سينما و تلویزیون (بازدید: 693)
پنج شنبه 30/10/1389 - 17:58 -0 تشکر 276169
آغاز پیش فروش اینترنتی بیلت های جشنواره فیلم فجر

 پیش فروش اینترنتی بلیت‌های بیست و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر از روز پنجم بهمن ماه آغاز می شود.

علاقمندان می توانند بامراجعه به پایگاه اینترنتی جشنواره fajrfestival.ir و سامانه پیش فروش بلیت، نسبت به خرید بلیتهای مورد نظر خود از تاریخ 5 تا 7 بهمن ماه سال جاری اقدام نمایند.
طبق روال سال گذشته، بلیتهای جشنواره در بخش مسابقه سینمای ایران هر قطعه چهار هزار تومان، مسابقه بین الملل هر قطعه سه هزار تومان و مسابقه آثار ویدیویی هر قطعه دو هزار تومان ارایه می شود.

روزهای نهم و دهم بهمن ماه بلیتهای خریداری شده  توسط مخاطبان در سینما فلسطین تهران تحویل می‌شود. در این دو روز همچنین دانشجویان می‌توانند برای تحویل بلیتهای خود اقدام کنند. امسال در بخش مسابقه سینمای ایران 20 درصد تخفیف و در بخش‌های بین الملل و دیگر بخش‌ها ، 50 درصد تخفیف برای دانشجویان لحاظ شده است.

نمایندگان سازمانها و نهادها  می‌توانند طی روزهای یازدهم و دوازدهم بهمن ماه برای تهیه بلیتهای مورد نظر خود به سینما فلسطین مراجعه کنند. البته باید تقاضای کتبی و رسمی سازمانها و نهادها به همراه معرفی نماینده تام الاختیار و تعداد بلیتهای درخواستی تا روز چهارم بهمن ماه به دبیرخانه جشنواره ارایه شود تا این دوستان بتوانند بلیت‌های خود را در روزهای اعلام شده دریافت نمایند

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

چهارشنبه 6/11/1389 - 11:39 - 0 تشکر 277447

آمار پیش‌فروش بلیت‌های جشنواره بیست‌ونهم، از استقبال بالای مخاطبان سینمای ایران خبر می‌دهد.

بنابر خبر روابط عمومی جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، تا ظهر دیروز بیش از 27500 بلیت در بخش‌های مختلف به‌فروش رسیده و بیشترین استقبال مخاطب نیز در دو بخش مسابقه سینمای ایران و نوعی نگاه بوده است.

در همین ارتباط علاقه‌مندان به خرید این بلیت‌ها می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی جشنواره و سامانه پیش‌فروش بلیت، نسبت به خرید بلیت‌های مورد نظر خود اقدام نمایند.

بلیت‌های جشنواره بدون افزایش قیمت نسبت به سال قبل، در بخش مسابقه سینمای ایران هر قطعه چهار هزار تومان، مسابقه بین‌الملل هر قطعه سه هزار تومان و مسابقه آثار ویدیویی هر قطعه دو هزار تومان ارائه می‌شود.

لازم به ذکر است که بلیت‌های خریداری شده توسط مخاطبان روزهای نهم و دهم بهمن‌ماه در سینما فلسطین تهران تحویل خواهد شد.


آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی