• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 1234)
چهارشنبه 22/10/1389 - 18:36 -0 تشکر 273475
مصاحبه جرس با همسر شهید علیمحمدی

 متن مصاحبه سایت جرس با همسر شهید علیمحمدی به نقل ازخبرگزاری فارس:

 لازم ذکر است که سایت جرس هم قبلا مصاحبه ای با همسر شهید علی محمدی انجام داده بود:

متن پاسخ‌های همسر شهید علیمحمدی به خبرنگار سایت جرس در ذیل می‌آید:

* سوال: فردا 22 دی ماه، سالگرد ترور همسر شماست، در آستانه این سالگرد فیلمی از اعترافات فردی كه به عنوان عامل اصلی ترور معرفی شده است از تلویزیون جمهوری اسلامی پخش شده است، نظر شما در این مورد چیست؟

پاسخ: من بسیار خوشحالم كه بالاخره عامل ترور همسرم معرفی شده است. همه خانواده ام خوشحال هستند. خون همسرم مظلومانه ریخته شده بود. با بی‌انصافی و وحشیانه خون همسرم را ریختند. من خوشحالم از اینكه این مزدورانی كه وابسته به خارج از كشور بوده اند را توانستد دستگیر كنند و با اعترافاتی كه كردند نشان می دهد كه از كجا سرچشمه می گیرد.

* شما اعترافات را از تلویزیون دیده‌اید؟

- بله من بخش هایی از این اعترافات را دیده ام و از آقایانی كه به منزل ما آمده بودند خواستم كه خودم هم این كسانی كه اعتراف كرده اند را ببینم و قرار هم بر همین است. حتی به این كسانی كه به منزل ما آمدند گفتم من حاضرم خودم طناب دار را به گردن قاتل بیاندازم.

* چه كسانی به منزل شما آمده‌اند؟ نظرتان در مورد اعترافات چیست؟

- من خودم به این اعترافات مطمئن هستم. چون قبل از اینكه تلویزیون اعترافات را پخش كند، كسانی چندین بار به منزل ما آمده بودند خیلی سوالات از من پرسیدند. بعد هم با سوال هایی كه از من پرسیدند و سوال هایی كه از عامل ترور همسرم پرسیدند دیگه مطمئن شده بودند كه این اعترافات درست است.

مثلا سه شنبه این اتفاق (ترور) برای همسرم افتاد، من روز یكشنبه به همراه همسرم رفته بودم تا بچه خواهرم را از مدرسه بیاوریم. ایشون ( عامل ترور)گفته بود كه می خواستند یكشنبه بمب را منفجر كنند ولی به این علت كه ما همیشه مسیر مون بالای كوچه بود (ولی اون روز چون به تجریش می خواستیم برویم مسیر ما پایین كوچه بود)، گفتند چون زن و بچه همراهشون بود، ما ترور نكردیم و حتی یك بمب را از ضامن خارج كردند ولی منفجر نكردند، كه من هم گفتم اینها دروغ می گویند به خاطر اینكه ما پایین كوچه رفتیم، ایشون وقتی اون بمب را منفجر كرده بودند چون به سمت بالا رفته بودند درست موج انفجار به سمت سرشون قرار داشت و اگه می رفتند به سمت پایین كوچه ، هیچ وقت كشته شدن همسرم حتمی نبود.

* این حرف‌ها به قبل از اینكه اعترافات تهیه و پخش شود برمی‌گردد؟

بله، بله، همه را قبلش از من سوال می كردند، و با صحبت هایی كه یك مقدار از من می پرسیدند و یك مقدار از آنها( اعتراف كنندگان) می پرسیدند و بعد و این صحبت ها را با هم چیز می كردند، یعنی من مطمین هستم كار خودشون بوده و من قرار هست برم این چند نفر را ببینم. یعنی واقعا دلم می خواهد بپرسم چرا اینكار را كردند. همسرم همه زندگی اش صرف علم و دانشجویانش شده است و این كار خیلی ظالمانه و جنایتكارانه بوده و حتما دلم می خواهد بپرسم چطور دلت آمد این كار را بكنید، چون اسراییل به شما گفت، باید یك همچین كاری را بكنید؟ چون آنها دشمن هستند و می خواهند به اهداف خودشان برسند .

* شما خودتان ارزیابی تان از نقش اسراییل چیست؟

- خب آنها نمی خواهند كشور ما پیشرفت كنند. شوهر من از قبل هم تهدید شده بود. شهریور ماه سال گذشته یك نفر به من زنگ زده بود و گفت از طرف دكتر رهبر رییس دانشگاه تهران هستم و من اشتباه كردم و شماره تلفن همسرم را هم به ایشان دادم. بعد همسرم گفتند كه منافقین بودند و او را تهدید كردند . همسرم همان موقع این موضوع ( تهدید تلفنی) را به مسوولان هم اطلاع داده بود ولی متاسفانه آن زمان كم كاری شد، باید رسیدگی و محافظت می كردند از ایشون یا حداقل به ایشون می گفتند موبایل خودتان را عوض كنید، ولی اینكار انجام نشد. من مطمئن هستم جز خارجی كار كس دیگری نمی تواند باشد. به نظرم داخلی نمی تواند انقدر احمق باشد كه بخواهد كسی كه می توانست مایه پیشرفت كشور باشد را از بین ببرد.

* پس درواقع پیش ازین هماهنگی‌هایی صورت گرفت و شما در جریان قرار گرفتید؟

- بله بله ما را در جریان قرار می دادند ولی به ما گفته بودند به هیچ كسی نگویید تا این كار تمام شود. می گفتند اطلاعات سوخته می شود اگر پخش شود. قبلش به من یك سری اطلاعات را دادند ولی چون گفتند به كسی نگویید من حتی به خانواده ام و مادر و خواهر همسرم هم نگفته بودم. چند باری می آمدند منزل ما سوالاتی را می پرسیدند ولی خب قرار نبود جایی گفته شود.

* من پیش از این هم مصاحبه ای با شما انجام دادم، كه شما انتقاد كرده بودید و گفته بودید كه هیچ كسی پیگیر پرونده شما نیست.

- آن زمان هیچی به ما گفته نشد. بعد از ترور دكتر شهریاری استاد دانشگاهی كه ترور شد مسولان آمدند سراغ ما و گزارش دادند. من گفتم چرا انقدر دیر آمدید سراغ ما و گزارش دادید؟ گفتند، دوستان خودتان نگذاشتند. من گفتم اگر می دانستم شما آنقدر تا حالا فعالیت كردید، دعای خیر من بدرقه شما بود، متاسفانه دیر فهمیدم و واقعا هم از مسوولان خیلی تشكر می كنم چون خودشان می گفتند در این یك سال به صورت شبانه روزی كار كردند و به من گفتند شاید بعضی ها حتی بیست روز نتوانستند بروند منزل و خانواده هایشان را ببینند و چند روز چند روز نمی خوابیدند در این یك سال.

* برای چه كاری؟ برای دستگیری و گرفتن همین اعترافات؟

- بله بله برای گرفتن همین مزدوران.

* صحبت آخر شما؟

- من كاملا اطمینان دارم و مسئولان دارند با ما همراهی می كنند. چون دكتر قبل از شهادت دوستانی داشتند كه به من هم می گفتند هرچه این دوستان بگویند قبول داشته باش و من هم مطمین هستم. به مسوولانی هم كه به منزل ما آمده بودند هم گفتم من واقعا از زحمات شان برای شناسایی قاتل همسرم ممنونم و الان هم خیلی خوشحالم، در پوست خودم نمی گنجم. می دانم جامعه هم چه می گویند، امروز بیرون رفتم دیدم كه روزنامه های اصلاح طلب هم فقط یك خبر كوچولو در مورد اعترافات منتشر كردند. از شما هم می خواهم طوری نوشته نشود كه این خوشحالی از ما گرفته شود بالاخره این قاتلان رفتند اسراییل دوره دیده اند و از ما قوی تر هستند.

 

لینک:

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8910220989

 

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

شنبه 25/10/1389 - 14:10 - 0 تشکر 274206


دوستان صدرلینکی که خبر فوق در آن آمده است مطا لب زیر بوده که حذف شده
کل مطالب از فارس است ولی در صدر مطلب ادعا شده است که از جرس است البته پایان مطلب آدرس فارس را داده اند !!!
به گزارش خبرنگار فضای مجازی خبرگزاری فارس، سایت "جرس " متعلق به فتنه‌گران كه در اقدامی عجیب قصد داشت رژیم صهیونیستی را از این اقدام تروریستی تبرئه كند، با همسر شهید علی‎محمدی تماس گرفت كه با پاسخ‌های متقن وی مواجه شد و ناكام ماند.

منصوره كرمی در پاسخ به خبرنگار سایت جرس از مسئولان جمهوری اسلامی به جهت دستگیری عاملان ترور همسرش تقدیر و تأكید می‌كند كه: "من خوشحالم از اینكه این مزدورانی را كه وابسته به خارج از كشور بوده اند توانستد دستگیر كنند و با اعترافاتی كه كردند نشان می دهد كه از كجا سرچشمه می‌گیرد. "

این سخنان همسر شهید علی‎محمدی در حالی است كه خبرنگار این سایت متعلق به فتنه‌گران مدام سعی می‌كند با پرسش‌های جهت‌دار از زوایای مختلف نسبت به صهیونیستی بودن این اقدام تروریستی وحشیانه تردید ایجاد كند.

سؤالات و جهت‌گیری خبرنگار سایت جرس كه بیش از پیش وابستگی معنوی فتنه‌گران به رژیم صهیونیستی را نشان می‌داد، با عكس‌العمل و پاسخ‌های مناسب همسر شهید علی‎محمدی روبرو می‌شود.

شنبه 25/10/1389 - 20:54 - 0 تشکر 274368

به نظر من فارس با یک پیشداوری و ایجاد ذهنیت منفی نسبت به مصاحبه کننده اصل مطلب رو خدشه دار کرده و به همین دلیل اصل خبر که همان مصاحبه سایت جرس(توسط مسیح علینژاد) را آورده ام و اگر هم دقت کنید در بالای بحث نوشتم مصاحبه ی جرس به نقل از فارس.
در مورد این مقدمه خبرگزاری فارس هم من خودم از خانم علینژاد سوال کردم و ایشون گفتند :خبرگزاری فارس چه انتظاری داره .من در مورد اعترافات و جزئیات شهادات همسر ایشان سوال کردم.مگر باید من از وضعیت آب و هوای تهران سوال کنم؟؟!!
خانم علینژاد قبلا هم با همسر شهید علی محمدی مصاحبه داشتند اما جالب است که این مصاحبه را خبرگزاری فارس منتشر نکرده است.که در متن همین مصاحبه هم به آن اشاره ای شده است.

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

دوشنبه 27/10/1389 - 15:49 - 0 تشکر 275086

طنز جالبی بود

سه شنبه 28/10/1389 - 10:36 - 0 تشکر 275258

عالی بود خیلی خوشم اومد
کاش همسر تمام شهیدا حرمت خون همسرشون رو نگه دارند

 

غرق نعمتیم ؛ حالیمون نیست ...

الهی رضا برضائک!

 
دوشنبه 4/11/1389 - 2:15 - 0 تشکر 276838

جناب سیانك شما زیاد تاكید نكنید روی بعضی مطالب...من خودم شخصا خیلی وقته دیگه وارد این جور بحث ها نمیشم...خودتون هم میبینید كه اونی كه نخواد ببینه هركاری كنی نمیبینه...تموم شد و رفت...!

پنج شنبه 7/11/1389 - 10:28 - 0 تشکر 277682

yalda_farhang گفته است :
[quote=yalda_farhang;553532;276838]جناب سیانك شما زیاد تاكید نكنید روی بعضی مطالب...من خودم شخصا خیلی وقته دیگه وارد این جور بحث ها نمیشم...خودتون هم میبینید كه اونی كه نخواد ببینه هركاری كنی نمیبینه...تموم شد و رفت...!

  من هم به همین نتیجه رسیده ام آدمی که خواب است را می توان بیدار کرد ولی آدمی که خود را به خواب زده است را نمی توان بیدار کرد

شنبه 9/11/1389 - 12:48 - 0 تشکر 277961

دقیقا الان مشکل تشخیص حقیقت هم همینه.
بعضیا می دونن که می دونن . . .
ولی اغلب نمی دونن که نمی دونن . . .
فکر کنم بحث کردن با کسی که نمی دونه که نمی دونه خیلی سخته . . .
اغلب بحث ها هم با اونایی که نمی دونن که نمی دونن بی نتیجه است و یا طرف ناراحت و باقی ماجرا.

دوشنبه 11/11/1389 - 23:49 - 0 تشکر 278561

بالاخره گویا تو این مملكت خیلی ها معتقدند كه خیلی ها نمیدونن كه نمیدونن...چه شود؟؟؟

شنبه 16/11/1389 - 17:58 - 0 تشکر 279865

نوچ ...

تو این مملکت خیلی از مردم عادی( ملت) معتقدند که اغلب از روشن فکر ها و دگر اندیش ها( پیروان اندیشه های غرب پسند) واقعا نمی دونن که نمی دونن ...

جاهلند از نوع مرکبش ...

شنبه 16/11/1389 - 20:10 - 0 تشکر 279906

SOHA_1990 گفته است :
[quote=SOHA_1990;373781;279865]

نوچ ...

تو این مملکت خیلی از مردم عادی( ملت) معتقدند که اغلب از روشن فکر ها و دگر اندیش ها( پیروان اندیشه های غرب پسند) واقعا نمی دونن که نمی دونن ...

جاهلند از نوع مرکبش ...

 السلام علیــــــــــک یا ابا عبدالله

 

ای شیـــــعه تو را چه غــم ز طوفـــان بلا

آن جا که سفینة النجـــــــاة است حسیـــــن (ع)

 

یابن الحســـــن روحـــــــــی فداک

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی