سينما و تلویزیون (بازدید: 372)
جمعه 17/10/1389 - 12:23 -0 تشکر 271345
رابرت دنیرو ؛ رئیس هیات داوران کن 2011

رابرت دنیرو هنرپیشه سرشناس سینمای جهان که این روزها کمدی پرفروش «فوکرهای کوچک» را روی پرده دارد به عنوان رئیس هیات داوران تازه ترین دوره جشنواره کن که بهار آینده در فرانسه برگزار می شود منسوب گردید.

رابرت دنیرو دقایقی پس از انتشار این خبر در گفتگویی انتخابش برای این پست را اسباب خوشحالی دانسته و گفت:«این یکی از موقعیتهای نادری است که طی سالها حضور در سینما به سراغم آمده است چراکه جشنواره کن یکی از قدیمی ترین و معتبرترین جشنواره های سینمایی است.»

دنیرو که به خاطر ایفای نقش زیبایش در قسمت دوم «پدرخوانده» در خاطر بسیاری از مخاطبان باقی مانده با اشاره به حساس بودن وظیفه هیات داوران جشنواره های بزرگ می گوید:« من پیش از این و در دهه هشتاد هم سابقه ریاست بر هیات داوران را داشته ام و به صراحت می بایست بگویم یکی از سخت ترین کارهای دنیا همین است که بخواهی به بررسی کارهای هنرمندان دیگر بپردازی.»

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی