سينما و تلویزیون (بازدید: 431)
چهارشنبه 15/10/1389 - 20:21 -0 تشکر 270840
سروش صحت با *مرگ در می زند*

سروش صحت بازنویسی فیلمنامه "مرگ در می زند"را برای سیمافیلم آغاز کرد.

به گزارش خبرگزاری سینمای ایران، این نویسنده به اتفاق ایمان صفایی کار نگارش فیلمنامه را انجام داده اند و هم اکنون آن را بازنویسی می کنند.

مرتضی رزاق کریمی، تهیه کننده "مرگ در می زند"می گوید: رویکرد ما به این صورت است که روی فیلمنامه تامل بیشتری داشته باشیم.سرنوشت فیلم وابسته به فیلمنامه است و اگر روی آن زمان بیشتری بگذاریم، نتیجه بهتری حاصل خواهد شد.

وی درباره علت بازنویسی کار اظهار داشت: از اهداف فیلمنامه این است که ضمن جذابیت دراماتیک، فضای طنزی داشته باشیم که خوشبختانه این فضای طنز در آمده است، اما غیر از این اهداف، محتوایی هم وجود دارد که صرفا برای جذابیت و جذب مخاطب عمل نکنیم و به لایه های درونی فیلمنامه هم اهمیت دهیم.به این دلیل است که موضوع بازنگری در فیلمنامه مطرح شده است.

این تهیه کننده توضیح داد: امیدواریم تا دو هفته دیگر، بازنویسی به پایان برسد و بعد از آن پیش تولید را شروع می کنیم.

گفتنی است، "مرگ در می زند" در گروه مناسبت های مرکز سیمافیلم تولید خواهد شد که داستان آن درباره پیرمردی است که فرزندانش آنچنان که باید به او سر نمی زنند.او دچار سکته قلبی می شود و می میرد.آمبولانسی که برای بردن او آمده در مسیر سردخانه دچار حادثه می شود و ...

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی