انجمن ها > انجمن عمومی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
عمومی (بازدید: 399)
چهارشنبه 27/11/1389 - 22:37 -0 تشکر 285146
قاچاق چندش آور انسان

شیوه عجیب
كرایه حمل و نقل افاغنه از مرز تا شهرهایی چون كرمان، شیراز و تهران به رقم های باور نكردنی از 500 تا 800 هزار تومان می رسد كه كاسبی پر سودی را برای برخی از افراد در منطقه ایجاد كرده است.

آخرین شیوه عجیب و چندش آور قاچاق افاغنه در استان سیستان و بلوچستان واكنش های گسترده ای را به همراه داشته است.

به گزارش پارسینه، راننده تانكر حمل و نقل شیر یارانه ای كه در مسیر زابل-زاهدان مشغول به كار بوده است، با دریافت وجوهی از افغانی ها، آنها را بعد از عریان شدن در دسته های 7-8 تایی در تانكر پر از شیر قرار می داد! با تعبیه و به صدا درآوردن بوق مخصوصی توسط این راننده متخلف، افغانی ها در هنگام نزدیك شدن به پاسگاه های پلیس كاملا در تانكر شیر فرو می رفتند و بدین وسیله مامور مربوطه حتی با بازرسی و رویت تانكر شیر، متوجه حضور مهمانان ناخوانده در شیر مصرفی مردم زاهدان نمی شد!

بعد از رسیدن تانكر به شهر زاهدان و قبل از تخلیه شیر، افغانی ها از تانكر بیرون می آمدند و با پوشیدن لباس خود آماده رفتن به مقصد بعدی می شدند!

این شیوه قاچاق عجیب اینطور لو رفت كه یكی از سربازان پاسگاه جاده زابل-زاهدان به انبوه لباسهای موجود در اتاقك راننده مشكوك می شود و با طول كشیدن سئوال و جواب از راننده و تمام شدن نفس افغانی های محبوس در تانكر شیر و ضرباتی كه به درب تانكر می نواختند، ماجرا لو می رود و افاغنه به همراه راننده متخلف و شركت خصوصی متصدی پخش شیر یارانه ای تحویل مقامات پلیس می شوند.

با پخش این خبر در شهر زاهدان، مردم ضمن خودداری از خرید شیر یارانه ای خواستار برخورد شدید با عوامل این قاچاق چندش آور شدند كه پرونده فوق همچنان در حال تكمیل و ارائه به نهادهای قضایی است.

گفتنی است كرایه حمل و نقل افاغنه از مرز تا شهرهایی چون كرمان، شیراز و تهران به رقم های باور نكردنی از 500 تا 800 هزار تومان می رسد كه كاسبی پر سودی را برای برخی از افراد در منطقه ایجاد كرده است.

تا رفتم اومد ...

 َََََََََََََََََِِِِِِِِِِِِِِِِِ

َََََََََََََََََِِِِِِِِِِِِِِِِِ

َََََََََََََََََِِِِِِِِِِِِِِِِِ

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی