• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن عمومی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
عمومی (بازدید: 1275)
يکشنبه 28/9/1389 - 8:35 -0 تشکر 263876
اخبار آغاز طرح هدفمندی یارانه ها

 

بنزین سهمیه‌ای 400 و آزاد 700 تومان تعیین شد
 

براساس اطلاعیه شماره 2 ستاد هدفمندسازی یارانه‌ها؛

خبرگزاری فارس: ستاد هدفمند كردن یارانه ها در اطلاعیه شماره 2 خود میزان سهمیه و قیمت های جدید حامل های انرژی را اعلام كرد.

http://media.farsnews.com/Media/8905/Images/jpg/A0901/A0901087.jpg
 

به گزارش خبرگزاری فارس متن كامل این اطلاعیه آمده است:
میزان سهمیه و قیمت های جدید بنزین و گازوئیل وگاز خودرو (سی ان جی) در حوزه حمل و نقل كه بر اساس قانون هدفمندكردن یارانه تعیین شده است برای وسایل نقلیه بنزین سوز، گاز سوز و گازوئیل به شرح ذیل اعلام می شود:

1ـ سهمیه بنزین خودروها اعم از شخصی، عمومی و موتورسیكلت بدون تغییر و معادل سهمیه آبان 1389 تعیین می شود.

2ـ بنزین معمولی سهمیه ای به قیمت هر لیتر4 هزار ریال و بنزین معمولی غیرسهمیه ای به قیمت هر لیتر 7 هزار ریال و گاز خودرو (سی ان جی) هر متر مكعب به قیمت 3 هزار ریال تعیین می شود.

3ـ بنزین سهمیه ماه های گذشته خودروهای شخصی كه در كارت سوخت افراد باقیمانده است به صورت ذخیره برای آنان حفظ و با قیمت هر لیتر بنزین معمولی 1000 ریال و بنزین سوپر 1500 ریال قابل استفاده است.

4ـ سوخت كلیه خودروهای گازوئیل سوز با توجه به نوع و كاربری سهمیه بندی شده و گازوئیل سهمیه ای خودروهای گازوئیل سوز به قیمت هر لیتر 1500 ریال و گازوئیل غیرسهمیه ای به قیمت هر لیتر 3500 ریال تعیین و از طریق كارت هوشمند سوخت قابل استفاده خواهد بود.

5-به منظور حمایت از بخش كشاورزی، ضمن تعیین سهمیه سوخت مراكز و ماشین آلات این بخش قیمت هر لیتر گازوئیل سهمیه ای 1500 ریال و قیمت غیر سهمیه ای 3500 ریال تعیین می گردد.

6 - جهت رفاه و نیز امكان مدیریت فعال بخش حمل و نقل كه از گازوئیل استفاده می كنند سهمیه این بخش به صورت دو ماهه با قیمت 1500 ریال تعیین و از طریق كارت هوشمند سوخت خودرو قابل استفاده است.

سهمیه و قیمت های اعلامی از ساعت 24 روز شنبه مورخ 27 آذر 1389 قابل اجراست.

ضمناً‌ علاوه بر سهمیه عادی مندرج در بند1 ، سهمیه علی الحساب و حمایتی خودروهای عمومی و شخصی بنزین سوز به قیمت هر لیتر 1000 ریال تعیین می شود كه از دی ماه 1389 از طریق كارت سوخت خودرو قابل استفاده است.

همچنین وسایل نقلیه دیزلی (گازوئیل سوز) نیز از سهمیه حمایتی علی الحساب حداكثر میزان مصرف10روز برای یك مرحله با قیمت 165 ریال بهره مند می گردند.
 

 

یارانه نقدی از یكشنبه قابل برداشت است

خبرگزاری فارس: رئیس جمهور در گفت‌وگو با مردم از شبكه اول اعلام كرد: از فردا یكشنبه 28 آذر 89 یارانه نقدی 81 هزار تومان به حساب مردم قابل برداشت است.

http://media.farsnews.com/Media/8905/Images/jpg/A0896/A0896489.jpg
 

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس محمود احمدی‌نژاد در گفت‌وگوی مستقیم با مردم كه از شبكه اول سیما پخش می‌شود اعلام كرد: مرحله برداشت یارانه نقدی كه به حساب سرپرست خانوار به ازای هر نفر 81 هزار تومان برای دو ماه واریز شده بود از روز یكشنبه 28 آذر 89 قابل برداشت است.
وی تأكید كرد: آزادسازی قیمت‌ها نداریم بلكه از ابتدای یكشنبه 28 آذرماه كار شروع می‌شود و سهمیه بنزین و گازوئیل به حساب كارت‌های سوخت شارژ شده و نیازی به ذخیره‌سازی بنزین و گازوئیل نیست.
احمدی‌نژاد افزود: همه مردم با صرفه‌جویی و همكاری و قانع بودن به سهم خود به موفقیت این طرح كمك كنند كه بركت و سود آن به نفع همه ملت خواهد بود و امنیت و دلخوشی برای همه به ارمغان خواهد آورد.
رئیس جمهور با بیان اینكه به همه نقاط ایران از شهر و روستا سفر كرده است، گفت: كسانی را دیده است كه 25 سال میوه نخورده‌اند و یا بچه‌ای را دیده كه دنبال خودروی رئیس جمهور می‌دویده، در حالی كه كفش و لباس مناسب نداشته اما درخواست او این بوده است كه سقف مدرسه‌اش در حال ریزش و است و باید آن را تعمیر كنند.
وی تأكید كرد: یارانه واریز شده به حساب مردم از بیت‌المال بوده و در مصرف كردن آن نهایت صرفه‌جویی و دقت را داشته باشند.

واریز 4 هزار تومان یارانه نان به حساب مردم

 

خبرگزاری فارس: رئیس جمهور در گفت‌وگوی زنده با مردم از شبكه اول سیما اعلام كرد: ظرف 7 تا 10 روز آینده برای یارانه نان مردم نفری 4 هزار تومان واریز می‌شود.

http://media.farsnews.com/Media/8909/Images/jpg/A0961/A0961855.jpg
 

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، محمود احمدی‌نژاد‌ رئیس جمهور كه هم‌اكنون با شبكه اول سیما با مردم صحبت می‌كند، اعلام كرد: چون نان به عنوان مهمترین غذای مردم شناخته می‌شود و مردم باید نان خوب بخورند ظرف 7 تا 10 روز آینده برای هر نفر مبلغ 4 هزار تومان یارانه نقدی جداگانه به حساب مردم واریز می‌شود.
رئیس جمهور همچنین با بیان اینكه یارانه 81 هزار تومانی برای دو ماه اول به حساب مردم واریز شده گفت: تمام تلاش این است كه برای مرحله دوم پرداخت یارانه نقدی این مبلغ به دو برابر افزایش پیدا كند.
احمدی‌نژاد از مردم درخواست كرد: با توجه به اینكه مردم از فردا می‌توانند یارانه نقدی واریز شده به حساب سرپرست‌ خانوارها را برداشت كنند اما به مردم توصیه كرد دست نگه دارند تا قبض آب، برق و گاز ارسال شود و با توجه به برنامه كاهش مصرف انرژی و مدیریت خانواده یارانه نقدی خود را برداشت كنند.

حمل‌ونقل عمومی تا پایان سال اجازه افزایش قیمت ندارد

خبرگزاری فارس: استاندار تهران گفت: هیچ‌ یك از بخش‌های حمل‌ونقل عمومی اعم از واحدهای اتوبوسرانی، تاكسیرانی و مترو تا پایان سال اجازه افزایش قیمت و كرایه حمل‌ونقل را نخواهند داشت.

http://media.farsnews.com/Media/8909/Images/jpg/A0961/A0961999.jpg
 

مرتضی تمدن در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا»‌ با تأكید براینكه هیچ مشكلی در جریان اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها و اصلاح قیمت‌ها پیش‌بینی نمی‌كنیم، اظهار داشت: با هماهنگی كه از مدتها پیش به منظور اجرای این قانون به عمل آمده بود، در حال حاضر تمامی جایگاههای سوخت آمادگی كامل برای ارائه سوخت با قیمت‌های جدید را دارند.
استاندار تهران با بیان اینكه حداكثر از ساعت 30 دقیقه بامداد امروز تمام جایگاهها سوخت را با نرخ جدید عرضه خواهند كرد، گفت:‌ نرم‌افزار مربوط به محاسبه قیمت‌های جدید در اختیار تمام جایگاهها قرار گرفته و تغییرات قیمتی به صورت خودكار در تمام جایگاههای استان تهران انجام خواهد شد.
تمدن تأكید كرد: واحدهای نظارت و بازرسی استانداری تهران در سطح شهر اجازه هیچ‌گونه تخلف و افزایش غیرمنطقی قیمت‌ها را نخواهند داد.
استاندار تهران خاطرنشان كرد: شبكه حمل‌ونقل عمومی در حال حاضر به طور كامل آمادگی جابجایی مسافران شهری را دارد و پیش‌بینی‌های لازم برای پاسخگویی به افزایش تقاضای استفاده از حمل‌ونقل عمومی انجام شده است.
وی خاطرنشان كرد:‌ از فردا به صورت تدریجی اتوبوس‌ها و ون‌های جدید به ناوگان حمل‌ونقل عمومی تهران اضافه خواهد شد.
به گفته استاندار تهران هیچ‌ یك از بخش‌های حمل‌ونقل عمومی اعم از واحدهای اتوبوسرانی، تاكسیرانی و مترو تا پایان سال اجازه افزایش قیمت كرایه حمل‌ونقل را نخواهند داشت.
تمدن در همین رابطه افزود: این امر به تمام بخش‌های حمل‌ونقل استان تهران ابلاغ شده است.

آغاز اجرای طرح تحول اقتصادی

عصرایران - محمود احمدی ن‍ژاد ،‌رئیس جمهور در گفت و گوی زنده تلویزیونی درباره طرح تحول اقتصادی توضیحاتی داد كه اهم آن در زیر می آید:http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/9/27/159633_208.jpg

*
امروز معادل شش و نیم میلیون بشکه نفت و گاز در کشور تولید و دو میلیون و سیصد هزار بشکه صادر و چهار میلیون و دویست هزار بشکه در داخل مصرف می شود.

 با احتساب هر بشکه نفت معادل 85 دلار در چهار میلیون و دویست هزار بشکه در 365 روز سالانه 120هزار میلیارد تومان مصرف انرژی در داخل داریم که این چهار برابر متوسط مصرف دنیاست.

  این در حالی است که ما بیش از چهار برابر متوسط دنیا رفاه نداریم و رفاه ما تقریبا معادل متوسط دنیاست و این انرژی باید در خدمت رفاه مردم باشد.

* چند اشکال وجود دارد اول اینکه اسراف زیاد است و با مصرف کمتر نیز می توان همین سطح رفاه را حفظ کرد.

 اشکال دیگر این است که بهینه مصرف نمی کنیم و مصرف لوازم خانگی، خودرو، دستگاههای گرمایشی و سرمایشی ما بالاست.

  اشکال دیگر این است که همین مقدار مصرف نیز عادلانه توزیع نمی شود و بعضیها 30 برابر دیگران مصرف می کنند و باعث ایجاد فاصله طبقاتی می شوند در حالی که ما یارانه می دهیم تا عدالت برقرار شود.

*4 هزار تومان برای هر نفر در ماه بابت هزینه نان به حساب مردم واریز می شود.
  این واریز دوم در مرحله اول همین هفته و تا 7 الی 8 روز آینده انجام می شود.
 البته بخشی از هزینه نان در مرحله اول دیده شده است اما می خواهیم مردم نان خوب بخورند.

* با اجرای قانون هدفمندکردن یارانه ها با محاسباتی که ما انجام داده ایم از همان روز اول وضع شش دهک جامعه به لطف خدا بهتر می شود.
دهك دهم ،‌ با این طرح ،‌ هزینه هایش 13 هزار تومان افزایش می یابد ولی 150 هزار تومان می گیرد.
 
‌با اجرای این قانون دو دهک جامعه باید یک کمی صرفه جویی کنند و دو دهک هم باید بیشتر صرفه جویی کنند.

 بالاخره خیلی زندگی مرفه و باز و بدون هیچ کنترلی دارند اینکه خوب نیست به نفع خودشان هم نیست این را باید کمی کنترل کنند و هزینه و مصرفشان را محدود کنند گرچه با اصلاحات اساسی که در اقتصاد انجام خواهد شد همه سود می برند.

* در سفرهای استانی دیده ام افرادی را كه 25 سال است میوه نخورده اند. بچه ای را دیدم كه لباس هم نداشت ولی نمی گفت به ما كمك كنید ،‌می گفت سقفمدرسه مان دارد می ریزد.

* طرح تحول اقتصادی از بامداد یكشنبه ،‌28 آذر 89 آغاز می شود.

*‌با اجرای صحیح این طرح ،‌ظرف 5 سال ایران گلستان می شود.
بخشی از بودجه را صرف فناوری فضایی كردیم ،‌ دیدید كه تا چه حدی پیشرفت كردیم و اگر كمی بودجه را بیشتر كنیم ،‌ظرف چهار سال موجود زنده به فضا می فرستیم.

* مرحله برداشت یارانه نقدی كه به حساب سرپرست خانوار به ازای هر نفر 81 هزار تومان برای دو ماه واریز شده بود از روز یكشنبه 28 آذر 89 قابل برداشت است. مردم برای برداشت پول یارانه عجله نکنند،اکنون که قرار است از فردا این طرح شروع شود، مردم باید برای استفاده از پول یارانه ها برنامه ریزی کنند.

* در بخشهای مختلف از جمله صنعت، خدمات، بانکها و بازار بسته های خوبی پیش بینی شده و در برخی بخشها قرار است قیمتها پایین بیاید و خرید و فروش تسهیل شود.

* از كسانی كه از گرفتن یارانه انصراف داده اند ،‌تشكر می كنم.

* بهمن ماه دوباره به حساب مردم پول می ریزیم.

* طرح تحول اقتصادی برای اولین بار است كه در دنیا اجرا می شود.

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

يکشنبه 28/9/1389 - 9:27 - 0 تشکر 263916

سلام
یه مثال هست كه میگه "قربون خودم كه خر ندارم از كاه و جوش خبر ندارم"خوبه یارانه بنزین میره توی جیبم چون ماشین ندارم(-:
امیدوارم مردم در اجرای این طرح همكاری كنن

گاهي به آسمان خيالم عبور کن

شعر مرا نيم نگاهي مرور کن

دل مرده ام،قبول . . .!

تو اما مسيحا باش،

يک جمعه هم زيارت اهل قبور کن.

يکشنبه 28/9/1389 - 20:44 - 0 تشکر 264241

با سلام
ممنون یاس کبود عزیز. خوب خلاصه و مفید گزارش دادی.

نیکی و بدی که در نهاد بشر است                         شـادی و غمی که در قضا و قدراست 

با چرخ مکن حواله کاندر ره عقل                        چرخ از تو هزار بار بــــیچاره تر است

مدیر انجمن خانواده ی تبیان

 

 

يکشنبه 28/9/1389 - 21:7 - 0 تشکر 264253

azar13 گفته است :
[quote=azar13;555839;263916]سلام
یه مثال هست كه میگه "قربون خودم كه خر ندارم از كاه و جوش خبر ندارم"خوبه یارانه بنزین میره توی جیبم چون ماشین ندارم(-:
امیدوارم مردم در اجرای این طرح همكاری كنن

با سلام 

کاش اینطور که شما میگید بود و اونهایی که ماشین ندارن واسشون به صرفه بود 

اما این رو نمیدونید که تاکسی بخواید از یه مسیر تا یه مسیری دیگه برید همون هزینه ی ماشین رو داره 

تازه این رو هم باید اضافه کرد که تاکسی همیشه در دسترس نیست 

اما ماشین زیر سر آدم هست و هر وقت که اراده کنه میتونه به کارش برسه 

امروز من مسیری که 400 تومن میدادم رو 700 تومن دادم 

 فعلا همین هست تا ببینیم به امید خدا چی میشه

موفق باشید....

هرگز اين چهار چيز را در زندگيت نشكن

.......................اعتماد ، قول ، رابطه و قلب ؛

.....................................يرا اينها وقتي مي شكنند صدا ندارند ، اما درد بسياري دارند ...

...چارلز ديكنز ...
يکشنبه 28/9/1389 - 23:17 - 0 تشکر 264298

با سلام

من همین الان از بیرون برگشتم رفته بودم بنزین بزنم.
داشتم تو چرخ یه دوری میزدم که یهویی دیدم خودپردازهای بانک خیلی شلوغه پیاده شدم برم ببینم چه خبره؟!دیدم مردم رریختند دارند پول یارانه شون رو برداشت میکنند.(همونجا بود که خیلی خندم گرفت چون امروز اعلام شد که تنها نیم درصد از کسانی که یارانه دریافت میکنند پول رو از حسابشون برداشتند)من هم با خودم فکر کردم که حتما نیم درصد هم شهر ماست.

خلاصه میبخشید که سرتون رو درد آوردم یه چند تا عکس از خودپرداز ها گرفتم تو یه جایی هم مردم شاکی شدند نمیذاشتند عکس بگیرم من هم عکس و گرفتم و فرار را بر قرار ترجیح دادم.


خلاصه خیلی خیلی متاثر شدم اینا که اینجوری دارن پول یارانه هاشون رو برداشت میکنند حالا فردا که قبض گازشون بیاد 100,000تومن(برای مثال)از کی میخوان برن قرض کنند بیان پول قبض هاشون رو بدهند؟
این سوال تو ذهن من بی جواب ماند


سلامت باشید.

 

 

 

دوشنبه 29/9/1389 - 8:28 - 0 تشکر 264328

regnant2020 گفته است :
[quote=regnant2020;483889;264298]با سلام

من همین الان از بیرون برگشتم رفته بودم بنزین بزنم.
داشتم تو چرخ یه دوری میزدم که یهویی دیدم خودپردازهای بانک خیلی شلوغه پیاده شدم برم ببینم چه خبره؟!دیدم مردم رریختند دارند پول یارانه شون رو برداشت میکنند.(همونجا بود که خیلی خندم گرفت چون امروز اعلام شد که تنها نیم درصد از کسانی که یارانه دریافت میکنند پول رو از حسابشون برداشتند)من هم با خودم فکر کردم که حتما نیم درصد هم شهر ماست.

خلاصه میبخشید که سرتون رو درد آوردم یه چند تا عکس از خودپرداز ها گرفتم تو یه جایی هم مردم شاکی شدند نمیذاشتند عکس بگیرم من هم عکس و گرفتم و فرار را بر قرار ترجیح دادم.


خلاصه خیلی خیلی متاثر شدم اینا که اینجوری دارن پول یارانه هاشون رو برداشت میکنند حالا فردا که قبض گازشون بیاد 100,000تومن(برای مثال)از کی میخوان برن قرض کنند بیان پول قبض هاشون رو بدهند؟
این سوال تو ذهن من بی جواب ماند


سلامت باشید.

سلام 

منم دیدم خیلی شلوغ بود پمپ بنزینم خیلی شلوغ بود نمی دونم چرا اینطوریه شاید بنده خداها فک کردن همین بنزین 100 تومنی هم که توی کارتشونه را فردا می گن 400 شده تازه برا همه پمپ بنزین ها هم مامور گذاشته بودن خودشونم می دونن چکار کردن امیدوارم که این طرح به خوبی اجرا بشه و مشکلات برا مردم پیش نیاد ما که نمی تونیم کاری بکنیم فقط می تونیم دعا کنیم همین.

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

دوشنبه 29/9/1389 - 21:40 - 0 تشکر 264681

yasekaboud63 گفته است :

سلام 

منم دیدم خیلی شلوغ بود پمپ بنزینم خیلی شلوغ بود نمی دونم چرا اینطوریه شاید بنده خداها فک کردن همین بنزین 100 تومنی هم که توی کارتشونه را فردا می گن 400 شده تازه برا همه پمپ بنزین ها هم مامور گذاشته بودن خودشونم می دونن چکار کردن امیدوارم که این طرح به خوبی اجرا بشه و مشکلات برا مردم پیش نیاد ما که نمی تونیم کاری بکنیم فقط می تونیم دعا کنیم همین.

regnant2020 گفته است :
[quote=yasekaboud63;498511;264328]

[quote=regnant2020;483889;264298]با سلام

من همین الان از بیرون برگشتم رفته بودم بنزین بزنم.
داشتم تو چرخ یه دوری میزدم که یهویی دیدم خودپردازهای بانک خیلی شلوغه پیاده شدم برم ببینم چه خبره؟!دیدم مردم رریختند دارند پول یارانه شون رو برداشت میکنند.(همونجا بود که خیلی خندم گرفت چون امروز اعلام شد که تنها نیم درصد از کسانی که یارانه دریافت میکنند پول رو از حسابشون برداشتند)من هم با خودم فکر کردم که حتما نیم درصد هم شهر ماست.

خلاصه میبخشید که سرتون رو درد آوردم یه چند تا عکس از خودپرداز ها گرفتم تو یه جایی هم مردم شاکی شدند نمیذاشتند عکس بگیرم من هم عکس و گرفتم و فرار را بر قرار ترجیح دادم.


خلاصه خیلی خیلی متاثر شدم اینا که اینجوری دارن پول یارانه هاشون رو برداشت میکنند حالا فردا که قبض گازشون بیاد 100,000تومن(برای مثال)از کی میخوان برن قرض کنند بیان پول قبض هاشون رو بدهند؟
این سوال تو ذهن من بی جواب ماند


سلامت باشید.

با سلام 

البته بعید هم نیست چنین چیزی رخ بده 

وقتی که یه شبه غافلگیرانه میگن بنزین 700 تومن شده یه شبه هم میشه گفت که بنزین های 100 تومنی هم باطل شدن 

نه؟

 یه زمانی گفتن نیمه دوم سال یارانه ها برداشته میشه 

خوب مردم آماده بودن 

برنداشتن 

بعد گفتن که تا پایان سال 89 برداشته نمیشه و برای سال دیگه 

مردم خودشون و آماده سال دیگه کردن 

اما یهویی برداشته بشه جای این کارها اعم از برداشتن پول یارانه ها از حساب ها و ... رو داره 

موفق باشید.

هرگز اين چهار چيز را در زندگيت نشكن

.......................اعتماد ، قول ، رابطه و قلب ؛

.....................................يرا اينها وقتي مي شكنند صدا ندارند ، اما درد بسياري دارند ...

...چارلز ديكنز ...
سه شنبه 30/9/1389 - 14:37 - 0 تشکر 264917

با سلام


آیا برای یارانه ها خمش تعلق میگیرد؟!این نظرات در قالب طرح دو سئوال از سوی خبرنگار مهر و ارسال آن به دفاتر مراجع عظام تقلید (قبل از اعلام برداشت یارانهها از حساب) به صورت مکتوب جمعآوری شده و سئوالات طرح شده، خطاب به هر یک از مراجع تقلید بدین شرح است: همان گونه که مستحضرید یارانه نقدی از سوی دولت به حساب مردم واریز شده است اما هنوز حق برداشت از این مبلغ مهیا نشده است و با توجه به اینکه برخی عید غدیر را به عنوان سال خمسی در نظر گرفتند آیا در محاسبه خمس امسال باید این یارانه نقدی را در نظر بگیرند؟ و اگر برداشت این یارانهها پس از سال خمسی فراهم شود آیا به این مبالغ خمس تعلق میگیرد؟

آیتالله ناصر مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید در قم، در پاسخ به این سئوالات اظهار داشت: فعلا خمس ندارد و هر زمان قابل برداشت شد جزء درآمد همان سال محسوب میشود.

آیتالله حسین نوری همدانی از دیگر مراجع قم در پاسخ به این سئوالات نوشت: فرض سئوال خمس ندارد.

آیتالله عبدالله جوادی آملی نیز در پاسخ شفاهی به خبرنگار مهر در قم اظهار داشت: این مبلغ فعلا خمس ندارد اما اگر زمانی قابل برداشت شد جزو درآمد همان سال به حساب میآید.


منبع:خبرگزاری مهر

 

 

 

جمعه 3/10/1389 - 19:41 - 0 تشکر 266509

ما که هنوز طعم هدفمندی رو نچشیدیم اما طعم ترافیک شبکه شتاب رو چرا!!!!!
(البته من بااین طرح مخالف نیستماااا.)

. امام علي (ع) مي فرمايند بهره خرد پند گرفتن واحتياط است و دستاورد ناداني غفلت و فريب خوردگي. و باپاکدامنان و فرزانگان بنشين وباانان زياد گفتگو کن زيرا اگر نادان باشي تورا دانش اموزند و اگر دانا باشي بردانش تو افزوده شود. خداوند به ماتوفيق بندگي بي چون وچرابده. اللهم عجل لوليک الفرج والعافيه والنصر.

منتظر شما در انجمن زن ريحانه آفرينش . کليک کن دوست عزيز

 

شنبه 4/10/1389 - 20:38 - 0 تشکر 266991

این طرح،طرح کاملیه و به نفع مردم و دولت خواهد بود اما در دراز مدت نه کوتاه مدت،ضمن اینکه به نظر من اگر این طرح مشکلی هم داشته باشه هر چی باشه از طرح قبلی بهتره فقط باید ما مردم با دولت باشیم و کمک کنیم

ماندگارباشید

يکشنبه 5/10/1389 - 9:14 - 0 تشکر 267100

tak_gole_ashegh گفته است :
[quote=tak_gole_ashegh;276347;266991]این طرح،طرح کاملیه و به نفع مردم و دولت خواهد بود اما در دراز مدت نه کوتاه مدت،ضمن اینکه به نظر من اگر این طرح مشکلی هم داشته باشه هر چی باشه از طرح قبلی بهتره فقط باید ما مردم با دولت باشیم و کمک کنیم

سلام 

منظورتون از طرح قبلی چیه مگه قبل از اینم طرحی بوده؟

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

برو به انجمن
فعالترین ها در هفته گذشته
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی