
فیلم های آخر هفته

شبکه یک

پرواز فونیکس:بینندگان شبکه یک سیما ساعت 22 رور پنج‌شنبه می‌توانند به تماشای فیلم سینمایی "پرواز فونیکس" ساخته رابرت آلد ریچ بنشینند. این فیلم داستان خلبان کهنه کاری است که در شرکت نفت مسئول پرواز یک منطقه نفتی در دل کویر است و در یکی از صفرها هواپیما قدیمی‌اش با توفان شن مواجه می‌شود. جیمزاستوارت و پیتر فینچ در "پرواز فونیکس" محصول 1965 آمریکا به ایفای نقش پرداخته‌اند.

 

زندگی خصوص امیر: زندگی خصوصی امیر" تازه‌ترین فیلم تلویزیونی سیروس مقدم ساعت 16 روز جمعه 29 بهمن از آنتن شبکه یک سیما پخش خواهد شد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است: تنها ساعتی به برگزاری جشن عروسی امیر و آیدا باقی مانده است. امیر به گل فروشی می‌رود تا دسته گل مخصوص را تحویل گرفته و بدنبال عروس برود. اما دو مامور با در دست داشتن حکم جلب امیر، در گل فروشی حاضر شده و او را به جرم چک برگشتی بازداشت می‌کنند. جاوید پدر آیدا به کمک امیر آمده و با گذاشتن وثیقه او را به جشن برمی‌گرداند. در میانه جشن زنی به نام سودابه به میهمانان اضافه می‌شود . او طلبکار امیر است. جاوید به خواست آیدا و به عنوان قرض، بدهکاری دویست میلیونی امیر را به سودابه پرداخت می‌کند و... الهام غفوری تهیه‌کنندگی "زندگی خصوصی امیر" را عهده‌دار بوده و یکتا ناصر، مهدی سلوکی، حدیثه تهرانی، مرتضی کاظمی و حمیدرضا هدایتی ایفای نقش‌های اصلی را برعهده دارند.

**************************************************

شبکه دو

من و پسر: "من و پسر" عنوان فیلم سینمایی است که ساعت 18:30 عصر جمعه از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. این فیلم داستان فرزند خردسال یک خانواده ثروتمند است که در شرایطی که پدر و مادرش به مسافرت رفته‌اند با حضور سارقان در منزلشان مواجه می‌شود. "من و پسر" محصول 1993 آمریکا بوده و دنی آیلو،الکس ذاکرمن و جوپانتولیانو در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

 

دردهای فانتومی:شبکه دو سیما برای ساعت 23 روز جمعه فیلم سینمایی "دردهای فانتومی" به کارگردانی میتاس امسک را روانه آنتن پخش خواهد کرد. داستان این فیلم درمورد زندگی دوچرخه سوارحرفه‌ای است که در اثر تصادف یک پای او قطع  می‌شود. تیل اسچویگر، جام پالاسک و استپ ارسج در "دردهای فانتومی" محصول سال 2009 کشورآلمان بازی کرده‌اند.

**************************************************

شبکه سه

فرزندان افتخار:ساعت 10:30 صبح روزپنجشنبه تکرار فیلم سینمایی "فرزندان افتخار" به کارگردانی گودا کریستینا ازشبکه سه سیما پخش خواهد شد. درسال1956 مسابقه واترپولویی بین کشور شوروی و مجارستان برگزار می‌شود که برد ناجوانمردانه شوروی باعث تحریک دانشجویان مجارستان که درجنگ جهانی دوم کشـوری بی طرف بودند، می‌شود.

 

سیزده سردار قهرمان: فیلم سینمایی "سیزده سردارقهرمان" به کارگردانی چه چانگ ساعت 16:30 روز پنج‌شنبه ازشبکه سه سیما پخش می شود . این فیلم محصول 1970 کشور هنگ کنگ بوده و در آن داستان فرمانده‌ای روایت می‌شود که تعداد از سرداران خود را برای مبارزه با راهزنی اعزام می کند اما رابطه دوستی یکی از آنها با فرماندار باعث حسادت دوتن ازسرداران می‌شود.

 

سنگین وزن‌ها: شبکه 3 سیما برای ساعت 20 روز پنج‌شنبه فیلم‌سینمایی "سنگین وزن‌ها " محصول 2006 آلمان را آماده پخش کرده است. این  فیلم به کارگردانی فیلیپ روت یک فیلم طنز – ورزشی است که بیشتر ماجراهای آن دریک دهکده کوهستانی آلمان اتفاق می‌افتد.

 

شهر داغ: 30 دقیقه بامداد روز جمعه بیننده شبکه 3 سیما باشید تا به تماشای فیلم سینمایی "شهر داغ" با بازی و کارگردانی کلینت ایستوود بنشینید.در این فیلم کلینت ایستوود با همکاری یک کاراگاه خصوصی که قبلا پلیس بوده و با هم رقابت می کنند. موفق می‌شود ،کلیه اعضای باندهای خلافکار شهر را بر سر معامله اسناد خلاف خود با هم درگیر کنند .

 

کلاه چرمی‌ها: کمدی "کلاه‌چرمی‌ها" سومین تجربه کارگردانی جرج کلونی  پس از فیلم‌های "اعترافات یک ذهن خطرناک" و "شب بخیر و موفق باشید" ساعت 10:30 صبح جمعه از آنتن شبکه 3 سیما پخش خواهد شد. این فیلم با بازی خود کلونی، رنی زلوگر و جان کراسینسکی تولید سال 2008 آمریکا و آلمان و مدت زمان آن 114 دقیقه است. داستان "کلاه‌چرمی‌ها" در دهه 1920 روی می‌دهد و درباره یک بازیگر پا به سن گذاشته فوتبال آمریکایی با بازی کلونی است که برای جلب توجه یک روزنامه‌نگار جوان (زلوگر) با ستاره جوان تیم خود (کراسینسکی) رقابت می‌کند.

 راه افتخار: "راه افتخار" عنوان فیلم سینمایی دیگری است که شبکه 3 سیما برای ساعت 14:15 روز جمعه آماده پخش کرده است. این فیلم به کارگردانی جیمز گارتنر  و بازی جاش لوکاس ، درک لوک و آستین نیکولز داستان یک مربی بسکتبال درغرب تگزاس است که می‌خواهد برای یک آموزشگاه تیمی حرفه‌ای درست کند و درپی بازیکن است ولی اکثربازیکنان دعوت او را نمی پذیرند و او از سیاه پوستان استفاده می‌کند و این کار او با مخالفت زیادی روبه‌رو می‌شود.************************************************** 

شبکه چهار

بدرود بناپارت: شبکه 4 سیما برای ساعت 15:30 روز پنج‌شنبه تکرار فیلم سینمایی "بدرود بناپارت" به کارگردانی یوسف شاهین را پخش خواهد کرد. این فیلم به سال های 1797 الی 1803 می‌پردازد که ارتش ناپلئون وارد مصر و قاهره شده است. مردم مصر به رهبری پیشوایان مذهبی خود به مبارزه علیه ارتش اشغالگران می‌پردازند ، سه برادر که پدرشان نانوا است، در این مبارزه تمام تلاش خود را برای بیرون راندن اشغالگران می‌کنند و ...درام جنگی تاریخی "بدرود بناپارت" محصول مشترک مصر و فرانسه درسال 1985 تولید شده است و در آن پاتریش شیرو، مایکل پیکولی ایفای نقش کرده‌اند.

 

ظرفیت پنهان: "ظرفیت پنهان" به کارگردانی تری کی نی در برنامه این هفته سینما 4 پخش خواهد شد.  داستان فیلم در مورد کوپر است که در اثر یک ضربه مغزی دچار سندرم فراموشی شده است و سعی دارد به سراغ همسر سابق و فرزندش برود تا بتواند زندگی دوباره‌ای را آغاز کند. آلن آلدا و ویرجینیا مدسن درفیلم سینمایی "ظرفیت پنهان" محصول سال 2008 کشور آمریکا بازی کرده‌اند.

************************************************** 

شبکه تهران

جزیره:تکرار فیلم سینمایی "جزیره" محصول سال 2009 اسپانیا 30 دقیقه بامداد روز جمعه از شبکـه تهران روی آنتن می‌رود. این فیلم، به کارگردانی گابه ایبانز و در ژانرهای تریلر (مهیج) و معمایی ساخته شده است. داستان درمورد زنی جانورشناس و غواص است که با تنها پسرش زندگی می‌کند.

 

حق السکوت: بینندگان شبکه تهران ساعت 13:30 روز جمعه شاهد پخش فیلم تلویزیونی "حق السکوت" به کارگردانی سعید سلطانی و تهیه‌کنندگی حمیدرضا مهدوی از این شبکه خواهند بود. در این فیلم حسن پورشیرازی، رضا خندان، فریبا متخصص و ... بازی کردند و داستان درباره فردی به نام اسماعیل است که به همراه سهیل و سهیلا فرزندانش در روستایی به دامداری مشغول است.

 

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

پنج شنبه 28/11/1389 - 23:6 - 0 تشکر 285589

ممنون سلام زهرای گرامی
پایدار باشید .

 

thank you for attention

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی