انجمن ها > انجمن عمومی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
عمومی (بازدید: 350)
سه شنبه 7/10/1389 - 22:20 -0 تشکر 268678
دومین فراخوان سردفصلی انجمن طنز و سرگرمی

دومین فراخوان سرد فصلی انجمن طنز و سرگرمی پیرمردهای هم سن و سال من – سی سال به بالاها-  خوب انشاء های دهه هفتاد هشتاد را به یاد دارند. موضوعاتی  تكراری و مشمئزكننده ای چون " تابستان  گذشته را چگونه گذراندید " ؛ " علم بهتر است یا ثروت " ؛" فواید درختكاری چیست"؛ " در آینده می خواهید چه كاره شوید"! بچه مدرسه ای های الان و موضوعات لوس و خنكی كه معلمهای بی حوصله شان به آنها می دهند را خبر ندارم؛ اما می توانم حدس بزنم كه كمابیش فضای حاكم همان فضای سرد و بیروح كلاسهای انشای زمان ماست. من یكی كه طی دوازده سال دوران تحصیلم جز همین موضوعات انشای دیگری ننوشتم و نمره ای هم بالاتر از 14 نگرفتم- به خاطر همین هم هست كه الان اینقدر خوب می نویسم؛ پیدا نیست!- اما مقصود: به جنگ این موضوعات خواهیم رفت آن هم با نگاه تیز و شوخ و شاد طنز! تا شب عید نوروز؛ نیمه اول اسفند؛ فرصت دارید - تنبلها حالش را ببرند-  تا انشائی با موضوع تكراری تكراری بنویسید. بهترین انشاء ها بی حرف پیش و پس در یك مجموعه واحد جهت چاپ به اداره متبركه ارشاد تحویل داده خواهد شد و باقی قضایا از دست ما خارج است!  پی نوشت-----------------1- روی كمك من حساب كنید؛ همه جوره! samisalehisabet@yahoo.com 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی