فرهنگ پایداری (بازدید: 453)
جمعه 26/9/1389 - 16:49 -0 تشکر 263400
عاشورا وجبهه

بسم الله الرحمن الرحیم- به یاد عاشورا-درجبهه توپخانه ای که بیشتر دفاع میکرد بیشتر مورد هجوم بود.خبر شهادت اوتاد سترگ- امام جمعه معزز ومحترم شهر میانه وشهادت بزرگ مردان به حق عاشورائی در زاهدان نشان داد که دشمن به سیم اخر رسیده است. وتمام ارزشها واخلاقیات را زیر پا میگذارد ودر جبهه اعتقادی و ارزشی- فرهنگی به بن بست رسیده است وبابیانی ضخیم جنایات خود رابیان میکند وفهیمده که حقایق وتصوراتش به رویا و غیر واقعی تبدیل شده است از طرفی هم حق دارد- راهپیمائی. عظیم بیست ودوم بهمن سه ایت عظیم داشت – 1- حفظ قدرت در نواوری های پیچیده وپیشرفت های اقتصادی که دیگر سنت شده است که تا بحال مخصوص ابر قدرت ها بود 2- تنوع اندیشه ها که وحدت ملی را با قدرتی شگرف وبا شکوه به نمایش گدشتند. 3- وهمدل شدن مردم در یک اعتقاد دینی عمومی وملی که با مودت قلبی انرا پاس میدارند. ویاس شدیدی که در دوره نسبتا طولانی جز چند اندیشه های گنگ ونا مفهوم وافکار پلیدی که بدنبال احییای جهان ازدست رفته خودشان باجنگ های پلید تر از تاکتیک های نهروانی با تمام سر سپردگی به دشمنان این مرز وبوم که بدنبال همان رویه و نظامی که یزید علیه العنت بدنبالش بود تا مصبیت طاعونی افکارشان دوباره سراسراین مملکت را بگیرد محصولی نداشتند وبرای هیچ اندیشه ولو حر بودن و برای هیچ مکان مقدس وبا حرمت ارزشی قایل نباشند واندیشه ثقته السلام مجنون صفت دنیا طلب معاویه منش حیله گر عوام فریب ابن تیمیه را تعقیب کنند ونقش شیطانی خودرا برای یزدیان زمان بازی کنند تا چند سکه ا ی بدست اورند ولی شکوه وجلال ومهر ومحبت الهی همیشه از استین حسیننیان زمان ورق را برمیگرداند وانهارا به دیار فراموش شدگان تاریخ میفرستد تا بازشیطان دستهای پلیدی دیگر روانه کار زار کند .-هر روز عاشورا وهر مکان کربلا در این زمان اگاهی مردمان حرف اخررا میزند وتنوع نیروی ها ضریب امنیت را بالا میبرد وسرانجام اراده الهی کار رافیصل خواهد داد انشالاه

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی