ارتباطات و فن آوری اطلاعات (بازدید: 496)
يکشنبه 7/11/1386 - 15:19 -0 تشکر 26944
آیا می‌دانستید كه...(سری پانزدهم)

آیا می‌دانستید سریعترین جابجای اطلاعات توسط اینترنت بین ژنو و کالیفرنیا بوده است که پژوهشگران توانستند اطلاعاتی با بیش از یک ترابایت را در کمتر از نیم ساعت جابجا کنند ، جالباست بدانید که یک ترابایت برابر است با هزار گیگابایت

شرکت گوگل در Silicon Valley در کالِیفرنِیا در ِکنار منظره کوهستانِ قرار دارد  در میِان راهروهای آِن شرکت که در بِین 4 ساختمان آن قرار دارد، تصاوِیر مختلفِی از گذشته گوگل وجود دارد. به نحوِی که حتِی مدیِران گوگل راهنماِیانیِ را برایِ شرح تارِیخ شرکت از روی آن تصاوِیر استخدام کرده اند. همه جاِ شرکت پر است از نوعیِ لامپهایِ مخصوص که درونشان دانه هاِی رنگِ روغنِ قرار دارد و با گرم شدن دمایِ لامپ بالا و پاِییِن مِی‌روند البته نوشابه و شکلات مجانیِ و سالنهاِی چشمگِیرِ هم در تمامِ قسمتهاِی شرکت وجود دارد!!!!!

ِآیا می‌دانستید کِه از قوانِین شرکت گوگل اِن است که: در 100 فوتیِ هر کارمند باِید بوفه غذا خوریِ وجود داشته باشد.

 

دوشنبه 8/11/1386 - 17:26 - 0 تشکر 27196

ممنون  اطلاعات مفیدی بود

 همین است و جز این نیست نگرد نیست ...برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی