انجمن ها > انجمن خراسان > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
خراسان (بازدید: 812)
يکشنبه 19/10/1389 - 16:47 -0 تشکر 271981
برگزاری قطعی جشنواره فیلم فجر در مشهد

در حالی که مسعود شاهی دبیر بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر روز گذشته در نشستی خبری بر این نکته تاکید کرد که به دلیل تامین نشدن بودجه مورد نیاز برگزاری جشنواره فیلم فجر در استان ها، این جشنواره به جز تهران در هیچ شهر دیگری برگزار نمی شود، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان رضوی گفت: جشنواره فیلم فجر امسال قطعا در مشهد برگزار می شود.سیدجواد جعفری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی دیروز در پاسخ به اظهارات دبیر جشنواره فجر مبنی بر برگزار نشدن این جشنواره در شهرستان ها اشاره کرد، چنین گفت: من از صحبت های دبیر جشنواره اطلاعی ندارم، اما جشنواره فیلم فجر امسال قطعا در مشهد برگزار می شود.او با اشاره به این که برگزاری جشنواره فجر در مشهد جزو مصوبات دور دوم سفرهای استانی هیئت دولت است، تاکید کرد: بنابراین ما برای برگزاری جشنواره نیازی به ارسال درخواست نداریم.جعفری درباره اظهارات دبیر جشنواره فجر هم چنین اظهارنظر کرد: احتمالا صحبت های دبیر جشنواره کلی و درباره استان هایی است که مصوبه دولت ندارند.البته او درباره تامین اعتبار مورد نیاز جشنواره نیز چنین گفت: با توجه به این که این موضوع مصوبه هیئت دولت است، بی گمان بودجه مورد نیاز از طریق استانداری تامین خواهد شد.در خور اشاره است حدود یک هفته قبل جواد شمقدری معاون سینمایی وزیر فرهنگ و ارشاد نیز گفت ما از تامین نشدن بودجه برگزاری جشنواره فجر در مشهد خبر داده بود. در همان زمان نیز جعفری تاکید کرد که اعتبار برگزاری جشنواره فجر در مشهد تامین می شود.

جهانی فکر کن    با استفاده از امکانات محلی تولید کن    جهانی توزیع کن

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی