سينما و تلویزیون (بازدید: 708)
شنبه 4/10/1389 - 16:21 -0 تشکر 266923
پخش مجدد * مکث * از هفته ی آینده

تهیه كننده ی مجموعه ی مستند های «مكث» از شروع پخش مجدد این مجموعه از هفته ی آینده خبر داد و تاكید كرد: فضای برنامه تغییرات زیادی كرده است؛ چراكه وقت بیشتری برای برنامه های جدید صرف كرده ایم و در نتیجه كیفیت برنامه ها بهتر شده است.

اسلام فتحی در گفت وگو با خبرنگار سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، یادآور شد: چون برنامه هایمان را به صورت گاهنامه ارائه می دهیم، باكس ثابتی برای مستند «مكث» در نظر گرفته نشده است و هرگاه وقت پخش برنامه فرا می رسد، شبكه ی سه همكاری خوبی با ما انجام می دهد، تبلیغات زیادی پخش می كند و زمان مناسبی را برای پخش در نظر می گیرد.

تهیه كننده ی مستند «مكث» از تهیه و آماده شدن چند مستند جدید در این برنامه ی خبر داد و گفت: در چند مرحله از كار، دچار سختی كار شدیم. در حال حاضر مستند مربوط به «قاچاق» را در چند قسمت تولید كرده و لایه های زیرین مساله ی قاچاق را در این برنامه مورد بررسی قرار داده ایم.

وی ادامه داد: دو قسمت از مستند های مربوط به «قاچاق» مونتاژ شده و منتظر زمان مناسب برای پخش آن هستیم و باید در مورد یك زمان مناسب برای پخش تصمیم گیری شود.

اسلام فتحی افزود: جرائم خشونت بار مثل زورگیری، دوستی های خیابانی و سی دی های غیرمجاز دیگر برنامه های آماده ی پخش هستند. همه ی این مسائل به صورت سوژه محور بررسی می شوند. مثلا در سی دی های غیرمجاز، مسائلی كه منجر به قتل یا جرم شده و یا فیلم های شخصی افراد كه پخش شده را مورد بررسی قرار می دهیم. روی فیلم های پورنوگرافی مانور نداده ایم، بلكه موضوع قاچاق فیلم به عنوان یك جرم را بررسی كرده ایم. در رابطه با دوستی های خیابانی نیز، جرائمی را مطرح كرده ایم كه ریشه ی آنها دوستی خیابانی است.

تهیه كننده ی مجموعه مستند های «مكث» یادآور شد: در گذشته زمان پخش ثابت داشتیم، اما به دلیل این كه در مرحله ساخت كارمان سنگین شد، نتوانستیم این روند را ادامه دهیم. مستند «قاچاق» كه با همكاری اطلاعات و نیروی انتظامی تولید شد، مجموعه ای نبود كه یك ماهه آماده شود. این مستند حاصل كار دو ساله ی ما بود.

وی افزود: برنامه های قبلی ما خشن بودند، به همین دلیل باید زمان خاصی پخش می شدند كه بچه ها آنها را نبینند. هم چنین به دلیل این كه احساسات جامعه را بر می انگیخت، تكرار نداشت، اما برنامه های جدید قرار است تكرار داشته باشند.

اسلام فتحی در پایان خاطرنشان كرد: مستند «مكث» تاثیر خوبی روی جامعه داشته و پس از پخش آن به گواهی نیروی انتظامی جرائمی مثل آدم ربایی كاهش پیدا كرده است.

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

شنبه 4/10/1389 - 22:32 - 0 تشکر 267015

به نظر من که این برنامه جنبه منفی اش بیشتره یا جنبه مثبتش به خصوص زمانی که در مورد مواد مخدر و... است .
موفق باشید .

 

thank you for attention

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی