• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
سينما و تلویزیون (بازدید: 1443)
پنج شنبه 14/11/1389 - 0:19 -0 تشکر 279073
فهرست نامزدهای اسکار 2011

کافه‌سینما: مراسم معرفی نامزدهای جوایز اسکار دقایقی پیش برگزار شد و فهرست کامل نامزدان این جوایز را در کافه‌سینما بخوانید

نامزدهای بخش بهترین فیلم:

قوی سیاه

مشتزن

تلقین

حال بچه‌ها خوب است

سخنرانی شاه

127 ساعت

شبکه اجتماعی

داستان اسباب‌بازی 3

شهامت واقعی

استخوان زمستان

 

نامزدهای بخش بهترین کارگردانی:

دارن آرنوفسکی برای قوی سیاه

دیوید او راسل برای مشتزن

تام هوپر برای سخنرانی شاه

دیوید فینچر برای شبکه اجتماعی

جوئل کوئن و اتان کوئن برای شهامت واقعی

 

نامزدهای بخش بهترین بازیگر نقش اول مرد:

خاویر باردم برای زیبا

جف بریجز برای شهامت واقعی

جسی آیزنبرگ برای شبکه اجتماعی

کالین فیرث برای سخنرانی شاه

جیمز فرانکو برای 127 ساعت

 

نامزدهای بخش بهترین بازیگر نقش اول زن:

انت بنینگ برای حال بچه‌ها خوب است

نیکول کیدمن برای سوراخ خرگوش

جنیفر لاورنس برای استخوان زمستان

ناتالی پورتمن برای قوی سیاه

میشله ویلیامز برای وانتاین غم‌انگیز

 

نامزدهای بخش بهترین بازیگر نقش مکمل مرد:

کریستین بیل برای مشتزن

جان هاوکز برای استخوان زمستان

جرمی رنر برای شهر

مارک روفالو برای حال بچه‌ها خوب است

جئوفری راش برای سخنرانی شاه

 

نامزدهای بخش بهترین بازیگر نقش مکمل زن:

امی آدامز برای مشتزن

هلنا بونهام کارتر برای سخنرانی شاه

ملیسا لئو برای مشتزن

هایلی استینفلد برای شهامت واقعی

جکی ویور برای قلمرو حیوانات

 

نامزدهای بخش بهترین فیلمنامه اقتباسی:

دنی بویل و سایمون بوفوی برای 127 ساعت

آرون سورکین برای شبکه اجتماعی

مایکل آرندت برای داستان اسباب‌بازی 3

جوئل کوئن و اتان کوئن برای شهامت واقعی

دبرا گرانیک و آن روسلینی برای استخوان زمستان

 

نامزدهای بخش بهترین فیلمنامه غیراقتباسی:

مایک لی برای سال دیگر

اسکات سیلور، پل تامسی و اریک جانسون برای مشتزن

کریستوفر نولان برای تلقین

ریزا چولودنکو و استیوارت بلامبرگ برای حال بچه‌ها خوب است

دیوید سیدلر برای سخنرانی شاه

 

نامزدهای بخش بهترین فیلمبرداری:

متیو لباتیک برای قوی سیاه

والی فیستر برای تلقین

دنی کوهن برای سخنرانی شاه

جف کراننوس برای شبکه اجتماعی

راجر دیکینز برای شهامت واقعی

 

نامزدهای بخش بهترین تدوین فیلم:

قوی سیاه

مشتزن

سخنرانی شاه

127 ساعت

شبکه اجتماعی

 

نامزدهای بخش بهترین صدابرداری:

ریچارد کینگ برای تلقین

تام میرز و مایکل سیلورز برای داستان اسباب‌بازی 3

گوندولین ییتز و ادیسون تیگ برای ترون: میراث

اسکیپ لیوسی و کیو بارکی برای شهامت واقعی

مارک استاکینگر برای افسارگسیخته

 

نامزدهای بخش بهترین تدوین صدا:

تلقین

سخنرانی شاه

سالت

شبکه اجتماعی

شهامت واقعی

 

نامزدهای بخش بهترین موسیقی متن (اختصاصی):

جان پاول برای چگونه اژدهای‌تان را تعلیم دهید

هانس زیمر برای تلقین

الکساندر دسپلات برای سخنرانی شاه

ای آر رحمان برای 127 ساعت

ترنت رنزور و اتینوس راس برای شبکه اجتماعی

 

نامزدهای بخش بهترین آواز (اختصاصی):

تام داگلاس برای اقتدار کشور

آلن منکن برای ژولیده

ای آر رحمان برای 127 ساعت

رندی نیومن برای داستان اسباب‌بازی 3

 

نامزدهای بخش بهترین جلوه‌های ویژه:

آلیس در سرزمین عجایب

هری پاتر و قدیسین مرگبار بخش اول

پس از مرگ

تلقین

مرد آهنی 2

 

نامزدهای بخش بهترین طراحی لباس:

کالین اتوود برای آلیس در سرزمین عجایب

آنتونلا کارانوزی برای من عشق هستم

جنی بیون برای سخنرانی شاه

سندی پاول برای پرشورترین

مری زورفرس برای شهامت واقعی

 

نامزدهای بخش بهترین طراحی صحنه:

آلیس در سرزمین عجایب

هری پاتر و قدیسین مرگبار بخش اول

تلقین

سخنرانی شاه

شهامت واقعی

 

نامزدهای بخش بهترین طراحی چهره:

آدرین مورو برای نسخه بارنی

ادوارد هنریک، جئوفری فانک و یولاندا توسینگ برای راه بازگشت

ریک بیکر و دیو السی برای مرد گرگ‌نما

 

نامزدهای بخش بهترین فیلم بلند انیمیشن:

چطور اژدهای‌تان را تعلیم دهید

شعبده‌باز

داستان اسباب‌بازی 3

 

نامزدهای بخش بهترین مستند بلند:

خروج از فروشگاه لوازم کادویی

سرزمین بنزین

شغل داخلی

رسترپو

سرزمین بیهودگی

 

نامزدهای بخش بهترین مستند کوتاه:

کشتن در نام

دختر پوستر

غریبه دیگر نه

خورشید بالا می‌آید

جنگجویان کیوگانگ

 

نامزدهای بخش بهترین فیلم خارجی زبان:

زیبا از مکزیک

دندان نیش از یونان

در جهانی بهتر از دانمارک

آتش‌سوزی‌ها از کانادا

بیرون از قانون از الجزایر

 

نامزدهای بخش بهترین فیلم کوتاه انیمیشن:

روز و شب ساخته تدی نیوتن

گروفالو ساخته یاکوب شو و مکس لانگ

بیا آلوده کنیم ساخته جیفویی بوییدو

گمشده ساخته شاون تان و اندرو راهمان

ماداگاسکار، روزنوشت‌های سفر ساخته باستان دابویس

 

نامزدهای بخش بهترین فیلم کوتاه زنده:

اعتراف ساخته تانل توم

سانحه ساخته مایکل کری

خدای عشق ساخته لوک متنی

نا وه وه ساخته ایوان گلداشمیت

آرزوی 143 ساخته یان بارنز و سامانتا ویت

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
  • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
    آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
  • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
    جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
  • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
    خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
  • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
    پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
  • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
    اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.