انجمن ها > انجمن خانواده > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
خانواده (بازدید: 327)
جمعه 22/11/1389 - 12:42 -0 تشکر 281957
فرار مادر و فرزندان از دست پدر خانواده

متاسفانه شوهر بی غیرتم تمام وقتش را پای برنامه های مستهجن ماهواره و منقل دود و دم سپری می کرد و این اواخر تهمت های زشت و ناروایی می زد و با این ترفند می خواست قبح کارهای زشت را در نظرم بشکند و مرا به فساد اخلاقی بکشاند. اما در برابرش ایستادم و همراه فرزندانم از خانه فرار کردیم و چند ماه به روستا رفتیم.
 
خراسان: زن جوان با ظاهری ژولیده درحالی که لباس های مندرس و کهنه ای به تن داشت در دایره اجتماعی کلانتری شهید نواب صفوی مشهد افزود: ۱۳ساله بودم که یک روز دوست پدرم سربساط موادمخدر مرا برای پسرش خواستگاری کرد. متاسفانه پدرم که خمار دود تریاک شده بود همان جا جواب بله را گفت و من به همین راحتی با جعفر ازدواج کردم. شوهرم ۱۵سال سن داشت و ما زندگی مشترک خود را در خانه پدرش آغاز کردیم.

«معصومه» افزود: روزهای بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم و متاسفانه جعفر در مدت کوتاهی از طریق پدر و مادرش به موادمخدر آلوده شد. آن ها قصد داشتند مرا هم معتاد کنند تا به قول مادر شوهرم هم پیاله شان بشوم، اما چون از زمان کودکی بدبختی پدر معتادم را به چشم دیده بودم زرنگی کردم و آلوده نشدم.

چند سال گذشت و تا چشم به هم زدم دیدم ۵بچه قدو نیم قد دور و برمان را گرفته اند و ۱۴سال از زندگی نکبت بارم می گذرد. در این سال ها و روزها من یک روز خوش هم ندیدم و در واقع سرنوشتم سوخت و خاکستر شد. خیلی راحت بگویم حدود ۶سال قبل پدر شوهرم فوت کرد و مادر شوهرم نیز که غرق در اعتیاد است و حال خوشی ندارد به روستای خودش برگشت. من و شوهرم در خانه پدر شوهرم مستقر شدیم اما من مجبور بودم برای تامین هزینه های زندگی در خانه های مردم کار کنم.

مدتی گذشت و چون خیلی جوان بودم یک روز فردی که در خانه اش کار می کردم قصد داشت با توسل به زور و تهدید مرا طعمه هوس های کثیف خودش بکند. به هر بدبختی که بود خودم را از چنگ این فرد هوسران نجات دادم و از آن به بعد با گاری دستی ضایعات جمع می کردم.

متاسفانه شوهر بی غیرتم تمام وقتش را پای برنامه های مستهجن ماهواره و منقل دود و دم سپری می کرد و این اواخر تهمت های زشت و ناروایی می زد و با این ترفند می خواست قبح کارهای زشت را در نظرم بشکند و مرا به فساد اخلاقی بکشاند. اما در برابرش ایستادم و همراه فرزندانم از خانه فرار کردیم و چند ماه به روستا رفتیم.

ما با کمک عمویم که مرد خیرخواهی است به شهر برگشتیم و او برایمان خانه ای اجاره کرد و حتی مرا به سرکار آبرومندی فرستاده است اما ما هم چنان از دست شوهرم فراری هستیم. اما او محل زندگی مان را پیدا کرده است و هر روز غروب می آید و پول توجیبی اش را می گیرد و می رود. من دیروز صبح به دیدن پدرم رفتم و گفتم از دست شوهرم خسته شده ام و می خواهم طلاق بگیرم اما او خیلی پرغرور حرفم را قطع کرد و گفت تو غلط کرده ای که می خواهی طلاق بگیری!

با چشمانی گریان از خانه بیرون آمدم ولی در بین راه فهمیدم پدرم نیز کیفم را خالی کرده است.
 

شنبه 23/11/1389 - 12:15 - 0 تشکر 282436

با سلام
فقط میشود تاسف خورد و البته یک تبریک به این زن گفت که با این شرایط عفت خودش را حفظ کرده است و به انحراف کشیده نشده چون اکثرا با این شرایط به انحراف کشیده میشوند .

نیکی و بدی که در نهاد بشر است                         شـادی و غمی که در قضا و قدراست 

با چرخ مکن حواله کاندر ره عقل                        چرخ از تو هزار بار بــــیچاره تر است

مدیر انجمن خانواده ی تبیان

 

 

يکشنبه 24/11/1389 - 11:8 - 0 تشکر 283080

سلام
خیلی سخته خدا نصیب هیچ کس نکنه زندگی با مرد معتاد که چشمش به پول زنش باشه تا خرج موادش کنه خیلی مشکله که ما حتی نمی تونیم تصورش و هم بکنیم خدا به این زن صبر بدهد امیدوارم هر چه زودتر از دستش خلاص شود.
به نظر من خودش برود طلاق بگیرد چکار به پدرش داره همین که جرات کرد و فرار کرد همینطورم بره طلاق بگیره و خودش و راحت کنه

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی