سينما و تلویزیون (بازدید: 398)
يکشنبه 10/11/1389 - 13:58 -0 تشکر 278206
این مطلب توهین نیست ، شوخیست !!!

سلام و خسته نباشید به همه دوستان عزیز تبیانیم : 

زمان زیادی تا جشنواره فیلم فجر نمانده؛ عرصه هم که در منزل بر جوانان تنگ است و مادرهای مهربان مدام گیر می دهند که چرا تا لنگ ظهر می خوابید. شما می توانید در همین زمان باقی مانده از مادر گرامی و همچنین منزل تان قهر کنید و فیلمساز شوید. خدای ناکرده قصد جسارت به فیلمسازان کهنه کار را نداریم اما شما که جوان هستید می توانید در زمان کمی با ساختن فیلمی باب طبع مسیولان سینمایی کشور در دو بخش جشنواره فیلم فجر شرکت کنید؛ یکی بخش فیلم اول (نگاه نو )و دیگری هم بخش (نوعی نگاه )است. حتما می پرسید که با دست خالی نمی شود؛ در گام اول برای انجام امور هماهنگی فیلم یک خط اعتباری 50 هزار ریالی را به قیمت 53 هزار ریال و دارای 48 هزار ریال اعتبار بخرید. بعد از همان دکه ای که کارت شارژ خریدید یک تخم مرغ شانسی بخرید و دعا کنید داخلش یک فیلمنامه خوب باشد. بعد هم با کمک بچه های محل و به کمک دوربین های موبایل تان شروع کنید به ساختن فیلم! برای هنری تر شدن فیلم بهتر است از یک استکان و یک قرقره در جلوی دوربین استفاده کنید تا تصاویر فیلم شما رمز آلود و از داخل حفره قرقره باشد. چند تا سوسک هم که بی هدف این طرف و آن طرف می روند را کنار صندلی قهرمان داستان رها کنید. ضمنا استفاده از نابازیگر هم که مرسوم است و بچه محل ها هم بی کار! تازه اگر نقش مناسبی را برای بچه محل پولدار کنار بگذارید بحث سرمایه اولیه فیلم تان هم ردیف است. بازیگران را در فیلم به امان خدا ول کنید تا با هم فی البداهه حرف بزنند. اما آخر داستان قهرمان اصلی باید بپرد داخل دریا و فیلم با همین پایان باز تمام شود. خواهید دید که چند ارگان و سازمان هم به شرط تشکر در تیتراژ پایانی به جمع حامیان شما می پیوندند. فقط لطفا در جلسه پرسش و پاسخ فیلم چند ژست بگیرید و چند تا لغت خارجی بگویید. تمام شد، شما فیلمساز شدید، لطفا 30 درصد از فروش فیلم را هم به حساب otagh_amal به عنوان ایده پرداز و مشاور فیلمنامه واریز کنید.

 

thank you for attention

يکشنبه 10/11/1389 - 19:3 - 0 تشکر 278310

با سلام
غیر از این هم نیست ....

موفق باشید.

هرگز اين چهار چيز را در زندگيت نشكن

.......................اعتماد ، قول ، رابطه و قلب ؛

.....................................يرا اينها وقتي مي شكنند صدا ندارند ، اما درد بسياري دارند ...

...چارلز ديكنز ...
يکشنبه 10/11/1389 - 19:35 - 0 تشکر 278316

نکته ای از هزاران...

خدا هست، غصه چرا؟
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی