انجمن ها > انجمن عمومی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
عمومی (بازدید: 651)
سه شنبه 7/10/1389 - 21:21 -0 تشکر 268670
به چشم های خود دروغ نگوییم، خدا دیدنی است

سلام خیلیییییی قشنگه:@};-@};-@};- - بهترین دوست، خداست، او آن قدر خوب است که اگر یک گل به او تقدیم کنید دسته گلی تقدیم تان می کند و خوب تر از آن است که اگر دسته گلی به آب دادیم، دسته گل هایش را پس بگیرد. - خداوند، گوش ها و چشم ها را در سر قرار داده است تا تنها سخنان و صحنه های بالا و والا را جست و جو کنیم. - خود را ارزان نفروشیم، در فروشگاه بزرگ هستی روی قلب انسان نوشته اند: قیمت=خدا! - این همه خود را تحقیر نکنید، خداوند پس از ساختن شما به خود تبریک گفت. - وقتی احساس غربت می کنید یادتان باشد که خدا همین نزدیکی است. - یادمان باشد که خدا هیچ وقت ما را از یاد نبرده است. - کسی که با خدا حرف نمی زند، صحبت کردن نمی داند. - آنکه خدا را باور نکرده است، خود را انکار کرده است. - کسی که با خدا قهر است، هرگز با خودش آشنی نمی کند. - خدا بی گناه است در پروندۀ نگاه تان تجدید نظر کنید. - ما خلیفه ی خداییم، مثل خدا باشیم، قابل دسترس در همه جا و همه گاه. - آنکه خدا را از زندگیش سانسور کند همیشه دچار خود سانسوری خواهد بود. - خدا از آن کس که روزهایش بیهوده می گذرد، نمی گذرد. - بیهوده گفته اند تنها «صداست» که می ماند، تنها «خداست» که می ماند. - روزی که خدا همه چیز را قسمت کرد، خود را به خوبان بخشید. - برای اثبات کوری کافیست که انسان چشم های نگران خدا را نبیند. - شکسته های دلت را به بازار خدا ببر، خدا، خود بهای شکسته دلان است. - به چشم های خود دروغ نگوییم، خدا دیدنی است. - چشم هایی که خدا را نبینند، دو گودال مخوفند که بر صورت انسان دهن باز کرده اند. - امروز از دیروز به مرگ نزدیک تریم به خدا چطور؟ -اگر از خدا بپرسید کیستی؟ در جواب «ما» را معرفی خواهد کرد! ما بهترین معرف خداییم، آیا اگر از ما بپرسند کیستی؟ خدا را معرفی خواهیم کرد؟ - وقتی خدا هست هیچ دلیلی برای ناامیدی نیست. - آسمان، چشم آبی خداست، نگران همیشه ی من و تو. - خداوند سند آسمان را به نام کسانی که در زمین خانه ندارند امضا کرده است. - خدایا پستی دنیا و ناپایداری روزگار را همیشه در نظرم جلوه گرساز تا فریب زرق و برق عالم خاکی مرا از یاد تو دور نکند یا علی

پروردگارا آنگونه زنده ام بدار که نشکند دلی از زنده بودنم و آنگونه بمیران که به وجد نیاید کسی از نبودنم

پنج شنبه 9/10/1389 - 0:19 - 0 تشکر 269018

خدا هیچ وقت مارا از یاد نبرده

خدا هیچ وقت مارا از یاد نبرده

خدا هیچ وقت مارا از یاد نبرده

خودش قول داد مگه نه؟

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ

 
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی