سينما و تلویزیون (بازدید: 577)
چهارشنبه 15/10/1389 - 20:19 -0 تشکر 270839
فیلم های تلویزیونی آخر هفته

فیلم های سینمایی و تلویزیونی پنجشنبه و جمعـه 16 و 17 دی ماه ازشبکه هـای یک ، دو، سه ، چهار، تهــران و سیمای استان ها پـخش می شـود.

به گزارش خبرگزاری سینمای ایران به نقل از روابط عمومی سیما، فیلم سینمایی "مدافع " به کارگردانی پیتر استبینگفر پنجشنبه 16 دی ماه ساعت 22 ازشبکه یک سیما پخش می شود.
درخلاصه داستان فیلم آمده : درشهری بزرگ که گانگسترها و دنیای مخوف تبهکاران به انواع خلافکاری ها مشغولند ، اما پلیس سهل انگارانه برخورد کرده و بسیاری از افراد پلیس، رشوه خوار و فاسدند. مردی به نام " آرتور" که ازنظر بسیاری ازمردم، ازنظرهوشی عقب افتاده است خود را یک ابرقهرمان می پندارند، تلاش می کند شهر را ازوجود تبهکاران پاک کند ولی سرانجام او نیز در برابر قدرت پلید خلافکاران از پا درمی آید.
فیلم سینمایی "مدافع " محصول سال 2009 کشورهای آمریکا ، انگلیس و کانادا می باشد.

********************************
فیلم تلویزیونی " آذر، پایان پاییز" به کارگردانی سعید ابراهیمی فر و تهیه کنندگی علیرضاسبط احمدی جمعه 17 دی ماه ساعت 30/15 ازشبکه یک سیما پخش خواهد شد .
درخلاصه داستان فیلم آمده : آذر و زهره خواهران دوقلویی هستند که دریک خانواده متدین و مذهبی رشد می کنند .
اتفاقات این فیلم ازسال 1314 مقارن با سال کشف حجاب در دولت رضا خانی آغاز می شود و تا پیروزی انقلاب ادامه دارد. دست تقدیردراین دوران آذر را به سمتی می کشاند که همگام با همسر و دایی اش درمسیراتفاقات سیاسی و اجتماعی ایران قرارمی گیرد.
فیلم تلویزیونی " آذر،پایان پاییز" با بازی بهنازجعفری ، بهروزبقایی و قربان نجفی ازتولیدات گروه فیلم¬های تلویزیونی شبکه یک سیما می باشد.

********************************
شـبـکـه دو
فیلم تلویزیونی "قند تلخ " جمعه 17 دی ماه ساعت 45/17ازشبکـه دو سیما پخش می شـود.
این فیلم داستان نوجوانی به نام پارسا راروایت می کند که باوجود مبتلا بودن به دیابت ، باید هر روز انسولین تزریق کند. اوعضو یک تیم کاراته ی نوجوانان نیزهست و قراراست به یک اردوی تدارکاتی درخارج از شهر برود. پدربه دلیل بیماری مایل به رفتن او نیست، اما مادرش (یکتا ناصر) اصرار دارد که او به زندگی عادی ادامه دهد.
یکتا ناصر، رضا توکلی ، رامتین خداپناهی و محسن اشرافی درفیلم تلویزیونی« قند تلخ » به کارگردانی محمد عرب و تهیه کنندگی اردشیرایران نژاد از تولیدات سال 87 بازی کرده اند .
********************************
فیلم سینمایی "بهترین بازی دنیا " جمعه 17دی ماه ساعت 23ازشبکـه دوسیماروی آنتن می رود.
درخلاصه داستان فیلم با بازی آرماندلارچ ،تام راک وجیمزپکسن خواهید دید : فرانسیس اوپمت پسریک خانواده رعیت است که ازبچگی به بازی گلف علاقمند است و به عنوان پادو درکنار گلف بازان ماهر و متمول کارمی کند و ازاین راه بازی را یاد می گیرد. از او در بزرگسالی درخواست می شود تا درمسابقات حرفه ای شرکت کند.
فیلم سینمایی "بهترین بازی دنیا" به کارگردانی بیل پاکسون و تهیه کنندگی دیویدبلاکر محصول آمریکا در سال 2005 ساخته شده است .
********************************
شـبـکـه ســه
فـیلـم سینمایی " نابودگر4 " پنجشنبه 16 دی ماه ساعت 24 ازشبکه سه پخش خواهد شد.
درخلاصه داستان فیلم آمــده : درسال 2003 یک جنایتکار به نام رایت که به سرطان لاعلاج مبتلا است موافقت می کند تا دکترکاگان برای پژوهش ازبدن او استفاده کند. در حمله اسکارنت به زمین که صرفاً جان کان زنده می ماند پی می برند که ترمیناتورT800 جدید برای حمله به کار گرفته شده است .
کریستین بل، سام ورتینگتون و آنتونی یل چین درفـیـلـم سینمایی " نابودگر4 " به کارگردانی مک گینـتی محصول سال 2009 کشور آمریکا به ایفای نقش پرداختند .
********************************
جمعه 17 دی ماه ساعت 15/10 فیلم سینمایی " شی نو بی " ازشبکه سه سیما پخش خواهد شد.
درخلاصه داستان فیلم آمده : درگذشته های بسیاردورمردمانی بودند که درهنرهای رزمی بسیار توانا و ماهر بودند. به این گروه ازمردمان شی نو بی می گفتند.علاقه زنی ازاین قبیله به یک مرد ازقبیله دیگرکه دشمن هم محسوب می شدند باعث مبارزه بین این دو گروه می شود.
فیلم سینمایی " شی نو بی " محصول چین در سال 2007 ساخته شده است.
********************************
جمعه 17 دی ماه ساعت 45/14فیلم سینمایی " چاشنی بمب " محصول سال 2003 آلمان و آمریکا به کارگردانی جاناتان فرید من ازشبکه سه سیما پخش می شود.
درخلاصه داستان فیلم با بازی راندال باتینکوف و الیزابه برکلی آمده : یک بمب به دفترحقوقی دریک برج تحویل داده می شود و 15 نفرازشیفت شب و مسئولشان را به کشتن می دهد. یکی از بازرسان موفق می شود شواهدی ازسازنده بمب بدست آورد.
********************************
شـبـکـه چـهــار
فیلم سینمایی " گرگ های واشنگتن" پنجشنبه 16 دی ماه ساعت 40/15 ازشبکه چهارسیما پخش خواهد شد .
دراین فیلم خواهید دید : آلبرتو و میگوئل، دوستانی هستند که با یکدیگرکارمی کنند و یک رستوران را اداره می کنند. البرتو و میگوئل با وجود این اختلافات شدیدی هم دارند. تا آنکه یکی از دوستان آنها به نام کلودیو، پول هایی را که از راه سرقت ماشین و کلاهبرداری بدست آورده است و نمی¬تواند درخانه یا بانک نگهداری کند، به طورامانت به میگوئل و آلبرتو می سپارد. میگوئل ازاین فرصت استفاده می کند و نقشه خود را عملی می کند.
خاویرباردم ، ادوارد فرناندز، ارنستو آلتریو ، آلبرتوسن خوان و خوزه سانچو درفیلم سینمایی " گرگ های واشنگتن " به کارگردانی ماریو باروسومحصول سال 1999 اسپانیا به ایفای نقش پرداختند .
********************************
فیلم سینمایی "جنایت کسب و کار ماست" جمعه 17دی ماه ساعت 30/20 درقالب برنامه "سینما4" ازشبکه چهارسیما روی آنتن خواهد رفت .
دراین فیلم خواهید دید : خانم برسفرد زن با فراست و علاقمند به حل معماهای پلیسی خود را درگیرماجرای تازه ای می کند. عموی او شاهد یک جنایت بوده اما هیچ جنازه ای پیدا نشده است و هیچ کس دیگرهم شاهد جنایت نبوده است جزعموی او ،خانم برسفرد درگیر ماجرا می شود.
کاترین فرات درفیلم سینمایی "جنایت کسب و کارماست " به کارگردانی پاسکال توماس محصول سال 2008 فرانسه به ایفای نقش پرداخته است.
********************************
شـبـکـه تـهـران
فیلم سینمایی "طوفان کامل " به کارگردانی ولفگانگ پیترسون 30 دقیقه بامـداد روزجمعه 17 دی ماه از شبکه تهـران پخش می شـود .
درخلاصه داستان فیلم آمده : بیلی تاین که ناخدای ماهر و کارکشته یک کشتی ماهیگیری است، چند وقتی است که نتوانسته به اندازه ی کافی صید کند و ازسوی صاحب کشتی تهدید می شود که درصورتی که به همین رویه ادامه دهد، کارش را از دست خواهد داد. بیلی تصمیم می گیرد به سرعت ، دوباره عازم دریا شود و این بارهرطور شده با دست پربازگردد.
جرج کلونی، مارک والبرگ، دایان لین و جان سی ریلیدردرفیلم سینمایی "طوفان کامل " محصول سال 2000 کشورهای آمریکا و آلمان در ژانرماجراجویی ، درام ، حادثه ای و مهیج بازی کرده انـد .
********************************
فیلم سینمایی "مسافرین زندگی" ساعت 30/13 روزجمعه 17 دی ماه ازشبکه تهـران پخش خواهد شد.
درخلاصه داستان فیلم با بازی ارین کوترل ، لوگان بارسلومیو و ویلیام مورگان شپرد آمده : میسی پس ازدواج با ویلی، راهی سفرجنوب می شود تا درکنار هم درمزرعه ای به دامپروری بپردازند. گروهی ازدزدان درطی مسیرقصد حمله به آنها را دارند که ویلی با نمایش دادن اسلحه اش آنها را دورمی نماید. میسی که باردارشده نگران این است که ویلی ازشنیدن این خبرخوشحال نشود. میسی درشهربا پسرکوچکی به نام جف آشنا می شود ، ولی نمی داند که برادر او سانی یکی از گروه راهزنان است.
فیلم سینمایی "مسافرین زندگی" محصول سال 2005 آمریکا در ژانر درام و وسترن به کارگردانی مایکل لندن جی آر ساخته شده است .
********************************
سـیـمــای اسـتــان هــا
فیلم سینمایی" رالی " جمعه 17دی ساعت 30/13 ازسیمای استان¬ها پخش می شود.
درخلاصه داستان فیلم می بینیم : زن و شوهری درمسابقه رالی معلولین کشورشرکت می کنند ولی دراین رالی با مشکلات و دسیسه های زیادی مواجه می شوند .
حسن جوهرچی و فرهاد بشارتی درفیلم سینمایی " رالی " به کارگردانی افشین اربابی در ژانراجتماعی بازی کرده اند.

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

چهارشنبه 15/10/1389 - 20:24 - 0 تشکر 270842

نمیشه شبکه دو به جای پخش فیلم قند تلخ!!! سریال قهوه تلخ رو پخش کنه خیلی بهتره تازه طرفدارای صدا و سیما هم بیشتر میشه!!!

جایی در پشت ذهنت ، به خاطر بسپار که اثر انگشت خداوند بر همه چیز هست...

پنج شنبه 16/10/1389 - 14:59 - 0 تشکر 271068

سلام زهرای گرامی،سلام :
خیلی خوبه که اینگونه مطالب ثبت بشه که بتونیم یک خلاصه ای از داستان فیلم ها رو بخونیم تا اگر خوشمون اومد نگاه کنیم ....
مرسی

 

thank you for attention

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی