• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن خانواده > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
خانواده (بازدید: 670)
سه شنبه 14/10/1389 - 12:35 -0 تشکر 270517
8 رفتار مردانه مورد پسند خانم ها

امام سجاد (ع): دنیا غنودن و آخرت بیداری و ما در میان آن دو در خوابهای آشفته ایم. 


8 رفتار مردانه مورد پسند خانم ها
8 رفتار مردانه مورد پسند خانم هاهرچند خانم ها ادعا می كنند كه از مردهای مرتب و تمیز و شیک پوش خوششان می آید، اما گاهی اوقات اگر با لباس های ورزشی كج و كوله جلوی آنها ظاهر شوید، غذا را بدون رعایت آداب ویژه بخورید، و در كوچه فوتبال بازی كنید، شاید به نظر خانم ها خیلی جذاب تر هم جلوه كنید.او بدش نمی آید كه هر چند وقت یكبار برای نجاتش تلاش كنید، و یا اگر از عهده ی تعمیر برخی وسایل بر می آیید این كار را انجام دهید، و یا حتی با دوستان خود گپ بزنید. یک خانم با یک آقا قرار نمی گذارد تا بر سر این موضوع كه كدامشان كفش ها و یا موهای شیک تری دارند با او به رقابت بپردازد؛ بلكه این تفاوت های موجود میان شما دو نفر است كه منجر به اتصال هرچه بیشتر شما به هم می شود. البته نباید فراموش كنید كه زمانی كه برای مشاهده تئاتر و یا صرف شام به بیرون می روید، او از شما انتظار دارد كه لباس های مناسب و آراسته ای به تن كنید، اما در عین حال باید در نظرداشته باشید كه در بقیه ی ساعات بیشتر از حس مردانگی شما لذت می برد .
هرچند این امكان وجود دارد كه هرگز به این موضوع اعتراف نكند.همیشه لازم نیست شیک ترین لباس ها را به تن كنید و درهای مختلف را پیش از او برایش باز كنید،فقط كافی است كه آروغ های بعد از نوشیدنی را در زمان مناسب و هنگامی كه با دوستانتان هستید بزنید.

2-نه گفتن

شما باید تصمیماتی را كه به ذهنتان می رسد ، انجام دهید و بر طبق آنچه عقلتان به شما دستور می دهد، عمل كنید؛ حتی اگر این كار سبب عصبانی شدن خانم شود.آقایون تصور می كنند كه دخترخانم ها به دنبال نامزدهایی می گردند كه او را بتوانند روی یک انگشت خود بچرخانند و هر چه كه می گویند انجام دهد. اگر بخواهید همیشه مطابق آنچه به شما دیكته می شود، عمل كنید، دیری نخواهد گذشت كه رابطه تان كسل كننده و ملال آور می شود.خانم ها به دنبال مردی هستند كه چیزی برای ارائه كردن در دست داشته باشد و بتواند عقاید و ملاحظات شخصی خود را در بحث ها وارد كند. آنها به دنبال مردی هستند كه شخصیت منحصر بفردی داشته باشد.اگر تمام زندگی یک مرد را تنها "همسرش"تشكیل دهد، آن گاه دیگر چیزهای زیادی برای گفتن ندارد و برایش سورپرایزهای زیادی باقی نمی ماند كه بتواند در مواقع ضروری آنها را رو كند.حتی اگر همسر شما از آن دست خانم هایی باشد كه دوست دارند قدرت و كنترل خانواده را به دست بگیرند، باز هم بدش نمی آید كه گه گاه با شما قدرت آزمایی و جدلی برابر داشته باشد.بنابراین اگر تا به حال تصور می كردید كه باید كنترل تمام امور را به دست او بسپارید، بهتر است از این به بعد دست از این كار بردارید؛ به منظور حفظ رابطه و نگه داشتن او حتماً نباید خودتان را به یک خدمتكار خانگی دست آموز تبدیل كنید.

3-رابطه ی صحیح

كاملاً روشن است كه اگر یک رابطه، تنها به برقراری روابط جنسی محدود شود، طرف مقابل احساس می كند كه مورد سوء استفاده قرار می گیرد؛ اما از سوی دیگر باید این امر را نیز در نظر گرفت كه یک خانم زمانی كه می بیند شوهرش در مقابل او كنترل خود را از دست می دهد و ابراز علاقه می كند انگاردنیا را به وی داده اند.اگر همسر شما شاغل است و شب هنگام پس از یک روز سخت كاری و سرو كله زدن با ارباب رجوع و همكاران او را در خانه می بینید هیچ چیز جز معاشقه نمی تواند او را خوشحال كند؛ این امر سبب می شود كه او خودش را در رأس تمام شادی های جهان قرار دهد.اگر او شغل حساس و با ارزشی دارد و در سمت مهمی قرار دارد،بهتر است شما شروع كننده ی ارتباط جنسی باشید.این امر به او اجازه می دهد كه با خیال راحت از رابطه ی خود لذت ببرد.

4-مستقل بودن

شاید همیشه خانم ها به این دلیل كه همسرشان ادعا می كنند سرشان بیش از اندازه شلوغ است، به آنها توجه كافی مبذول نمی دارند، وقت زیادی را در محل كار خود سپری می كنند و یا با دوست های خود خوش گذرانی می كنند، ناراحت می شوند.باید توجه داشته باشید كه اگر می خواهید همسرتان در كنارتان باقی بماند، باید مانند یک پرنسس با او رفتار كنید؛ اما از طرف دیگر، همواره در نظر داشته باشید كه اگر سرگرمی، تفریح و كارهای دیگری برای انجام دادن نداشته باشید، ممكن است خانم احساس كند كه در حال خفه شدن در رابطه است. همان اندازه كه شما در رابطه نیاز به فضا دارید، خانم ها نیز از آزادی خود لذت می برند و شدیداً به آن محتاج هستند.یک مرد مستقل و متكی به نفس در نظر خانم ها از جذابیت بیشتری برخوردار می باشد. یک مرد محتاج و بدون آرزو های بزرگ، برای بیشتر خانم ها هیچ گونه جذابیتی ندارد. بنابراین شما مجاز هستید كه با دوستان مختلف خود قرار ملاقات بگذارید و شغل و سرگرمی مخصوص به خودتان را داشته باشید.

5-حسود بودن

حسادت یكی از احساسات قوی به شمار می رود.هرچند انسان ها نمی توانند میزان دقیق حسادت خود را كنترل نمایند، اما مقدار كمی حسد، آن هم به طور گاه گاه و اتفاقی، به راحتی می تواند حس جاذبه شما را در نظر او افزایش دهد. اگر شما نسبت به مردهایی كه با اوصحبت می كنند، هیچ گونه عكس العملی از خود نشان ندهید،او تصور می كند كه به هیچ وجه برایش ارزش قائل نیستید، به همین دلیل به دنبال كسی می رود كه این خلأ را برایش پر كند. اگر او در مورد یک همكارمذكرو یا مربی اش خیلی صمیمی است،او را بازخواست نمایید، شاید در ظاهر به شما غربزند، اما در باطن لبخندی بر لب هایش نقش خواهد بست.توجه:زمانی كه نوبت به حسادت می رسد، مقدار كمی از آن می تواند مثمرثمر واقع شود، پس در خرج كردن آن به شدت صرفه جویی كنید.از قدرت فوق العاده آن با خبر شوید:او می تواند عاشق مردی شود كه نسبت به دارایی های شخصی او حساس بوده و از آنها محافظت كند.

6-آسیب پذیری گاه به گاه

هر انسانی دوست دارد كه احساس كند دیگران به وجود او نیازمند هستند و از آنجایی كه كمتر اتفاق می افتد یک خانم بتواند از شوهر خود محافظت كند، بد نیست كه به او اجازه دهید این كار را از طریق روش های دیگر به شما اثبات كند. برای مثال بد نیست كه به او اجازه دهید تا به شما گوشزد كند نیاز به جوراب های بیشتری دارید، یا این كه همیشه یادتان می رود رخت ها را به خشک شویی ببرید، و برای بستن كروات خود به كمک او احتیاج دارید.شاید احمقانه به نظر برسد اما گاهی اوقات همین موارد ساده و پیش پا افتاده سبب می شود كه او احساس بهتری نسبت به خودش پیدا كند و بیش از پیش جذب شما شود.البته این امر بدان معنا نیست كه سعی كنید از او برای خود یک مادر بسازید هر چند او از این كار بدش نمی آید ، اما این امر شاید جزء آخرین چیزهایی باشد كه او انتظارش را از شما دارد؛ فقط زمانی كه نیاز به كمک داشتید و احساس می كردید كه او می تواند به شما كمک كند،از او درخواست همكاری كنید.با این كار بدون شک به او احساس قدرت، سودمند واقع شدن، و مهم بودن دست خواهد داد.اغلب مردها تصور می كنند كه برای كشاندن خانم ها به سمت خود باید ازخودشان یک قهرمان دست نیافتنی بسازند، اما این امر صحت ندارد.مقداری نیازمندی و كمک خواستن سبب می شود كه شما در نظر او تا حدی آسیب پذیر جلوه كنید، و در چنین موقعیتی تمام خانم ها حاضر ایستاده اند تا به داخل رابطه شما آمده و به شما كمک كنند.

7-پنهان كردن احساسات

شاید او همیشه اعتراض می كند كه چرا نباید بداند كه شما در حال فكر كردن به چه موضوعی هستید.شاید دوست داشته باشد بداند كه در طول روز و در محل كار برای ما چه اتفاقاتی رخ داده، شاید همیشه از شما بخواهد تا در مورد همه چیز با او صحبت كنید، و به اصطلاح سفره دلتان را برای او باز كنید تا بتواند به عمیق ترین نقطه از احساساتتان دسترسی پیدا كند.شما می دانید كه خانم ها با دوست های دختر در مورد جزییات تمام مسائل به خصوص در مورد نگرانی های خود، صحبت می كنند.به همین دلیل اگر بخواهید تمام احساسات خود را در مقابل او بازگو كنید، خیلی راحت می تواند به شما نمره دهد.در برخی مواقع اگر كمی از او دوری كنید و خود را كمی اسرار آمیز جلوه دهید، او علاقه ی بیشتری به شما پیدا خواهد كرد.نكته جالب اینجاست كه خودش به شخصه برای پیدا كردن حقیقت تلاش می كند.خانم ها لذت می برند تا بدون اینكه شما به آنها چیزی بگویید، خودشان بتوانند از اسرار شما سر در بیاورند. شاید آن قدرها هم كه شما تصور می كنید از این كار متنفر نباشد.

8-سرتاپای او را وارسی كنید

خانم ها به اندازه ی آقایون دوست دارند كه دیگران آنها را به خاطر توانایی های ذهنی و عملی شان تحسین كنند، و زمانی كه كاری را درست انجام دادند مورد تشویق قرار بگیرند؛ آنها در چنین حالتی انتظار ترفیع رتبه و تشویقی نیز دارند.اگر یک خانم با حالت جذابی صحبت می كند دلش می خواهد مورد توجه قرار بگیرد.البته این امر به شرایط و كسانی كه به او توجه می كنند هم بستگی دارد.اما زمانی كه نوبت به مردی می رسد كه خانم دوستش می دارد، با كمال میل به او اجازه می دهد كه كلیه متعلقاتش را چک كند.خانم ها هم مانند آقایون از تعریف و تمجید لذت می برند.اگر به او توجه كنید او واقعاً خوشحال می شود و این خوشحالی شما را به هر كجا كه بخواهید خواهد رساند.

همیشه بهترین رفتارهایتان را رو نكنید

هر چند خانم ها در بیشتر موارد، زمانی كه غر زدن هایشان را شروع می كنند كاملاً جدی هستند، (به ویژه زمانی كه آشغال غذاهای خود را روی میز بگذارید و یا جوراب هایتان را برندارید)اما باید این امر را هم در نظر داشته باشید كه اگر بخواهید همیشه با او موافقت كنید و مطابق خواسته هایش رفتار كنید، او دلش برای خود واقعی شما تنگ خواهد شد.این دست رفتارها به دو قسمت تقسیم می شوند:آنهایی كه خود واقعی شما را نمایان می سازند و آن دسته ای كه شما را به او نشان می دهند.از آنجایی كه ما كاملاً واقف هستیم كه خانم ها نیازمند توجه هستند و همین توجه باعث جذب خانم ها به آقایون می شود، این احتمال وجود دارد كه برخی رفتارهای منحصر بفرد شما باعث شود تا گل لبخند را برروی لب های او بنشاند و در وجود او جذابیت بیشتری نسبت به شما ایجاد نماید.بنابراین هیچ گاه نباید به ظاهر صحبت های او توجه كنید؛ در بیشتر مواقع او شما را فقط به خاطر وجود خودتان دوست می دارد.
منبع:jashn.anzaliblog.com

سه شنبه 14/10/1389 - 18:47 - 0 تشکر 270597

با سلام
ممنون از ایجاد این تاپیک.
چقدر کار باید انجام داد در زندگی مشترک، خودش به اندازه یک رشته در دانشگاه زمان میبره. D:
ممنون از شما

نیکی و بدی که در نهاد بشر است                         شـادی و غمی که در قضا و قدراست 

با چرخ مکن حواله کاندر ره عقل                        چرخ از تو هزار بار بــــیچاره تر است

مدیر انجمن خانواده ی تبیان

 

 

چهارشنبه 15/10/1389 - 8:35 - 0 تشکر 270689

rezayar007 گفته است :
[quote=rezayar007;166606;270597]با سلام
ممنون از ایجاد این تاپیک.
چقدر کار باید انجام داد در زندگی مشترک، خودش به اندازه یک رشته در دانشگاه زمان میبره. D:
ممنون از شما

سلام

ازدواج همینه خیلی مسئولیت داره حالا این کارها را می کنی معلوم نیست خوشش بیاد یا نه به نظر من ازدواج نکنی بهتره حوصله داری :D

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

چهارشنبه 15/10/1389 - 13:27 - 0 تشکر 270753

rezayar007 گفته است :
[quote=rezayar007;166606;270597]با سلام
ممنون از ایجاد این تاپیک.
چقدر کار باید انجام داد در زندگی مشترک، خودش به اندازه یک رشته در دانشگاه زمان میبره. D:
ممنون از شما

سلام به نظر من هم سری رو كه درد نمی كنه دستمال نمی بندن اصلا بهش فكر نكن . تو دانشگاه می دونی بلاخره بعد چند سال فارغ التحصیل می شی و تو زندگی هیچ وقت همینجوری هی باید درس بخونی . بیكاری !!!

  كس راز غير،  از ما  نشنيد بس امينيم         بهر كسان امانيم ما را تو مي شناسي

برو به انجمن
فعالترین ها در هفته گذشته
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی