فرهنگ پایداری (بازدید: 408)
يکشنبه 26/10/1389 - 11:16 -0 تشکر 274577
حمایت نمایندگان پارلمان آمریکا و انگلیس از منافقین شرم آور است

این روزنامه درباره ادعاهای منافقین نوشت: بین لفاظی‌های منافقین درباره دفاع از دموکراسی و اعمال گذشته آن‌ها به خصوص ارتباط با صدام حسین بین سال‌های ۱۹۸۶ تا ۲۰۰۳ فاصله بسیاری وجود دارد.

 

 

من مفتخرم که در به رویم وا شد     ماتم کده ی غمت مرا مأوا شد

من مفتخرم نامه عمر سیهم        با اشک غمِ تو شسته و امضا شد

اینجا و میان قبرو محشر گویم     من مفتخرم که مادرم زهرا(س)شد

  http://www.ahlebasyrat.blogfa.com

يکشنبه 26/10/1389 - 11:17 - 0 تشکر 274578

روزنامه انگلیسی گاردین با انتقاد صریح از برخی نمایندگان پارلمان‌های انگلیس و آمریکا حمایت از گروهک تروریستی منافقین را شرم آور خواند و خواستار توقف آن شد.

گاردین در مقاله‌ای با اشاره به اقدامات گروهک منافقین از جمله همکاری‌های رجوی با صدام و اقدامات تروریستی این سازمان، اعلام کرد: این حمایت‌ها به نوعی اشتباهات آمریکا و غرب در حمایت از سازمان تروریستی طالبان را تداعی می‌کند.

در مقاله روزنامه گاردین، حمایت از منافقین یک اشتباه استراتژیک و اخلاقی توصیف شده و در ادامه آمده است: مثال‌های زیادی برای اشتباه بودن برخی تصمیم‌های غرب وجود دارد که از آن جمله می‌توان به فروش سلاح به صدام و همچنین ژست‌های دلجویانه از طالبان در اواخر دهه ۱۹۹۰ میلادی اشاره کرد که طی آن بیل کلینتون رئیس جمهوری وقت آمریکا در شرایطی از طالبان دفاع کرد که این گروه مردم افغانستان را بی‌رحمانه سرکوب می‌کرد.

این روزنامه درباره دوگانگی و ادعاهای بی‌پایه و اساس منافقین در موضوعاتی از جمله دموکراسی، با اشاره به رابطه رجوی با صدام و مشارکت منافقین در سرکوب جنبش‌های دموکراتیک در عراق نوشت: بین لفاظی‌های منافقین درباره دفاع از دموکراسی و اعمال گذشته آن‌ها به خصوص ارتباط با صدام حسین بین سال‌های ۱۹۸۶ تا ۲۰۰۳ فاصله بسیاری وجود دارد.

گاردین افزود: به نظر شورای روابط خارجی آمریکا، سازمان مذکور در سال ۱۹۹۱ در انتقام جویی‌های بی‌رحمانه، علیه کسانی که در برابر حکومت عراق به پا خاسته بودند، شرکت مستقیم داشته و در واقع گستره عمل این گروه به عنوان بازوی موثر حکومت دیکتاتوری صدام حسین، وقتی کاملا روشن می‌شود که ملاحظه شود این سازمان به هنگام محاصره عراق از سوی نیروهای آمریکایی در سال ۲۰۰۳ دارای ۲۰۰۰ تانک، خودروی زره پوش و توپخانه سنگین بوده است.

منبع:کیهان

من مفتخرم که در به رویم وا شد     ماتم کده ی غمت مرا مأوا شد

من مفتخرم نامه عمر سیهم        با اشک غمِ تو شسته و امضا شد

اینجا و میان قبرو محشر گویم     من مفتخرم که مادرم زهرا(س)شد

  http://www.ahlebasyrat.blogfa.com

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی