انجمن ها > انجمن موبایل > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
موبایل (بازدید: 432)
شنبه 23/11/1389 - 14:40 -0 تشکر 282538
تعرفه‌های خدمات همراه اول اعلام شد

هزینه‌ استفاده از سرویس دایورت (انتقال تماس‌ها) تلفن‌ همراه به همراه و ثابت و یا از تلفن ثابت به ثابت و یا همراه به اندازه‌ مکالمه است؛ یعنی به هر میزانی که از این سرویس استفاده شود، مانند تعرفه‌ مکالمه محاسبه خواهد شد.

به گزارش ایسنا، تعرفه‌ بسیاری از خدمات مانند تغییر نشانی در سیم‌کارت‌های دایمی و اعتباری 15هزار ریال، تعویض سیم‌کارت سوخته و مفقود شده در سیم‌کارت‌های دایمی و اعتباری 50 هزار ریال، تغییر نام در سیم‌کارت‌های اعتباری 5 هزار ریال و در سیم‌کارت‌های دایمی 50 هزار ریال، وصل مجدد هر بار 20 هزار ریال، وصل سرویس پیامک در سیم‌کارت‌های دایمی و اعتباری به صورت رایگان و دریافت ریزمکالمات به ازای هر دوره 3000 ریال (ازطریق خدمات غیرحضوری) است.

از نکات قابل توجه برای مشترکان شامل خلاف مقررات بودن دریافت هرگونه وجه نقد بابت خدمات مذکور توسط دفاتر بخش خصوصی و لحاظ آن در صورتحساب دوره‌یی (البته به استثناء ارایه صورتحساب المثنی که مبلغ دو هزار ریال است و مشترک باید در همان محل و در دفاتربه صورت نقدی پرداخت کند)؛ تاکید به دریافت رسید برای پیگیری خدمات مورد تقاضا از دفاتر بخش خصوصی هم از دیگر موارد تاکید شده است.

اما تعرفه‌ دیگر خدمات همراه اول شامل سرویس نمابر ماهانه 50 هزار ریال، سرویس دیتا ماهانه 50 هزار ریال، ارایه‌ ریز مکالمات هر صفحه 500 ریال و به ازاء هر دوره 3000ریال (ازطریق خدمات غیرحضوری)، درخواست رمز Puk، رایگان، حذف بدهکاری و صدور قبض اصلاح شده (قبل از مهلت پرداخت) رایگان است.

درخواست اصلاح آدرس، فعال‌سازی سرویس انتظار مکالمه و فعال‌سازی سرویس انتقال مکالمه به‌صورت رایگان است و وصل سرویس صندوق پست صوتی 10 هزار ریال، ارائه صورتحساب المثنی مبلغ دو هزار ریال است که مشترک باید در همان محل و در دفاتر پرداخت کند؛ در واقع تنها مبلغی است که مشترک باید به صورت نقدی پرداخت کند.

به نرخ وصولی مکالمات تلفن بین‌الملل که از سوی مشترکان تلفن همراه ایران به مقصد سایر کشورها برقرار می‌شود، علاوه بر هزینه تماس با آن کشور از ساعت 8 تا 21 به ازای هر دقیقه معادل مبلغ 10 پالس و از ساعت 21 تا 8 و روزهای جمعه و تعطیلات رسمی به ازای هر دقیقه معادل مبلغ 8 پالس اضافه می‌شود.

خدمات همراه اول شامل مکالمه، پیامک و غیره استفاده از سرویس و گزارش تایید دریافت پیامک هزینه‌ای ندارد و محل ثبت‌نام به‌عنوان مبدا مخابراتی مشترک شناخته می‌شود که درصورت خروج مشترک از محدوده جغرافیایی مبدا و ورود به شهر دیگر، هنگام برقراری تماس به ازای هر دقیقه مکالمه مبلغی معادل دو پالس مکالمه تلفن همراه علاوه بر تعرفه‌های مذکور به عنوان هزینه‌ جابه‌جایی محاسبه می‌شود.

شنبه 17/2/1390 - 13:40 - 0 تشکر 315594

فقط ایرانشل توجه ایران شل

___________________________________________________________________________________________________
یا امام حـــــــــــــین
مهدی جــــــــــــــان بیا
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی